Internetowa szkoła rodzenia - niezbędnik rodzica

Internetowa szkoła rodzenia - niezbędnik rodzica
Internetowa szkoła rodzenia - niezbędnik rodzica

Najpierw jest decyzja o założeniu rodziny, później ciąża, poród i wspólne życie w pełnej, szczęśliwej rodzinie. Wszystko wygląda pięknie, ale w teorii. W praktyce każdy z tych etapów wymaga wiele wysiłku, troski i poświęcenia czasu i pieniędzy. Do macierzyństwa należy się dobrze przygotować, szczególnie, kiedy marzymy o pierwszym dziecku.

Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, jej ciało zaczyna się zmieniać. Wyostrzają się zmysły, zmieniają smaki a samopoczucie ma różne stany, jak obrazy w kalejdoskopie. Im bliżej porodu tym więcej pytań, obaw i wątpliwości. Ale to wszystko nic w porównaniu z tym, co czeka świeżo upieczonych rodziców po powrocie z maluszkiem do domu. Od tej chwili zaczyna się pełne wyzwań, nieprzespanych nocy, kolek, wysokich temperatur i niespodziewanych zwrotów akcji życie.

Do nowego, wywróconego do góry nogami życia z małym dzieckiem można się przygotować. Wystarczy skorzystać z pomocy doświadczonych rodziców, położnych i lekarzy, którzy prowadzą szkołę rodzenia. Podczas zajęć przyszli rodzice dowiedzą się, dlaczego kobieta zmienia się w ciąży, w jaki sposób zmiany te wpływają na relacje między partnerami i kiedy powinniśmy jechać do szpitala. Przyszłe mamy przygotują się do porodu, nauczą się kontrolować oddech, pomagać w akcji porodowej i dowiedzą się co zrobić, aby poród przebiegał bez zakłóceń.

Szkoła rdzenia to miejsce, do którego powinni uczęszczać obaj partnerzy. Panie zdobędą wiedzę potrzebną do porodu, karmienia piersią i opieki nad dzieckiem w pierwszych miesiącach życia a panowie będą przygotowani do wspierania partnerek podczas akcji porodowej i opieki nad świeżo narodzonym maluszkiem.

Czasami jest tak, że nie mamy czasu na zajęcia, do szkoły rodzenia mamy daleko albo akurat w tym okresie nie ma zajęć dla przyszłych rodziców. Zdarza się również, że najzwyczajniej w świecie wstydzimy się pójść i poćwiczyć z innymi ciężarnymi. Na szczęście nie jesteśmy na straconej pozycji. Internetowa szkoła rodzenia na Medme.pl przychodzi nam z pomocą. Wiedza zebrana w postaci filmów i artykułów przygotowanych przez doświadczonych specjalistów pozwala na przygotowanie się do macierzyństwa.

Internetowa szkoła rodzenia na Medme.pl to kompletne i rzetelne przygotowane informacje na temat ciąży, porodu, karmienia piersią i połogu. Specjaliści podpowiedzą ci również co kupić na wyprawkę dla dziecka, jak opiekować się nowo narodzonym dzieckiem i co w tym trudnym okresie powinno być domeną ojców. Oglądasz i czytasz kiedy chcesz, w dogodnym dla ciebie terminie i przygotowujesz się do nowego życia.

Internetowa szkoła rodzenia na Medme.pl to sprawdzony adres, który powinni zapamiętać przyszli i świeżo upieczeni rodzice. Każda wizyta na tej stronie to zdobycie wartościowej, praktycznej wiedzy, która na pewno przyda się podczas opieki nad dzieckiem. .

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Może po te ubrania nie ustawiają się takie kolejki, jak po s...
piątek, Styczeń 20, 2017 - 11:35
Dekoral: trendy dekoratorskie na 2017 rok (fot. Dekoral)
Trendy dekoratorskie ewoluują. Zmieniają się style, faktury...
czwartek, Styczeń 19, 2017 - 09:18
Jessica Hart w kampanii bielizny Triumph (fot. mat. prasowe)
Triumph z przyjemnością przedstawia nową kampanię na sezon w...
środa, Styczeń 18, 2017 - 12:23
Kolagen kolagenowi nie równy (fot. mat. prasowe DuoLife)
O kolagenie sporo słyszymy. Jest to jeden z tych składników,...
środa, Styczeń 18, 2017 - 12:09
(641)
(515)
(492)
(490)
(380)
(358)
(324)
(284)
(254)
(244)
(205)
(202)
(159)
(148)
(111)
(107)
(97)
(92)
(89)
(85)
(74)
(74)
(71)
(70)
(69)
(69)
(68)
(63)
(58)

  

Reklama