Pościel dla dzieci – najmodniejsze wzory

Dzieci lubią się angażować – gdy znajdą sobie pasję, otaczają się nią jak tylko mogą. Nic więc dziwnego, że i pościel dla dzieci występuje w tysiącu odmian i milionie wzorów. Sprawdziliśmy, jakie wzory pościeli dla dzieci są najpopularniejsze. (fot. depositphotos)
Dzieci lubią się angażować – gdy znajdą sobie pasję, otaczają się nią jak tylko mogą. Nic więc dziwnego, że i pościel dla dzieci występuje w tysiącu odmian i milionie wzorów. Sprawdziliśmy, jakie wzory pościeli dla dzieci są najpopularniejsze. (fot. depositphotos)

Dzieci lubią się angażować – gdy znajdą sobie pasję, otaczają się nią jak tylko mogą. Nic więc dziwnego, że i pościel dla dzieci występuje w tysiącu odmian i milionie wzorów. Sprawdziliśmy, jakie wzory pościeli dla dzieci są najpopularniejsze.

Angry Birds

Trudno by było znaleźć dziecko, które nie miało styczności z tą marką. Od pojawienia się gry na telefonach komórkowych (a było to w 2009!) rynek akcesoriów i zabawek dla dzieci regularnie zalewany jest kolorowymi ptakami – czy to w klasycznej chłopięcej palecie podstawowej wersji, czy niezwykle uroczych i na wskroś dziewczęcych Angry Birds Stella. Jeśli więc z lubością spędzacie z dzieckiem czas na radosnym strzelaniu z procy – sięgnijcie po pościel Angry Birds.

Księżniczki Disney'a

Każda dziewczynka od lat 2 do 102 marzy o byciu księżniczką. Wytwórnia filmów Walta Disney'a dała nam tak wiele przykładów księżniczek w pięknych sukniach, o cudownych fryzurach i kryształowych sercach. Dlatego nie powinnaś być zaskoczona, gdy Twoja córeczka zażyczy sobie (tonem słodkim acz stanowczym), że chciałaby mieć pościel dla dzieci z motywem swojej ulubionej księżniczki, koniecznie w zestawie z poduszką i baldachimem!

Nie zapominajmy przy tym o Elsie, bohaterce filmu 'Kraina Lodu' – niesłabnąca popularność tej produkcji pozwala niemalże w ciemno kupić pościel z Anną, Elsą i Olafem w rolach głównych.

Bohaterowie męskich przygód

W przypadku chłopców warto rozważyć zakup pościeli z ulubionymi bohaterami komiksów, filmów czy bajek. Spiderman, Zygzak McQueen czy bohaterowie Gwiezdnych Wojen starczą dziecku na wiele lat – dość wspomnieć, że z fascynacji Gwiezdnymi Wojnami czasem w ogóle się nie wyrasta, a wytwórnie filmowe dbają, by komiksowi bohaterowie Marvela i DC pojawiali się na dużym i małym ekranie tak często, jak to możliwe, podsycając dziecięce pasje.

Piłka nożna

Z dziećmi i piłką nożną sprawa jest oczywista. Fanów kopania znajdziesz w każdym przedszkolu, w każdym domu i na każdym podwórku – a nawet, jeśli dziecko woli pograć na komputerze czy konsoli, gry z serii FIFA już czekają! Nie jest więc niczym dziwnym, gdy Twoje dziecko odkryje w sobie żyłkę do kibicowania (zwłaszcza drużynie FC Barcelona, w której gra Lionel Messi, zdobiący okładki wspomnianej FIFY). Warto jednak, byś swojemu Małemu Kibicowi dała wolną rękę w wyborze pościeli. Niech dziecko samo określi, która drużyna jest jego ulubioną, który zawodnik powinien się pojawić – a sama podszkol się w składzie całej drużyny, bo dyskusje sportowe Cię nie ominą!

Gdy kupujesz pościel dla dzieci, koniecznie zapytaj dziecko o jego pomysły – i zrealizuj te nawet najdziwniejsze. W końcu to jego łóżeczko, jego kołderka i to dziecko ma chętnie kłaść się spać i być szczęśliwe!

Zdjęcia: hippo-sklep.pl

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Letnie spotkania z przyjaciółmi, pomysły na dania które skradną serca gości
Letnie spotkania z przyjaciółmi najlepiej smakują podczas od...
czwartek, Sierpień 17, 2017 - 13:33
Letni = mineralny... czyli idealny makijaż na upalne dni
Wakacyjne miesiące to dla wielu z nas czas eksperymentów z m...
czwartek, Sierpień 17, 2017 - 10:26
Czy da się schudnąć bez wysiłku? 5 prostych trików
Odchudzanie nie musi oznaczać katowania się restrykcyjną die...
środa, Sierpień 16, 2017 - 13:59
Jak szukać pracy po urlopie wychowawczym?
W ciągu ostatnich kilku lat konkurencja na rynku pracy urosł...
środa, Sierpień 16, 2017 - 11:47
(665)
(525)
(522)
(515)
(389)
(368)
(328)
(293)
(261)
(249)
(224)
(204)
(161)
(150)
(115)
(108)
(98)
(92)
(90)
(86)
(83)
(74)
(74)
(71)
(69)
(69)
(69)
(63)
(60)

  

Reklama