Zaprojektuj kilka metrów szczęścia dla swojej rodziny

Zaprojektuj kilka metrów szczęścia dla swojej rodziny
Zaprojektuj kilka metrów szczęścia dla swojej rodziny

Marzysz o słodkich chwilach odpoczynku po ciężkim dniu pracy? Chcesz oddać się krótkiej drzemce albo pooglądać telewizję, a może po prostu zatopić się w dźwiękach ulubionej muzyki, kojących duszę oraz rozbiegane myśli? Zapewne wiesz, jak bardzo ważne jest to, aby meble dawały wtedy możliwość pełnego relaksu i komfortu użytkowania. Każda z tych sytuacji może się spełnić każdego dnia (czyli odpoczywać możesz wszędzie), ale nie zawsze może być przeżywana tak inspirująco, jak byś tego chciał. Do pełni szczęścia potrzeba nie tylko spokoju, drugiego, kochanego człowieka, ale także wygodnych mebli, które nigdy nie zawiodą, jednak zawsze przyczynią się do wyjątkowej regeneracji ciała i ducha.

Massimo  i masz moc wrażeń

Narożniki z kolekcji Massimo są meblami niezwykle komfortowymi oraz luksusowymi. Oprócz ekskluzywnego wyglądu, spełniają świetnie wszelkie standardy jakości, są bardzo wygodne i przede wszystkim można je konfigurować wedle uznania czy potrzeb chwili. Ozdobią każdy salon, zarówno ten mniejszy, jak i większy, gdyż możesz je zaprojektować tak, aby pasowały idealnie do Twojego pomieszczenia – dodając lub odejmując kolejne bryły.

Funkcja multimedialna – nie tylko dla melomana

Jeśli potrzebujesz chwili relaksu z ulubioną muzyką, możesz w prosty sposób podłączyć swój smartfon do gniazdka USB, umieszczonego w obudowie narożnika, założyć słuchawki i delektować się wspaniałym dźwiękiem. Kącik audio wyposażony jest także w głośniki, dzięki czemu możesz słuchać muzyki z innymi. Aby w pełni wykorzystać ten słodki moment przyjemności, warto wygodnie położyć się na dłuższym boku narożnika, odpowiednio wyprofilować podgłówek i oparcia. Zyskasz w ten sposób podwójną rozkosz otulenia - nie tylko miękkością tapicerki Massimo, ale również dźwiękami ulubionej muzyki.

Ruchomy blat – oryginalne rozwiązanie

Drewniany blat, który można ustawiać w dogodnym dla siebie położeniu, posłuży nie tylko za barek, kiedy spotkasz się z przyjaciółmi lub będziesz celebrować miłe chwile z rodziną. Jest on na tyle duży i funkcjonalny, iż może posłużyć także jako podstawka na laptop czy półka na książkę lub inne przedmioty. Wewnątrz niego jest miejsce (schowek) na podręczne  rzeczy. Możliwość ustawienia go w różnych konfiguracjach, ułatwi wykonywanie przy nim wielu codziennych czynności. Po skorzystaniu można go złożyć, aby zajmował mniej przestrzeni – wtedy oczywiście też będzie spełniać swoje funkcje.

Ruchome siedzisko i podłokietniki

Narożnik Massimo jest wyposażony w elektryczne sensory, które dyskretnie sterują ruchomym siedziskiem. Jeżeli marzysz o drzemce, rozkładasz oparcie, ustawiając odpowiedni kąt nachylenia. Jeśli zaś chcesz kogoś przenocować, korzystasz z funkcji spania poprzez rozłożenie większej powierzchni mebla do wygodnego wypoczynku (tu masz do wyboru sterowanie manualne i elektryczne). Do czytania książki możesz idealnie wyprofilować zagłówek, aby głowa i szyja znajdowały się w najdogodniejszej pozycji, a dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia oparcia na nogi. Czyli całkowity komfort oraz pełnia funkcjonalności w jednym.

Z narożnikiem Massimo odpoczniesz, a także przeżyjesz radosne chwile podczas odpoczynku czy rozmowy z bliskimi. Poczujesz się naprawdę wyjątkowo, gdy będziesz projektować kącik do relaksu i spotkań, a dodatkowo ogarnie Cię radość, spowodowana wielością rozwiązań, które zaoferuje Ci mebel przygotowany specjalnie do wielkości pomieszczenia, w którym się znajdzie oraz wielu Twoich potrzeb.

Więcej informacji o kolekcjach z oferty Gala Collezione znajdziesz na stronie www.galameble.com

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Święta pełne blasku z BRITOP Lighting
Chyba nikt nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez klimatyc...
piątek, Grudzień 15, 2017 - 13:30
Oczyszczacz powietrza dla dziecka
Zdrowie człowieka uzależnione jest między innymi od stanu po...
piątek, Grudzień 15, 2017 - 11:07
Biżuteria Beller
Marzysz o ozdobach, które przyciągną, uwiodą i zachwycą swoj...
piątek, Grudzień 15, 2017 - 10:02
Zabawka na biegunach jako spełnienie marzeń każdego dziecka!
Koniki na biegunach to obecnie zabawki nieco zapomniane. Czę...
piątek, Grudzień 15, 2017 - 08:58

  

Reklama