Macierzyństwo

Co warto wiedzieć o zabawie klockami?

29 Czerwiec, 2017
Co warto wiedzieć o zabawie klockami?

Istnieje lista zabawek, które powinny się znaleźć w każdym domu. Niewątpliwie zaliczają się do nich klocki Lego. Czy Twoje dziecko już je ma?

„Nie ze mną takie tere-fere” - nowa książka dla dzieci!

14 Czerwiec, 2017
„Nie ze mną takie tere-fere” - nowa książka dla dzieci!

To książka mówiąca językiem współczesnych dzieci, świetna dla fanów Koszmarnego Karolka oraz „Dziennika Cwaniaczka". Absurdalny humor sytuacyjny, mnóstwo gagów miesza się z ekscytującą fabułą i wyrazistością całości.

Kiedy posłać dziecko na korepetycje?

06 Czerwiec, 2017
Kiedy posłać dziecko na korepetycje?

z założenia pełnią rolę edukacyjną i wspierają rodziców w pełnieniu funkcji wychowawczych. Jednakże w praktyce edukacja szkolna nie zawsze spełnia oczekiwania uczniów oraz ich opiekunów. Przyczyny takiego stanu rzeczy bywają różne.

Infekcja u niemowlaka - czy może być groźna

30 Maj, 2017
Infekcja u niemowlaka- czy może być groźna

Sezon na katar czy grypę u małego dziecka trwa cały rok. Malec jest narażony ma czynniki rozpowszechniające infekcje niemal cały czas! – czy za sprawą starszego rodzeństwa, które właśnie wróciło z przedszkola, czy osób które odwiedzają nowo upieczoną mamę. Dlatego tak ważne jest aby prawidłowo zaopatrzyć się w rzeczy do pielęgnacji już na etapie kompletowania wyprawki.

Jak zadbać o prawidłowy rozwój płodu?

29 Maj, 2017
Jak zadbać o prawidłowy rozwój płodu?

Okres ciąży to nie tylko beztroskie oczekiwanie na narodziny dziecka. Przyszła matka musi w tym czasie w sposób szczególny zadbać o siebie, by jej pociecha przyszła na świat zdrowa. Suplementacja wybranych związków może okazać się kluczowa, żeby wszystko przebiegło po naszej myśli.

Sprawdzone rzeczy w wyprawce

09 Maj, 2017
Sprawdzone rzeczy w wyprawce

Ciąża to czas oswajania się z myślą o tym, że w naszym życiu pojawi się maleństwo. 9 miesięcy to jednak odpowiedni okres, aby zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy, które powinny znaleźć się w wyprawce zarówno do domu, jak i do szpitala. Co powinno się w niej znaleźć? O czym nie możesz zapomnieć, a co możesz sobie darować?

Jak wspomóc odporność dziecka?

08 Maj, 2017
Jak wspomóc odporność dziecka?

Układ odpornościowy dzieci nie działa jeszcze tak efektywnie jak ten u dorosłych osób. Wobec tego maluchy częściej zapadają na różnego rodzaju infekcje o podłożu wirusowym czy grzybiczym. Warto wobec tego wspierać odporność u najmłodszych, aby lepiej radził on sobie z zagrożeniami. W jaki sposób możemy to zrobić?

Wymarzony prezent dla chłopca – pomysły na niebanalne prezenty

05 Maj, 2017
Wymarzony prezent dla chłopca – pomysły na niebanalne prezenty

Młodzi chłopcy mają głowy pełne pomysłów i wyobraźni. Kupowanie kolejnych zabawek o niewielkiej funkcjonalności, dla samego wyglądu i niskiej ceny, nie jest dobrym pomysłem i zazwyczaj kończy się rzuceniem zabawki w kąt.

„Bajka o mysiej rodzinie” - nowa książka dla dzieci

04 Maj, 2017
„Bajka o mysiej rodzinie” - nowa książka dla dzieci

Czytanie dziecku bajek nie tylko wzbogaca jego słownictwo, ale także jest wspólnym, cudownie spędzonym czasem!

Niedługo premiera nowej książki dla dzieci.

... ale takiej mysiej rodzinki to już dawno nie było! Odpowiada za to Michael Bond, jedyny i prawdziwy brytyjski Bond. Służył w Królewskich Siłach Lotniczych, ale jego największą misją stało się stworzenie niezapomnianych książek dla dzieci.

Tak powstała „Bajka o mysiej rodzinie”, której polska premiera już 10 maja.

Komunia 2017 – co w prezencie i za ile?

27 Kwiecień, 2017
Komunia 2017 – co w prezencie i za ile?

Maj to tradycyjnie już w Polsce miesiąc Komunii Świętych. Przystąpienie dziecka do jednego z najważniejszych sakramentów, to ważna uroczystość dla całej rodziny, ale również nie lada wyzwania – czym je obdarować w tym wyjątkowym dniu? A co równie ważne – ile będzie nas kosztował zakup jednego z najpopularniejszych podarunków?

Czy to ciąża? - Jak rozpoznać pierwsze objawy?

19 Kwiecień, 2017
Czy to ciąża? - Jak rozpoznać pierwsze objawy?

Ciąża to bez wątpienia wyjątkowy i bardzo specyficzny czas w życiu kobiety. Nie oznacza to jednak, że przyszła mama od początku wie, co się z nią dzieje… Nietrudno bowiem pomylić pierwsze objawy ciąży ze zwykłym przemęczeniem czy problemami z układem pokarmowym. Jak więc rozpoznać oznaki ciąży i kiedy należy udać się do lekarza? Sprawdź sama!

Odzież dziecięca na specjalne okazje

18 Kwiecień, 2017
Odzież dziecięca na specjalne okazje

Uroczystości rodzinne, a przede wszystkim wesele to czas, gdy nasze pociechy widzą, jak się stroimy. Zwiewne i eleganckie suknie. Balowe kreacje, które przyciągają wzrok, a do tego błyszczące buty. Idealnie skrojone garnitury, muszki i krawaty. Dzieci już wiedzą, że czeka je wielkie wydarzenie, choć to przecież nie one stają na ślubnym kobiercu. Ale zarówno one, jak i ich rodzice chcą, by w ten dzień wyglądać zupełnie wyjątkowo.

Subscribe to Macierzyństwo
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
5 zalet rolet zewnętrznych, o których nie miałeś pojęcia
Przez ostatnią dekadę rolety zewnętrzne stały się niewątpliw...
czwartek, Kwiecień 5, 2018 - 08:35
Jak zaaranżować swój salon?
Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Jego wyposaż...
środa, Kwiecień 4, 2018 - 14:31
Skuteczne sposoby zwalczania cellulitu
Tylko niewielka część kobiet może cieszyć się gładką i jędrn...
środa, Kwiecień 4, 2018 - 13:44
Jak zregenerować włosy po zimie?
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny już za nami, a Ty najchę...
wtorek, Kwiecień 3, 2018 - 12:49

  

Reklama