Hobby

Zwykłe żelazko czy stacja parowa? Czego naprawdę potrzebujesz?

21 Wrzesień, 2018
Zwykłe żelazko czy stacja parowa? Czego naprawdę potrzebujesz?

Żelazko to niewątpliwie jedno z najbardziej potrzebnych i niezbędnych urządzeń w każdym domu. Rynek oferuje szeroką gamę sprzętów do prasowania. Jednak wybranie odpowiedniego może przyprawić o zawrót głowy. Do wyboru mamy: zwykłe żelazka, żelazka parowe, z generatorem pary. Pojawia się pytanie, jak wybrać urządzenie najlepsze dla swoich potrzeb? Oto kilka podstawowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji.

Kadry – jak znaleźć dobry outsourcing?

17 Wrzesień, 2018
Kadry – jak znaleźć dobry outsourcing?

Powierzenie obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznej firmie jest obecnie popularną praktyką, stosowaną przez wiele przedsiębiorstw. Choć zalet takiego rozwiązania jest wiele – w tym także finansowych – nie jest łatwo zdecydować się na wybór konkretnej firmy outsourcingowej. Na co zwracać uwagę, szukając specjalistów od prowadzenia kadr?

Akcyza na samochody – jak się przygotować?

17 Wrzesień, 2018
Akcyza na samochody – jak się przygotować?

Pojazdy importowane do Polski są objęte specjalnym podatkiem, którego obowiązek zapłaty ciąży na kupującym. Należy samodzielnie zgłosić zakup poprzez złożenie specjalnej deklaracji, umożliwiającej uiszczenie odpowiedniej kwoty w urzędzie celno-skarbowym. Akcyza za auto wiąże się z licznymi formalnościami i wymaga znajomości przepisów, dlatego jej opłata może sprawiać problemy.

Sprzedaż mieszkań w Markach – na co możesz liczyć?

17 Wrzesień, 2018
Sprzedaż mieszkań w Markach – na co możesz liczyć?

W Markach pod Warszawą powstaje osiedle nowych mieszkań, przeznaczonych dla osób ceniących sobie spokój i wygodę przy bliskości dużego miasta. Zróżnicowany metraż, dogodna lokalizacja i wykończenia o wysokim standardzie to cechy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kupujących. Sprawdź, na co dokładnie możesz liczyć, decydując się na nieruchomości w Markach.

Transport specjalny – przewóz towarów chłodzonych

04 Wrzesień, 2018

Towary chłodzone są ładunkami nietypowymi, a ich przewóz zalicza się do transportu specjalnego. Ze względu na konieczność przechowywania ich w odpowiedniej temperaturze, podczas przewozu muszą zostać im zapewnione warunki termiczne, które nie dopuszczą do ich zepsucia czy uszkodzenia. Najczęściej w kontekście towarów chłodzonych mówimy o produktach branży spożywczej, ale są to także inne wyroby. Co jest potrzebne do realizacji transportu specjalnego towarów chłodzonych?

Jak wybrać najlepszy pakiet telewizji kablowej z internetem?

30 Sierpień, 2018
Jak wybrać najlepszy pakiet telewizji kablowej z internetem?

Dzisiaj mało kto decyduje się na wzięcie kablówki i internetu od dwóch różnych operatorów. Tym bardziej że telewizja i internet w pakiecie to oferta u większości firm na rynku. Jednak pakiet pakietowi nierówny, dlatego człowiek może poczuć lekką dezorientację tym, co jest mu proponowane. W jaki sposób wybrać taki, aby potem nie żałować? Oto kilka praktycznych porad, które pomogą w podjęciu właściwej decyzji.

Najlepsze drewniane domki letniskowe 2018. Zobacz!

23 Sierpień, 2018
Najlepsze drewniane domki letniskowe 2018. Zobacz!

Masz działkę i chciałbyś na niej postawić domek letniskowy? To doskonały pomysł!

Popularne urządzenia chłodzące na lato. Sprzymierzeńcy w walce z upałem

02 Sierpień, 2018
Popularne urządzenia chłodzące na lato. Sprzymierzeńcy w walce z upałem

Sezon letni to taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Jednak parę dni z upałem potrafi być prawdziwym utrapieniem szczególnie dla osób starszych, czy dzieci. W takim okresie wiele osób decyduje się na kupno urządzenia, który nieco ochłodzi nagrzane niemiłosiernie powietrze. Jakiego typu sprzęty cieszą się dużą popularnością?

Ekologiczne zmywanie naczyń w zlewie

30 Lipiec, 2018
Ekologiczne zmywanie naczyń w zlewie

Jeśli myślimy o oszczędnościach w trakcie zmywania naczyń do od razu nasuwa nam się na myśl zmywarka. Jednak niektórzy wolą zmywanie ręczne. Powody są różne: przyzwyczajenie, brak środków na zakup sprzętu lub własne upodobania. Jednak jeśli już decydujemy się na mycie w zlewie, to powinniśmy zastosować się do kilku zasad.

Jesteś oszczędna? Oszczędzaj na ubezpieczeniu OC!

25 Lipiec, 2018
Jesteś oszczędna? Oszczędzaj na ubezpieczeniu OC!

Co powiesz na oszczędność rzędu setek złotych bez żadnych wyrzeczeń? Tak, to możliwe, o ile tylko wiesz, jak maksymalnie obniżyć cenę OC. Jeśli nie wiesz, nadrobisz zaległości dzięki lekturze poniższego artykułu, w którym wyjawiamy sposoby na tańsze ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla kierowców.

Jak bezpiecznie pożyczać przez Internet?

25 Lipiec, 2018
Jak bezpiecznie pożyczać przez Internet?

Statystyki pokazują, że pożyczanie przez Internet staje się w Polsce coraz popularniejsze. Prawie 20% wszystkich transakcji pożyczkowych odbywa się za pośrednictwem sieci, co z pewnością wynika z wygody tego rozwiązania. Tylko czy jest ono bezpieczne? Jak ostrzec się przed ewentualnym ryzykiem wynikającym z zaciągnięcia pożyczki przez Internet?

Psie i kocie pazury – jak pielęgnować podłogi w domu?

25 Lipiec, 2018
Psie i kocie pazury – jak pielęgnować podłogi w domu?

Jeśli chcesz zapewnić podłodze w swoim domu czy mieszkaniu trwałość na lata, a przy tym zachować jej atrakcyjny wygląd, z pewnością wiesz, że to wcale nie jest trudne. Wystarczy kilka zasad i systematyczność. Obecność w domu psa czy kota sprawia, że stan drewnianej podłogi często pozostawia wiele do życzenia. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować ze zwierzaków. Sprawdź, jak w prosty i szybki sposób można chronić podłogę i cieszyć się wzajemnym towarzystwem swoich czworonożnych pupili.

Subscribe to Hobby
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Adaptacja przedszkolna – jak pomóc dziecku?
Wasza pociecha już niedługo pójdzie do przedszkola? Nie jest...
poniedziałek, Październik 15, 2018 - 11:53
Trendy w makijażu w sezonie jesień–zima 2018/2019
Beztroskie lato za nami, czas na złotą jesień oraz mroźną zi...
poniedziałek, Październik 15, 2018 - 09:54
Trzy stolice w 6 dni – niezapomniane podróże
Ach… gdyby tak było można zwiedzić Bratysławę, Budapeszt i W...
piątek, Październik 12, 2018 - 14:05
Jak skutecznie nawilżyć włosy i ciało jesienią?
Czy Ty też tak masz, że gdy tylko nadchodzą pierwsze chłodni...
czwartek, Październik 11, 2018 - 12:21

  

Reklama