fryzury

Blond, który zachwyca – wybierz odcień dla siebie

02 Grudzień, 2015
Blond, który zachwyca – wybierz odcień dla siebie!

Przynajmniej raz w życiu każda z nas chciała być́ blondynką. Nic dziwnego, bo przecież̇ utarło się̨ przekonanie, że blondynki są̨ synonimem kobiecości, szyku, seksapilu i pewności siebie. Sposobów na blond jest wiele. Aby cieszyć́ się̨ pięknym, jasnym kolorem włosów, jedno jest pewnie – musi być́ on doskonały. Jak wybrać́ idealny odcień́ dla siebie? Służymy pomocą̨!

Oscarowe fryzury inspirowane „Moulin Rouge!'

27 Sierpień, 2015
Oscarowe fryzury inspirowane „Moulin Rouge!' (fot. depositphotos)

Film Baza Luhrmanna „Moulin Rouge” kojarzymy nie tylko ze spektakularną oprawą muzyczno-taneczną (i pamiętnym wykonaniem „Roxanne” przez Jacka Komana), ale również fenomenalnymi strojami i fryzurami. Za te ostatnie odpowiada Aldo Signoretti, światowej sławy stylista fryzur i ambasador marki naturalnych kosmetyków Davines, który za pracę na planie produkcji zdobył nominację do Oscara. Przedstawiamy kilka fryzur inspirowanych bohaterkami „Moulin Rouge!” i podpowiadamy jak przygotować je w domu z użyciem produktów polecanych przez mistrza.

Nowa fryzura na wiosnę

26 Marzec, 2015
Znudził Ci się kolor włosów, chciałabyś zmienić coś w swoim wyglądzie? Wiosna to znakomity czas na metamorfozę. Czasem wystarczy tylko inaczej ułożyć włosy, albo… wcale nie układać. Zyskujemy nowy look i lepsze samopoczucie. Oskar Bachoń, hair and make up designer zdradza kilka sposobów na modne wiosenne porządki na głowie. (fot. shutterstock)

Znudził Ci się kolor włosów, chciałabyś zmienić coś w swoim wyglądzie? Wiosna to znakomity czas na metamorfozę. Czasem wystarczy tylko inaczej ułożyć włosy, albo… wcale nie układać. Zyskujemy nowy look i lepsze samopoczucie. Oskar Bachoń, hair and make up designer zdradza kilka sposobów na modne wiosenne porządki na głowie.

Zaufaj fryzjerowi – specjalista wie, co dla Ciebie dobre

17 Marzec, 2015
Zaufaj fryzjerowi – specjalista wie, co dla Ciebie dobre! (fot. lorealprofessionnel.pl)

Świat mody od zawsze przyciąga ludzi. Kształtują go osobowości z ogromną wyobraźnią, wyczuciem elegancji i bogatym doświadczeniem.

Oskar Bachoń – kolekcja fryzur 2015

24 luty, 2015
Najnowsza kolekcja fryzur Oskara Bachonia nawiązuje do ikon stylu przeszłości: Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Alexis i Anny Wintour. (fot. Anna Ciupryk / mat. prasowe)

Najnowsza kolekcja fryzur Oskara Bachonia nawiązuje do ikon stylu przeszłości: Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Alexis i Anny Wintour. Różne epoki i kobiety, które je definiują. Kluczem do swojej kolekcji Bachoń uczynił trop psychologiczny. Stylista pracował na perukach, by pokazać, że nasz wygląd jest częścią nas samych oraz masek, które nakładamy. Nam opowiedział o kobietach, perukach i wspomnianych maskach.

Modne fryzury 2014

25 Marzec, 2014
Trendy dotyczące fryzur zmieniają się jak w kalejdoskopie – czasem trudno nadążyć z wizytami u fryzjera, by być na topie. Zapraszamy na mały przegląd – z naszą pomocą modne fryzury 2014 nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Trendy dotyczące fryzur zmieniają się jak w kalejdoskopie – czasem trudno nadążyć z wizytami u fryzjera, by być na topie. Zapraszamy na mały przegląd – z naszą pomocą modne fryzury 2014 nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Fryzury na sezon wiosna- lato 2013 – trendy fryzjerskie

04 Kwiecień, 2013
Fryzury na sezon wiosna- lato 2013 – trendy fryzjerskie (fot. depositphotos)

Większość z Was zastanawia się, jakie fryzury będą modne w zbliżającym się sezonie i co będzie królowało na ulicach tej wiosny i lata. Mam dla Was odpowiedź. Analizując trendy fryzjerskie z pokazów mody najnowszych kolekcji, można uzyskać odpowiedź na wiele pytań dotyczących tego, jakie fryzury będą najmodniejsze, jakie będą stanowiły faux pas. Dla tych, którzy nie mają czasu na stałe śledzenie pokazów mody podpowiadam.

Subscribe to fryzury
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Depilacja laserowa - czy warto ją wykonać?
Wiesz, ile czasu i pieniędzy poświęcasz każdego miesiąca na...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:31
Podręczniki szkolne i lektury - nowe czy używane?
Co roku każdy rodzic uczących się dzieci staje przed dylemat...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:10
5 akcesoriów, które zamienią łazienkę w domowe SPA
Domowa łazienka nie musi być duża i specjalnie zaaranżowana,...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 08:09
Na czym polega społecznościowa wymiana walut?
Wymieniając złotówki na euro czy franki szwajcarskie coraz c...
środa, Lipiec 18, 2018 - 09:21

  

Reklama