Juvéderm VOLITE: Skóra tak zdrowa i świeża, że aż lśni – jak po użyciu rozświetlacza

Juvéderm VOLITE: Skóra tak zdrowa i świeża, że aż lśni – jak po użyciu rozświetlacza
Juvéderm VOLITE: Skóra tak zdrowa i świeża, że aż lśni – jak po użyciu rozświetlacza

Skóra po okresie letnim potrzebuje szczególnej ochrony. Zwiększone promieniowanie słoneczne i wakacyjne zaniedbania w pielęgnacji mogą spowodować, że cera stanie się wysuszona i pozbawiona blasku. − Osobom, które pragną mieć piękną, wypielęgnowaną, nawilżoną i rozświetloną skórę polecam najnowszy zabieg z preparatem Juvéderm VOLITE – mówi dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej z Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej „BELLA”.

Juvéderm VOLITE marki Allergan to zabieg, który z pozoru możemy zakwalifikować do zabiegów o charakterze mezoterapii ze względu na sposób wykonywania, jednakże nie ma on nic wspólnego z tradycyjną mezoterapią – jest to zupełnie inna, wyższa jakość. Nie ma jak na razie takiej mezoterapii, która wykonana raz na pół roku da taki efekt, jaki daje jeden zabieg Juvéderm VOLITE.

Zabieg z użyciem Juvéderm VOLITE rewitalizuje, nie wypełniając, a więc jak najbardziej nadaje się dla osób, które pragną mieć piękną, wypielęgnowaną, nawilżoną i rozświetloną skórę, a jednocześnie nie chcą zmian w rysach twarzy. Zabieg nawilża, likwiduje siatkę drobnych zmarszczek, poprawia elastyczność, napięcie i naprawdę rozświetla skórę jak żaden inny dotychczasowy zabieg. Nadaje się do rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Przeprowadza się go wstrzykując bardzo cienką igłą preparat w skórę właściwą na głębokość ok. 4-5 mm. Dodatek lidokainy do kwasu hialuronowego w produkcie Juvéderm VOLITE powoduje, że zabieg nie jest bolesny.

Fenomen Juvéderm VOLITE polega na tym, że do uzyskania super efektu wystarcza jedna wizyta w gabinecie, a kolejne dla podtrzymania możemy wykonać nawet po upływie sześciu miesięcy, podczas gdy inne zabiegi rewitalizujące musimy powtarzać co miesiąc, minimum trzy razy, a potem jeszcze co trzy miesiące – dla podtrzymania efektu. Te wspaniale rezultaty uzyskujemy dzięki nowej technologii VYCROSS opatentowanej przez firmę Allergan, która łączy nisko i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy tworząc ściśle usieciowany żel o intensywnym działaniu.

 

Wskazaniem do Juvéderm VOLITE jest skóra sucha, zmęczona, wiotka, bez napięcia i życia, z siateczką drobnych zmarszczek. Po zabiegu mogą wystąpić siniaczki, drobne obrzęki czy niewielkie pobolewanie. Objawy ustępują w zależności od indywidualnej tolerancji dość szybko, do ok. 7 dni. Przeciwskazaniem do zabiegu jest ciąża, okres karmienia, zły stan ogólny pacjenta, infekcje skórne, stany zapalne, ciężkie alergie lub zła tolerancja kwasu hialuronowego.

 

– dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA, Warszawa, ul. Piękna 19, www.bella-derm.pl

 

Cena: od 2 000 zł – zależy od okolicy i ilości zużytych ampułko-strzykawek

 

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Płaszcze i kurtki w jesiennej kolekcji Top Secret for Avanti
W limitowanej kolekcji, dostępnej już w sklepach Top Secret,...
wtorek, Październik 17, 2017 - 11:18
Powrót do formy po wakacjach
Wakacyjny grill z rodziną i przyjaciółmi, degustacja kuchni...
wtorek, Październik 17, 2017 - 10:56
Grunt to baza... Również ta pod makijaż :)
Bazy pod podkład, choć coraz bardziej dostępne, nadal kojarz...
wtorek, Październik 17, 2017 - 10:26
Startuje ogólnopolska kampania „Zdrowie Kobiety"!
Zapraszamy do zapoznania się z kampanią "Zdrowie Kobiety". P...
wtorek, Październik 17, 2017 - 09:17
(668)
(529)
(527)
(518)
(391)
(373)
(328)
(295)
(262)
(250)
(224)
(204)
(161)
(152)
(116)
(108)
(98)
(92)
(90)
(86)
(83)
(74)
(74)
(71)
(69)
(69)
(69)
(63)
(60)

  

Reklama