Pakiet medyczny – symbol nowoczesnej służba zdrowia

Pakiet medyczny – symbol nowoczesnej służba zdrowia
Pakiet medyczny – symbol nowoczesnej służba zdrowia

Pakiet medyczny wielu pacjentom kojarzy się z luksusową, wymagającą znacznych nakładów finansowych opcją.

Pacjenci ci, przekonani o tym, iż po prostu nie stać ich na taką opcję, kontynuuje leczenie w placówkach publicznej służby zdrowia, doświadczając uporczywych kolejek i bardzo odległych terminów do lekarza specjalisty, a nawet – ogólnego. Kolejki do rejestracji są bardzo uciążliwe; możliwości rejestracji przez telefon nie ma każdy pacjent, poza tym oznacza to konieczność wykonania wielu telefonów w wiele miejsc. Dużo wygodniejsza byłaby możliwość rejestracji do każdego lekarza i na każde badanie telefonicznie, dzwoniąc na jeden numer – pod którym zawsze ktoś odbierze połączenie. Jeszcze bardziej kusząca jest możliwość natychmiastowej wizyty u lekarza. To wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki – wystarczy, że wykupisz pakiet medyczny w S7 Healthcare. Co możesz zyskać Ty i cała Twoja rodzina?

W S7 Healthcarehttp://s7.healthcare/znajdziesz absolutnie wszystko to, czego potrzebuje każdy pacjent. Wykupując zatem jakikolwiek pakiet medyczny, zyskasz dostęp do lekarza ogólnego, gdzie wizyty realizowane są w ciągu 24 godzin, a także specjalistów – tu czas oczekiwania to od 1 do 5 dni. Inne przywileje pacjentów S7 Healthcare to szybki dostęp do nowoczesnej diagnostyki, opieki pielęgniarskiej oraz całodobowej opieki ambulatoryjnej. Pacjent sam decyduje o zakresie świadczeń medycznych, z jakich skorzysta i za jakie zapłaci. Do wyboru jest kilka atrakcyjnych pakietów medycznych, z których każdy różni się zakresem oferty i ceną. A ceny są niezwykle atrakcyjne – już za kilkadziesiąt złotych wykupić można pakiet zapewniający nielimitowany dostęp do specjalistów, badań czy pomocy ambulatoryjnej. A wszystko to bez kolejek, zbędnych nerwów i straty czasu. Co więcej, pakiety te dostępne są w opcji indywidualnej, partnerskiej, rodzinnej a także – dla pracowników. Takie rozwiązanie ułatwia troskę o zdrowie swoje i swojej rodziny, a także usprawnia funkcjonowanie każdej firmy czy przedsiębiorstwa.

Dziś każdy z nas wie, że najcenniejsze jest zdrowie. Z drugiej strony – cenimy każdy ciężko zarobiony grosz. Pakiet medyczny S7 Healthcare łączy w sobie troskę o jedno i o drugie, zapewniając pacjentom łatwą realizację świadczeń medycznych. Warto zainwestować we własne zdrowie – to najlepsza inwestycja w przyszłość.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Włos Ci z głowy nie spadnie
Każda z nas marzy, by mieć gęste, lśniące włosy. Tymczasem n...
piątek, Sierpień 17, 2018 - 09:47
Czy warto nosić okulary polaryzacyjne?
Podczas wakacyjnych wyjazdów często natrafiamy na różne stoi...
czwartek, Sierpień 16, 2018 - 09:46
Jak wybrać obraz do salonu?
Zadbana przestrzeń to nie tylko taka, w której panuje porząd...
czwartek, Sierpień 16, 2018 - 09:19
Mini rolety na wymiar a ich ponadczasowy i uniwersalny charakter
Jeżeli weźmie się pod uwagę wybór osłon okiennych, tak napra...
czwartek, Sierpień 16, 2018 - 08:05

  

Reklama