Komputer cyklu Baby-Comp – jak to działa?

Komputer cyklu pozwala na określenie dogodnego momentu na poczęcie dziecka. Odpowiednia diagnostyka cyklu przy użyciu urządzeń z oferty Baby-Comp pozwala na przyspieszenie wyczekiwanej ciąży. (fot. depositphotos/mat. prasowe)
Komputer cyklu pozwala na określenie dogodnego momentu na poczęcie dziecka. Odpowiednia diagnostyka cyklu przy użyciu urządzeń z oferty Baby-Comp pozwala na przyspieszenie wyczekiwanej ciąży. (fot. depositphotos/mat. prasowe)

Staranie się o dziecko to dla każdej pary wielkie wydarzenie. Czasami udaje się szybko, innym razem upragnione 2 kreski nie chcą się na teście pojawić... Komputer cyklu pozwala na określenie dogodnego momentu na poczęcie dziecka. Odpowiednia diagnostyka cyklu przy użyciu urządzeń z oferty Baby-Comp pozwala na przyspieszenie wyczekiwanej ciąży. Dowiedz się, jak działa komputer cyklu!

Sprawdź swój cykl

Przyczyn problemów z zapłodnieniem może być wiele. Choć 40% szans na zapłodnienie w czasie owulacji brzmi obiecująco, u wielu par ten procent jest niższy. Wszystko przez zaburzenia hormonalne, które zmieniają czas trwania cyklu, przesuwają jego fazy, skracają je i wydłużają. Przeprowadzenie odpowiednich badań lekarskich często pozwala określić rodzaj zaburzeń i im przeciwdziałań. Komputer cyklu spełnia tę samą funkcję i możesz go używać we własnym domu.

Komputer cyklu – co potrafi?

Komputer cyklu marki Baby-Comp ma za zadanie monitorować Twój organizm (a konkretnie jego temperaturę z dokładnością do 3 miejsc po przecinku). Następnie urządzenie porównuje zebrane dane z posiadaną bazą ponad miliona cykli menstruacyjnych i na tej podstawie przygotowuje swoistą mapę płodności, pokazującą dokładny moment owulacji i optymalny moment na poczęcie dziecka.

Jednak to nie wszystko, co potrafi komputer cyklu. Rozbudowane statystyki pozwalają określić także problemy związane z zaburzeniami hormonalnymi czy zaburzenia długości cyklu miesiączkowego. Gotowy wydruk z komputera Baby-Comp można przedstawić lekarzowi i uzyskać konkretną pomoc. Jakby tego było mało, komputer cyklu może również (na podstawie wpisanej daty współżycia) określić moment poczęcia, termin porodu a nawet bardziej prawdopodobną płeć dziecka.

Co zrobić po narodzinach?

Komputer cyklu przyda się również po narodzinach dziecka. Badania przeprowadzone przez Baby-Comp pozwoliły ocenić skuteczność urządzeń w antykoncepcji na poziomie 99,36%. Wystarczy prowadzić regularne badania i stosować zabezpieczenia w czasie, gdy komputer wskazuje dni płodne. Komputer cyklu możesz kupić w niektórych aptekach bądź na stronie producenta: www.lady-comp.pl
Cena urządzenia o trwałości 10 lat kształtuje się na poziomie 2500zł za model klasyczny i 1200zł za podróżny model pearly.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Białe kubki porcelanowe - 5 inspiracji
Kubki wykonane z białej, wysokogatunkowej porcelany są prakt...
czwartek, Kwiecień 19, 2018 - 12:17
Gdzie umieścić pralkę? Architekt wnętrz podpowiada
Gdzie powinna stać pralka? Odpowiedź na to pytanie wydaje si...
czwartek, Kwiecień 19, 2018 - 10:05
Tarta flambée, coca catalana, a może amerykańska z podwójnym serem? Poznaj rodzaje pizzy z całego świata
Jeśli pizza, to Włochy? Zdecydowanie tak. To słoneczna Itali...
środa, Kwiecień 18, 2018 - 10:50
Jak przygotować oczy do długiej podróży samolotem?
Zbliża się weekend majowy, a także niektórzy już zaczynają p...
środa, Kwiecień 18, 2018 - 09:43

  

Reklama