Nowoczesne SPA nad morzem

Nowoczesne SPA nad morzem (fot. grandlubicz.pl)
Nowoczesne SPA nad morzem (fot. grandlubicz.pl)

Wyjazd do SPA jest fantastycznym pomysłem na każdą porę roku. Bez względu na to, czy zbliża się zima, czy nadchodzi pełnia lata, relaks dla ciała jest wskazany. Bardzo często decydujemy się na bardzo krótkie pobyty w SPA, co jest wynikiem braku czasu. Najczęściej możemy pozwolić sobie jedynie na wyjazd weekendowy i to w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Ale czy myślałaś może, aby pobyt w SPA połączyć z wakacyjnym, dłuższym wypoczynkiem?

Połączenie wakacyjnego urlopu z pobytem w SPA jest pomysłem bardzo dobrym pod wieloma względami. Przede wszystkim znacznie zmniejszają się koszty, nawet kiedy wybór padnie na luksusowy obiekt. Połączenie usług zawsze jest znacznie tańsze, aniżeli korzystanie z dwóch różnych ośrodków i to w innym czasie. Ponadto, na takie wakacje można wybrać się rodzinnie - w luksusowym, dobrze wyposażonym i położonym ośrodku, Ty będziesz mogła relaksować się i zażywać różnorodnych zabiegów kosmetycznych, a reszta rodziny będzie miała zapewnione inne, równie interesujące atrakcje.Bardzo ciekawą propozycję na relaksujący wypoczynek nad morzem proponuje Hotel Grand Lubicz.

Obiekt położony jest w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk nadmorskich - w Ustce i oferuje najwyższy standard oferowanych usług. Jest to najlepiej przygotowany, wyposażony i największy tego typu obiekt na polskim wybrzeżu. Wellness hotel & SPA to oferta niemal 30 gabinetów kosmetycznych, pielęgnacyjnych oraz relaksujących. Wyposażone są one w najlepszy, bezpieczny i innowacyjny sprzęt. Wnętrza są niezwykle ekskluzywne, przestronne, a jednocześnie panuje tam kameralna atmosfera. To wszystko, w połączeniu z profesjonalną kadrą, a także produktami z najwyższej półki sprawia, że można tam naprawdę odpocząć, zrelaksować się i naładować baterie na kilka kolejnych miesięcy.

Jakie zabiegi SPA oferuje Hotel Grand Lubicz? Kąpiele; aromatyczne, oczyszczające, mleczne i czekoladowe, pielęgnację stóp i dłoni, pielęgnacje ciała, kosmetykę brwi i rzęs, a także masaże. To jednak nie wszystko. Z wypoczynku w SPA mogą korzystać również kobiety ciężarne, dla których zostały przygotowane specjalne pakiety; masaże oraz ceremonie Yummy Mymmy. W ofercie znajdują się również propozycje dla mężczyzn oraz dla dzieci.

Bardzo dobrym pomysłem jest wykup pakietu na dowolną ilość dni. Pakiety Piękna Mama, Dla Przyjaciółek czy Rodzinny Weekend w SPA cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jednak nie tylko mnogość zabiegów, luksusowe warunki oraz miła atmosfera sprawiają, że SPA nad morzem to dobry pomysł. W każdym obiekcie, który położony jest blisko morza, zadbanych plaż oraz pięknych lasów, możemy prawdziwie wypocząć!

Pobyt w takim SPA nad morzem jak w Hotel Grand Lubicz jest bardzo dobrym rozwiązaniem nie tylko dla kobiet, które chcą się zrelaksować i zadbać o swoją urodę oraz samopoczucie, nie tylko dla par, które chcą spędzić ze sobą romantyczne chwile, ale także dla rodzin z dziećmi. W tym obiekcie najmłodsi urlopowicze z pewnością nie zaznają nudy. Do ich dyspozycji są pokoje gier i zabaw, kręgielnia, bilard, kort tenisowy i do squasha, a także boisko cubeball oraz aqua park. 

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Chronią nie tylko Ciebie, ale również Twoje ubrania
W dzisiejszych czasach wygląd jest niezwykle ważnym elemente...
wtorek, Listopad 21, 2017 - 12:33
Odnaleźć szczęście w codzienności – przytulne wnętrze w stylu hygge
Jak być szczęśliwym? Odpowiedź na to pytanie zapewne chciałb...
wtorek, Listopad 21, 2017 - 11:58
Herbata -napój niegdyś zarezerwowany tylko dla wyższych sfer...
wtorek, Listopad 21, 2017 - 10:44
Niemowlę na zimowym spacerze
W pierwszych tygodniach życia noworodka mechanizm termoregul...
wtorek, Listopad 21, 2017 - 10:38

  

Reklama