3 rzeczy, którymi trzeba się kierować przy wyborze materaca

3 rzeczy, którymi trzeba się kierować przy wyborze materaca (fot. depositphotos)
3 rzeczy, którymi trzeba się kierować przy wyborze materaca (fot. depositphotos)

Właściwy wybór materaca to podstawa komfortowego i zdrowego snu.  Dobry materac posłuży nam lata – i to będzie prawdziwy wyznacznik tego, czy rzeczywiście jest wysokiej jakości. Dlatego nie wolno takiej decyzji podejmować pochopnie. Jaka jest najlepsza odpowiedź na te wszystkie dylematy? Materacarnia to firma, która od 1992 działa na trudnym i wymagającym rynku materacy oraz akcesoriów do spania. Oto trzy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przeglądając naszą ofertę.

Twardość

Jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze materaca to jego twardość. W zależności od własnych preferencji oraz ewentualnie zaleceń lekarskich można zdecydować się na materace o różnym stopniu twardości. Ważne, aby materac był dostosowany do budowy ciała, wzrostu oraz sposobu, w jaki najczęściej układamy się na łóżku. Nowoczesne materace mają różne strefy twardości – tak, by inaczej dostosowywały się do różnych fragmentów ciała. Taki materac może zapewnić jeszcze większy komfort.

Materiał wypełniający materac

Kolejnym kryterium przy doborze materaca jest materiał, z którego został wykonany. Materacarnia oferuje kilka podstawowych rodzajów materacy – kieszeniowe, lateksowe, piankowe i termoelastyczne. Te dwie ostatnie kategorie przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Wszystkie rodzaje materacy zapewniają różny poziom komfortu i twardości, przez co wybierając materac można zdecydować się na najlepszy możliwy dla siebie.

Kwestia ceny

Materacarnia specjalizuje się w produkcji materacy różnych rozmiarów i rodzajów, od tych najprostszych po najbardziej luksusowe wyroby w segmencie premium. Oferujemy też materace dla par, dla dzieci, oraz specjalistyczne materace które np. można dostosować do zaleceń lekarskich przy schorzeniach kręgosłupa. Wszędzie staramy się przygotowywać konkurencyjne ceny.

Szeroki wybór

Trzy podstawowe kryteria – cena, materiał wypełniający i twardość – to dopiero początek. Gwarantujemy, że pomożemy w wyborze odpowiedniego, dostosowanego do potrzeb klienta materaca, który posłuży na lata i zapewni komfortowy sen.

Jaki materac wybrać - poradnik

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Owocowe balsamy do rąk
Unikalna seria kremów do rąk, która wykorzystuje skuteczne,...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 12:26
Ekspres gastronimiczny — tradycyjny ciśnieniowy kolbowy czy może automatyczny?
Polacy uwielbiają kawę i co ważne — ta miłość jest coraz wię...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 10:51
Dodatki, które odświeżą wygląd domu
Aranżacja wnętrz to dziedzina, w której bardzo ważne jest ok...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 09:28
Perymetr. Charakterystyka i zastosowanie
Perymetr (znany również jako polomierz) to aparat służący do...
wtorek, Czerwiec 19, 2018 - 10:37

  

Reklama