Designerskie meble do salonu – nie tylko dla krezusów

Designerskie meble – podziwiamy je, zachwycamy się nimi w każdym katalogu wnętrzarskim, a potem zapominamy o nich, gdy projektujemy własny salon. Błąd! To, że mebel ma status designerskiego i wyższą cenę niż meble o identycznej funkcji nie oznacza, że to zbędny wydatek! Sprawdziliśmy ofertę mebli renomowanej marki Kare Design i opisujemy, z czym warto je połączyć, by lśniły i zachwycały również w typowym M. (fot. Hedo Design)
Designerskie meble – podziwiamy je, zachwycamy się nimi w każdym katalogu wnętrzarskim, a potem zapominamy o nich, gdy projektujemy własny salon. Błąd! To, że mebel ma status designerskiego i wyższą cenę niż meble o identycznej funkcji nie oznacza, że to zbędny wydatek! Sprawdziliśmy ofertę mebli renomowanej marki Kare Design i opisujemy, z czym warto je połączyć, by lśniły i zachwycały również w typowym M. (fot. Hedo Design)

Designerskie meble – podziwiamy je, zachwycamy się nimi w każdym katalogu wnętrzarskim, a potem zapominamy o nich, gdy projektujemy własny salon. Błąd! To, że mebel ma status designerskiego i wyższą cenę niż meble o identycznej funkcji nie oznacza, że to zbędny wydatek! Sprawdziliśmy ofertę mebli renomowanej marki Kare Design i opisujemy, z czym warto je połączyć, by lśniły i zachwycały również w typowym M.

Mebel jak biżuteria

Zanim zabierzesz się za przemeblowanie, by zrobić miejsce dla swojego designerskiego mebla, powinnaś pamiętać o jednym – wyjątkowe, ekstrawaganckie meble są jak biżuteria. Ich zadaniem jest przyciągać uwagę i upiększać całość stylizacji. Dlatego powinnaś mieć na uwadze to, jak mebel będzie się komponował zresztą aranżacji i dobrać dla niego takie miejsce, by jednocześnie dobrze się wpasowywał i wyróżniał, zdobiąc salon. Wybraliśmy kilka mebli z oferty sklepu www.hedodesign.pl, które z powodzeniem znajdą swoje miejsce w niejednej aranżacji.

Fotele patchwork

Przytulne, wygodne i bajecznie kolorowe. Fotele Patchwork z oferty Kare Design to meble niezwykle charakterystyczne i nadające wyrazisty styl całemu wnętrzu. Możesz wybrać fotel o jednorodnej kolorystyce (Surprise, Blue, Red, Wings), które wystarczy dopasować formą do już posiadanych mebli – dzięki temu będzie się wyróżniał jako akcent kolorystyczny – bądź sięgnąć po zwariowane i pełne koloru warianty Flower Power, Millenium i Velvet. Ta druga opcja sprawdzi się zwłaszcza w stylistyce boho i popart, gdzie eksplozja koloru jest jak najbardziej wskazana. Takie szalone meble mogą też stanowić kontrast dla prostej, utrzymanej w stonowanej stylistyce nowoczesnej aranżacji. Wybór należy do Ciebie!

Brązowa skóra – szczyt elegancji

Designerskie meble z brązowej skóry to doskonałe uzupełnienie wnętrz w stylu kolonialnym, nowoczesnym i klasycznym. Fenomenalnie prezentują się w otoczeniu rzeźbionych mebli z drewna i klasycznych, mocnych aranżacjach.

Jednak równie dobrze prezentują się w surowym otoczeniu loftów i industrialnych wnętrz. Tutaj poza klasyczną kanapą Chesterfield furrorę robi linia Soho z meblami powstałymi z połączenia brązowej skóry i nitowanego aluminium, wyraźnie nawiązujące do historii lotnictwa. Jeśli więc Twój partner marzy o męskim akcencie, to mebel dla niego!

Glamour zawsze na topie

Kare Design to również szereg wytwornych mebli nawiązujących do stylistyki Glamour. Urządzenie całego wnętrza w przepychu i blasku mogłoby na dłuższą metę męczyć, więc najlepiej będzie, gdy do uproszczonej aranżacji wprowadzisz designerski mebel o wyraźnej linii glamour. Tutaj prym wiodą lustrzane komody i gama krzeseł i foteli – od barokowych i ludwikowskich form, przez punkowy czarny welur aż po romantyczne futerko na białej barokowej ramie i unikatową, przepiękną komodę Janus. Ta ostatnia pięknie połączy proste meble nowoczesnej aranżacji z duchem baroku – idealna opcja dla niezdecydowanych ale skłonnych do eksperymentowania!

Meble Kare Design przedstawione w artykule dostępne są w sklepie Hedo Design.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Content - cały internet w jednej książce
Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko, jak wyprodukować t...
poniedziałek, Czerwiec 18, 2018 - 12:06
Jak urządzić srebrno-czarną kuchnię?
Marzy Ci się oryginalna kuchnia? Co powiesz na taką w srebrn...
czwartek, Czerwiec 14, 2018 - 10:47
Grypa bostońska czy ospa wietrzna? Sprawdź, jak je rozróżnić
Gorączka i zmiany skórne – takie objawy może dawać zarówno g...
środa, Czerwiec 13, 2018 - 13:07
Jak wykonać perfekcyjne smoky eyes krok po kroku?
Smoky eyes to popularny rodzaj makijażu, którego zadaniem je...
środa, Czerwiec 13, 2018 - 08:22

  

Reklama