Internetowa szkoła rodzenia - niezbędnik rodzica

Internetowa szkoła rodzenia - niezbędnik rodzica
Internetowa szkoła rodzenia - niezbędnik rodzica

Najpierw jest decyzja o założeniu rodziny, później ciąża, poród i wspólne życie w pełnej, szczęśliwej rodzinie. Wszystko wygląda pięknie, ale w teorii. W praktyce każdy z tych etapów wymaga wiele wysiłku, troski i poświęcenia czasu i pieniędzy. Do macierzyństwa należy się dobrze przygotować, szczególnie, kiedy marzymy o pierwszym dziecku.

Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, jej ciało zaczyna się zmieniać. Wyostrzają się zmysły, zmieniają smaki a samopoczucie ma różne stany, jak obrazy w kalejdoskopie. Im bliżej porodu tym więcej pytań, obaw i wątpliwości. Ale to wszystko nic w porównaniu z tym, co czeka świeżo upieczonych rodziców po powrocie z maluszkiem do domu. Od tej chwili zaczyna się pełne wyzwań, nieprzespanych nocy, kolek, wysokich temperatur i niespodziewanych zwrotów akcji życie.

Do nowego, wywróconego do góry nogami życia z małym dzieckiem można się przygotować. Wystarczy skorzystać z pomocy doświadczonych rodziców, położnych i lekarzy, którzy prowadzą szkołę rodzenia. Podczas zajęć przyszli rodzice dowiedzą się, dlaczego kobieta zmienia się w ciąży, w jaki sposób zmiany te wpływają na relacje między partnerami i kiedy powinniśmy jechać do szpitala. Przyszłe mamy przygotują się do porodu, nauczą się kontrolować oddech, pomagać w akcji porodowej i dowiedzą się co zrobić, aby poród przebiegał bez zakłóceń.

Szkoła rdzenia to miejsce, do którego powinni uczęszczać obaj partnerzy. Panie zdobędą wiedzę potrzebną do porodu, karmienia piersią i opieki nad dzieckiem w pierwszych miesiącach życia a panowie będą przygotowani do wspierania partnerek podczas akcji porodowej i opieki nad świeżo narodzonym maluszkiem.

Czasami jest tak, że nie mamy czasu na zajęcia, do szkoły rodzenia mamy daleko albo akurat w tym okresie nie ma zajęć dla przyszłych rodziców. Zdarza się również, że najzwyczajniej w świecie wstydzimy się pójść i poćwiczyć z innymi ciężarnymi. Na szczęście nie jesteśmy na straconej pozycji. Internetowa szkoła rodzenia na Medme.pl przychodzi nam z pomocą. Wiedza zebrana w postaci filmów i artykułów przygotowanych przez doświadczonych specjalistów pozwala na przygotowanie się do macierzyństwa.

Internetowa szkoła rodzenia na Medme.pl to kompletne i rzetelne przygotowane informacje na temat ciąży, porodu, karmienia piersią i połogu. Specjaliści podpowiedzą ci również co kupić na wyprawkę dla dziecka, jak opiekować się nowo narodzonym dzieckiem i co w tym trudnym okresie powinno być domeną ojców. Oglądasz i czytasz kiedy chcesz, w dogodnym dla ciebie terminie i przygotowujesz się do nowego życia.

Internetowa szkoła rodzenia na Medme.pl to sprawdzony adres, który powinni zapamiętać przyszli i świeżo upieczeni rodzice. Każda wizyta na tej stronie to zdobycie wartościowej, praktycznej wiedzy, która na pewno przyda się podczas opieki nad dzieckiem. .

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Wakacje nad Morzem Bałtyckim z dzieckiem - jak się przygotować?
Wakacje nad Morzem Bałtyckim to niezastąpiony sposób na spęd...
piątek, Kwiecień 20, 2018 - 14:22
Poznaj właściwości masła shea!
Masło shea to jeden z najwydajniejszych kosmetyków naturalny...
piątek, Kwiecień 20, 2018 - 11:07
Białe kubki porcelanowe - 5 inspiracji
Kubki wykonane z białej, wysokogatunkowej porcelany są prakt...
czwartek, Kwiecień 19, 2018 - 12:17
Gdzie umieścić pralkę? Architekt wnętrz podpowiada
Gdzie powinna stać pralka? Odpowiedź na to pytanie wydaje si...
czwartek, Kwiecień 19, 2018 - 10:05

  

Reklama