Wnętrza

W jaki sposób urządzić garaż?

17 Październik, 2018
W jaki sposób urządzić garaż?

Mogłoby się wydawać, że odpowiednie urządzenie garażu nie jest czymś skomplikowanym. Okazuje się jednak, że nie jest to tak proste. Garaż jest pomieszczeniem, któremu z reguły poświęcamy zbyt mało uwagi.

Rzeczy, o których nie możesz zapomnieć w nowym mieszkaniu

03 Październik, 2018
Rzeczy, o których nie możesz zapomnieć w nowym mieszkaniu

Przeprowadzka do innego miejsca to otwarcie kolejnego rozdziału w życiu. Każdy, kto doświadczył jej choć raz wie, ile spraw trzeba załatwić w tym krótkim okresie. Oto lista rzeczy, o których nie możesz zapomnieć w nowym mieszkaniu. Sprawdź, czy pamiętałeś o wszystkich.

Jak powiesić obraz?

01 Październik, 2018
Jak powiesić obraz?

Gdy posiadamy obrazy na płótnie, powinniśmy zadbać o odpowiednie ich wyeksponowanie. Podpowiadamy, w jaki sposób najlepiej wieszać obrazy, by mieć pewność, że będą pięknie się prezentowały na ścianach.

Budowa i funkcjonalność schodów zewnętrznych

18 Wrzesień, 2018
Budowa i funkcjonalność schodów zewnętrznych

Schody zewnętrzne są elementem konstrukcji budynku, który spełnia bardzo istotną funkcję. W związku z czym muszą też spełniać pewne wymogi techniczne, które pozwolą im min. na przenoszenie dużych obciążeń. Dodatkowym czynnikiem, na który narażone są schody zewnętrzne, są warunki atmosferyczne. Jest to ważna kwestia, dlatego też należy ją wziąć pod uwagę podczas projektowania konstrukcji.

Złota farba do drewna czy Asparagus z palety Beckers Designer Universal?

18 Wrzesień, 2018
Złota farba do drewna czy Asparagus z palety Beckers Designer Universal?

Drewno to niezwykle wdzięczny materiał konstrukcyjno-budowlany, który zapewnia wykonanym z niego przedmiotom wieloletnią żywotność oraz uniwersalny charakter, ale to nie wszystko… Drewniane meble mogą mieć niejedno oblicze. Wystarczy, że sięgniemy po dobrą farbę do drewna i pędzel, a nasze stare szafki zmienią się nie do poznania.

Plisy - ekspert podpowiada, jak mierzyć okno

18 Wrzesień, 2018
Plisy - ekspert podpowiada, jak mierzyć okno

Wielu producentów systemów okiennych przyjmuje zamówienia na plisy i rolety na wymiar. Jednak, żeby produkt wykonany na indywidualne zamówienie rzeczywiście pasował do okna, niezbędne jest prawidłowe wykonanie pomiaru.

Porządek w szafkach kuchennych (i nie tylko)

12 Wrzesień, 2018
Porządek w szafkach kuchennych (i nie tylko)

Bałagan robi się sam - wie to nawet dziecko. Jednak porządek niestety sam się nie zrobi. Nieustannie musimy się więc motywować się do jak najlepszego zarządzania rzeczami, np. odkładania ich na miejsce, przemywania czy odkurzania. A co jeżeli problem z bałaganem nie tkwi w nas, ale… w organizacji? W końcu przechowywanie naszych rzeczy również ma znaczenie. Jak układać rzeczy, aby pozostały czyste na dłużej? Podpowiadamy!

Najładniejsze łóżka piętrowe dla dzieci

07 Wrzesień, 2018
Najładniejsze łóżka piętrowe dla dzieci

Pokój dziecka to wnętrze, w którym powinno być maksymalnie dużo miejsca na swobodną zabawę. Równocześnie musi się w nim zmieścić łóżko (czasami dwa lub trzy!), biurko, szafa...

Klimatyzacja do domu w Warszawie – jaki masz wybór?

05 Wrzesień, 2018

Klimatyzacja w domach staje się coraz bardziej popularna – szczególnie w większych miastach, jak Warszawa. Koszty urządzenia oraz jego montażu stały się osiągalne dla sporej grupy, a dostęp do ogromnego wyboru modeli różnego typu sprawiła, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie w swoim mieszkaniu. Jakie są rodzaje klimatyzatorów i w jakich pomieszczeniach najlepiej się sprawdzą?

Wentylator, a może klimatyzator. Co lepsze?

31 Sierpień, 2018
Wentylator, a może klimatyzator. Co lepsze?

Gdy panuje istne pogodowe piekło, niewyobrażalny skwar, który odczuwamy coraz bardziej, szczególnie jak taka aura utrzymuje się bardzo długo, to najwyższy czas, by pomyśleć o odpowiedniej interwencji. Nie zwlekając za długo, idziemy do sklepu bądź jeszcze szybciej - przeglądamy online to, co jest dostępne - wentylatory oraz klimatyzatory, a później się zastanawiamy, co wybrać. No właśnie - co?

Jak dodać łazience blasku? Rady projektanta wnętrz

30 Sierpień, 2018
Jak dodać łazience blasku? Rady projektanta wnętrz

Urządzenie łazienki, która będzie estetyczna i funkcjonalna, nie musi być wcale trudne. Zdaniem projektantów wnętrz wystarczy jedynie pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jakich? O to zapytaliśmy Macieja Balcerka z warszawskiej agencji architektonicznej Perfect Space.

3 uniwersalne części garderoby

27 Sierpień, 2018
3 uniwersalne części garderoby

Często kobiety mają problem z dobraniem stylizacji do konkretnej okazji, a przez to decydują się na zakup kolejnych części garderoby, które w rezultacie w ogóle do siebie nie pasują, a przez to później trudno jest dopasować do nich pozostałe elementy stylizacji. Właśnie dzisiaj chcielibyśmy pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości i podpowiedzieć, co należy kupić, by zawsze wyglądać dobrze, niezależnie od okoliczności. Są to wyłącznie trzy elementy garderoby, dzięki którym za każdym razem stworzysz jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną stylizację na randkę, do pracy i na co dzień.

Subscribe to Wnętrza
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Nasiona sezamu w zdrowej diecie
Popularne w kuchni Dalekiego Wschodu nasiona sezamu stanowią...
czwartek, Październik 18, 2018 - 12:52
Jak stworzyć stylizację wyrażająca własne „ja”?
Większość z nas śledzi modowe trendy i stara się je przenieś...
czwartek, Październik 18, 2018 - 11:09
W jaki sposób urządzić garaż?
Mogłoby się wydawać, że odpowiednie urządzenie garażu nie je...
środa, Październik 17, 2018 - 14:06
Adaptacja przedszkolna – jak pomóc dziecku?
Wasza pociecha już niedługo pójdzie do przedszkola? Nie jest...
poniedziałek, Październik 15, 2018 - 11:53

  

Reklama