Mini-przewodnik po najmodniejszych czapkach na zimę 2017r.

Mini-przewodnik po najmodniejszych czapkach na zimę 2017r.
Mini-przewodnik po najmodniejszych czapkach na zimę 2017r.

Zima zbliża się nieubłagalnie. Bez względu na to, czy będzie tak sroga jak twierdzą niektórzy synoptycy, czy nie, przyda ci się ciepła czapka. Zobacz, jakie modele są teraz na najmodniejsze.

Bejsbolówka wraca do łask

Czapki bejsbolówki to absolutny hit tego sezonu. Mogliśmy je oglądać m.in. na prezentacji ostatniej zimowej kolekcji Marca Jacobsa. Czapka z daszkiem projektu Vivienne Westwood była jego główną bohaterką. Projekty były mocno przeskalowane, ale dzięki temu przekonaliśmy, że ten niepozorny dodatek jest w stanie całkowicie odmienić każdą stylizację.

Czapki z daszkiem nosimy dziś nie tylko do sportowych stylizacji. Nie wierzysz? Przyjrzyj się, jak noszą je topowe blogerki. To najlepszy dowód na to, że bejsbolówka pasuje zarówno do bomberki, jak i eleganckiego płaszcza.

Kultowe czapki z futrzanym pomponem

Jeszcze nie tak dawno czapki z pomponem były synonimem obciachu i nosiły je wyłącznie dzieci. W ostatnich latach postrzeganie tego elementu garderoby drastycznie się jednak zmieniło i czapki z pomponem stały się prawdziwym hitem. Szczególną popularność zyskały czapki z futrzanymi pomponami w intensywnych kolorach. Ten skromny dodatek rozweseli każdą zimową stylizację. 

Oryginalne czapki z dwoma pomponami

Jeśli uważasz, że w czapce z pomponem na czubku głowy będziesz wyglądać niewystarczająco oryginalnie, wybierz czapkę z dwoma pomponami! Taka figlarna czapka z pewnością wyróżni Cię z tłumu na szarej ulicy. A co najważniejsze jest niezwykle ciepła, szczególnie jeśli wybierzesz model z naturalnej wełny.

Ciepłe i eleganckie czapki futrzane

Futrzane toczki i uszatki to najlepsze rozwiązanie na srogie mrozy. Dzięki nim nie musisz wybierać miedzy tym, czy ubrać się ciepło czy modnie - po prostu zawsze wyglądasz perfekcyjnie. Gdzie kupić taką czapkę? Bardzo szeroką ofertą czapek futrzanych dysponuje polska marka Karibu. Różnorodność wielkości krojów i kolorów sprawia, że w ich ofercie z łatwością znajdziesz czapkę idealnie dopasowaną do kształtu swojej twarzy.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Sprzątanie wolne od chemii!
PIURIF to nie tylko gama środków czyszczących, ale przede ws...
czwartek, Marzec 22, 2018 - 12:18
Gluten - jak wpływa na nasz organizm?
Gluten obecny jest w zbożach, takich jak: pszenica, żyto i j...
czwartek, Marzec 22, 2018 - 09:14
Majowe koncerty w Lublinie - sprawdź, którzy artyści wystąpią w Hali Globus!
Koncerty, które odbędą się w Lublinie w maju 2018 roku to wi...
środa, Marzec 21, 2018 - 10:37
Jak dbać o lustra?
Tłuste plamy, zaschnięty brud, odciski palców, plamy po kosm...
środa, Marzec 21, 2018 - 08:14

  

Reklama