fryzjer

Zaufaj fryzjerowi – specjalista wie, co dla Ciebie dobre

17 Marzec, 2015
Zaufaj fryzjerowi – specjalista wie, co dla Ciebie dobre! (fot. lorealprofessionnel.pl)

Świat mody od zawsze przyciąga ludzi. Kształtują go osobowości z ogromną wyobraźnią, wyczuciem elegancji i bogatym doświadczeniem.

Sezon na blondynki

03 Listopad, 2014
 Badania przeprowadzone przez znaną markę L’Oreal mówią o tym, że prawie 40 % Polek farbuje włosy na odcienie od bardzo jasnego do ciemnego blondu. Dlaczego? Może po prostu marzymy o takim kolorze, który przykuje wzrok i sprawi, że nie tylko w oczach innych ale i w swoich  będziemy czuć się młodziej, bardziej kobieco i atrakcyjnie. (fot. FryzuraNaDzis.pl)

Blond króluje zawsze. Modne są wszystkie jego odcienie: od chłodnego platynowego, przez słoneczny i szampański, po ciepły miodowy. Mówi się, że mężczyźni wolą blondynki, ale w rzeczywistości to chyba przede wszystkim kobiety lubią się właśnie w tym kolorze. Badania przeprowadzone przez znaną markę L’Oreal mówią o tym, że prawie 40 % Polek farbuje włosy na odcienie od bardzo jasnego do ciemnego blondu. Dlaczego? Może po prostu marzymy o takim kolorze, który przykuje wzrok i sprawi, że nie tylko w oczach innych ale i w swoich będziemy czuć się młodziej, bardziej kobieco i atrakcyjnie.

Nożyczki fryzjerskie - gdzie najlepiej kupić i na co zwracać uwagę

30 Wrzesień, 2014
Włosy z racji swojej tendencji do szybkiego odrastania, wymagają cięcia co miesiąc lub co kilka miesięcy. Pytanie brzmi – czym obcinać? Obcinanie włosów nie jest takie łatwe jak może się to wydawać. (fot. depositphotos)

Włosy z racji swojej tendencji do szybkiego odrastania, wymagają cięcia co miesiąc lub co kilka miesięcy. Pytanie brzmi – czym obcinać? Obcinanie włosów nie jest takie łatwe jak może się to wydawać.

Jakie powinno być wnętrze salonu fryzjerskiego?

10 Sierpień, 2014
Kiedy jesteśmy na etapie projektowania własnego salonu fryzjerskiego mówiąc kolokwialnie mamy mały mętlik w głowie. Zadajemy sobie mnóstwo pytań, na które nie znamy odpowiedzi, krążymy wokół kilku kwestii jednocześnie nie umiejąc sobie poradzić z ogromem pracy. Przeglądamy mnóstwo publikacji, które mówią o tym jakie powinno być wnętrze salonu fryzjerskiego z nadzieją, że znajdziemy tam cenne wskazówki i uwagi. (fot. depositphotos)

Kiedy jesteśmy na etapie projektowania własnego salonu fryzjerskiego mówiąc kolokwialnie mamy mały mętlik w głowie. Zadajemy sobie mnóstwo pytań, na które nie znamy odpowiedzi, krążymy wokół kilku kwestii jednocześnie nie umiejąc sobie poradzić z ogromem pracy. Przeglądamy mnóstwo publikacji, które mówią o tym jakie powinno być wnętrze salonu fryzjerskiego z nadzieją, że znajdziemy tam cenne wskazówki i uwagi.

Modne fryzury 2014

25 Marzec, 2014
Trendy dotyczące fryzur zmieniają się jak w kalejdoskopie – czasem trudno nadążyć z wizytami u fryzjera, by być na topie. Zapraszamy na mały przegląd – z naszą pomocą modne fryzury 2014 nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Trendy dotyczące fryzur zmieniają się jak w kalejdoskopie – czasem trudno nadążyć z wizytami u fryzjera, by być na topie. Zapraszamy na mały przegląd – z naszą pomocą modne fryzury 2014 nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Naturalne sposoby farbowania włosów

18 Marzec, 2014
Ludzie sięgnęli po farbę do włosów już 3000 lat przed naszą erą, więc farbowanie to nie wynalazek współczesności, postępującej cywilizacji, a odpowiedź na ludzkie potrzeby.

Spotkanie naturalnej blondynki, szatynki, brunetki, rudej, to jak znalezienie okazu, należącego do ginącego gatunku. Kobiety chętnie zmieniają kolor włosów, jednak coraz większa świadomość w zakresie działania kosmetyków rodzi pytanie – jakie są naturalne sposoby farbowania włosów?

10 sposobów na optyczne zagęszczenie włosów

01 Czerwiec, 2013
Co druga kobieta ma problem ze słabymi i cienkimi włosami. Włosy osłabione to duży problem – przez to, że są o około 25% cieńsze niż normalne włosy, bardzo szybko tracą objętość nadaną przy stylizowaniu i zaczynają przylegać do głowy. (fot. depositphotos)

Nawet jeśli dziś masz burzę loków, za kilka lat na swojej głowie możesz mieć włosy znacznie słabsze, mało sprężyste, rzadsze, cieńsze i delikatniejsze. Ale nie martw się! Prezentujemy 10 porad, jak skutecznie zagęścić włosy, przynajmniej optycznie.

Fryzury na sezon wiosna- lato 2013 – trendy fryzjerskie

04 Kwiecień, 2013
Fryzury na sezon wiosna- lato 2013 – trendy fryzjerskie (fot. depositphotos)

Większość z Was zastanawia się, jakie fryzury będą modne w zbliżającym się sezonie i co będzie królowało na ulicach tej wiosny i lata. Mam dla Was odpowiedź. Analizując trendy fryzjerskie z pokazów mody najnowszych kolekcji, można uzyskać odpowiedź na wiele pytań dotyczących tego, jakie fryzury będą najmodniejsze, jakie będą stanowiły faux pas. Dla tych, którzy nie mają czasu na stałe śledzenie pokazów mody podpowiadam.

Subscribe to fryzjer
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Świąteczne inspiracje od Top Secret
Wyjątkowe stylizacje na wigilijny wieczór i świąta oparte są...
czwartek, Grudzień 14, 2017 - 14:08
BAKALIOWE ŚWIĘTA - Wigilijny kompot z suszu i świąteczna strucla z makiem
Tradycyjny kompot z suszu i domowe ciasto makowe z bakaliami...
czwartek, Grudzień 14, 2017 - 13:25
Dom kobiecym okiem – praktyczne rozwiązania w eleganckiej otoczce.
Budowa domu kojarzy się głownie z męskim zajęciem. Kobiecie...
czwartek, Grudzień 14, 2017 - 11:15
Znakomity telefon na niedrogi prezent - Huawei P10 Lite
Świąteczne przygotowania warto zacząć jak najwcześniej, a je...
czwartek, Grudzień 14, 2017 - 10:03

  

Reklama