fryzura

Na co zwracać uwagę wybierając lakier do włosów

03 Kwiecień, 2015
Lakier do włosów, rzecz niezbędna, każda z nas ma go w łazience gdzieś zawsze pod ręką. Jednak ile z nas jest zadowolone ze swojego lakieru do włosów? Miał być trwały, miał się nie kruszyć, nie sklejać włosów, łatwo rozczesywać… Wybierając właściwy kosmetyk zdecydowanie ułatwisz sobie codzienne życie, dlatego na jego wybór warto poświęcić dłuższą chwilkę. (fot. fotolia)

Lakier do włosów, rzecz niezbędna, każda z nas ma go w łazience gdzieś zawsze pod ręką. Jednak ile z nas jest zadowolone ze swojego lakieru do włosów? Miał być trwały, miał się nie kruszyć, nie sklejać włosów, łatwo rozczesywać… Wybierając właściwy kosmetyk zdecydowanie ułatwisz sobie codzienne życie, dlatego na jego wybór warto poświęcić dłuższą chwilkę.

Włosy zimą - idealna fryzura spod czapki

05 Grudzień, 2014
Jak powszechnie wiadomo włosy zimą nie mają lekko.  Są naelektryzowane, uklepane, połamane i przetłuszczone. Oskar Bachoń, make-up & hair designer, doradzi, co zrobić, żeby mieć piękna i lśniącą fryzurę, a jednocześnie nie marznąć. (fot. fotolia)

Jak powszechnie wiadomo włosy zimą nie mają lekko. Są naelektryzowane, uklepane, połamane i przetłuszczone. Oskar Bachoń, make-up & hair designer, doradzi, co zrobić, żeby mieć piękna i lśniącą fryzurę, a jednocześnie nie marznąć.

Sezon na blondynki

03 Listopad, 2014
 Badania przeprowadzone przez znaną markę L’Oreal mówią o tym, że prawie 40 % Polek farbuje włosy na odcienie od bardzo jasnego do ciemnego blondu. Dlaczego? Może po prostu marzymy o takim kolorze, który przykuje wzrok i sprawi, że nie tylko w oczach innych ale i w swoich  będziemy czuć się młodziej, bardziej kobieco i atrakcyjnie. (fot. FryzuraNaDzis.pl)

Blond króluje zawsze. Modne są wszystkie jego odcienie: od chłodnego platynowego, przez słoneczny i szampański, po ciepły miodowy. Mówi się, że mężczyźni wolą blondynki, ale w rzeczywistości to chyba przede wszystkim kobiety lubią się właśnie w tym kolorze. Badania przeprowadzone przez znaną markę L’Oreal mówią o tym, że prawie 40 % Polek farbuje włosy na odcienie od bardzo jasnego do ciemnego blondu. Dlaczego? Może po prostu marzymy o takim kolorze, który przykuje wzrok i sprawi, że nie tylko w oczach innych ale i w swoich będziemy czuć się młodziej, bardziej kobieco i atrakcyjnie.

Prostownica do włosów – jaką wybrać? [poradnik + ranking urządzeń]

23 Styczeń, 2014
Prostownica do włosów pojawia się w większości łazienek – jako kobieta lubisz się zmieniać, a dobra prostownica do włosów pozwala Ci na szybką i efektowną zmianę fryzury. Czym się jednak kierować przy wyborze prostownicy do włosów? (fot. depositphotos)

Prostownica do włosów pojawia się w większości łazienek – jako kobieta lubisz się zmieniać, a dobra prostownica do włosów pozwala Ci na szybką i efektowną zmianę fryzury. Czym się jednak kierować przy wyborze prostownicy do włosów?

10 sposobów na optyczne zagęszczenie włosów

01 Czerwiec, 2013
Co druga kobieta ma problem ze słabymi i cienkimi włosami. Włosy osłabione to duży problem – przez to, że są o około 25% cieńsze niż normalne włosy, bardzo szybko tracą objętość nadaną przy stylizowaniu i zaczynają przylegać do głowy. (fot. depositphotos)

Nawet jeśli dziś masz burzę loków, za kilka lat na swojej głowie możesz mieć włosy znacznie słabsze, mało sprężyste, rzadsze, cieńsze i delikatniejsze. Ale nie martw się! Prezentujemy 10 porad, jak skutecznie zagęścić włosy, przynajmniej optycznie.

Jak dopasować fryzurę ślubną do fasonu sukni?

25 Maj, 2013
Podpowiadamy jaka fryzura pasować będzie do konkretnej sukni ślubnej. Może wydawać się to nieprawdopodobne, ale istnieją fryzury które podkreślą fason sukni i będą pasowały do dodatków. Sprawdzone sposoby na fryzurę ślubną sprawią, że każda panna młoda wyglądać będzie zjawiskowo. (fot. depositphotos)

Podpowiadamy jaka fryzura pasować będzie do konkretnej sukni ślubnej. Może wydawać się to nieprawdopodobne, ale istnieją fryzury które podkreślą fason sukni i będą pasowały do dodatków. Sprawdzone sposoby na fryzurę ślubną sprawią, że każda panna młoda wyglądać będzie zjawiskowo.

Subscribe to fryzura
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Dlaczego Twoje dziecko powinno pić wodę?
Woda jest zdecydowanie najważniejszym z surowców zawierający...
piątek, Marzec 16, 2018 - 13:14
Projektowanie wnętrza, a brak czasu - jak sobie z tym poradzić
W twoim domu każdy z członków rodziny powinien mieć swoje mi...
piątek, Marzec 16, 2018 - 10:00
8. edycja kampanii „Pokonać Raka”
Dziś, 15 marca zainaugurowana zostaje już 8. edycja kampanii...
czwartek, Marzec 15, 2018 - 08:47
TOP SECRET - kolekcja na lato 2018
Letnia kolekcja Top Secret to pełen wachlarz modnych styliza...
wtorek, Marzec 13, 2018 - 13:02

  

Reklama