mieszkanie

Na co może liczyć samotna matka?

04 Sierpień, 2016

Czy samotna matka musi rzeczywiście radzić sobie zupełnie sama? Na jaką pomoc może liczyć ze strony państwa? Czy jest ona wystarczająca i efektywna?

Sposoby na obniżenie opłat za mieszkanie

01 Lipiec, 2016
Sposoby na obniżenie opłat za mieszkanie (fot. depositphotos)

Wprowadzając do naszego życia dobre nawyki oszczędzania wody, prądu i gazu, możemy zmniejszyć opłaty za mieszanie nawet o 20%-25%. Ważne, abyśmy wprowadzili takie zmiany, które nie obniżą komfortu naszego życia.

Zalety mieszkania na peryferiach

07 Kwiecień, 2016
Zalety mieszkania na peryferiach (fot. depositphotos)

Szukasz swojego miejsca do życia? Przeraża Cię mieszkanie w centrum miasta, chciałabyś miejsca spokojnego ale nie odciętego od cywilizacji? Poznaj zalety mieszkania na peryferiach miast!

Jak postępować, kiedy nasze mieszkanie zostanie zalane

29 Marzec, 2016
Jak postępować, kiedy nasze mieszkanie zostanie zalane (fot. depositphotos)

Nieszczelna instalacja wodno-kanalizacyjna, błędy podczas montażu rur, a także zwykłe zaniedbania, np. niedokręcony kran mogą doprowadzić do tego, że nasze mieszkanie zostanie zalane. W pierwszej kolejności należy wtedy znaleźć przyczynę zalania.

Zamieszkać we własnym M

21 Marzec, 2016
Zamieszkać we własnym M (fot. fotolia)

Do tej pory zawsze wynajmowałaś mieszkanie, lecz teraz czas na "coś swojego"? Jeśli twoim marzeniem jest wreszcie zamieszkać we własnym lokum, może to dobry moment, by swoje plany wcielić w życie? Poznaj drogi, dzięki którym już niebawem możesz stać się właścicielką mieszkania.

Kupujemy mieszkanie na wynajem

03 luty, 2016
Kupujemy mieszkanie na wynajem (fot. depositphotos)

Zakupienie mieszkania jest zawsze inwestycją – niezależnie od tego, czy będzie się w nim mieszkało, czy też będzie ono przeznaczone na wynajem. To jedna z najbardziej bezpiecznych lokat kapitału, ponieważ ceny mieszkań nie maleją, chociaż jest to oferta przeznaczona dla osób dysponujących sporą sumą pieniędzy lub zdolnością kredytową. Jeżeli interesują cię mieszkania na sprzedaż i chcesz zakupić lokal tego rodzaju na wynajem, w takim przypadku na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Nowoczesna aranżacja wnętrz – królem sezonu zostaje skóra!

07 Wrzesień, 2015
Nowoczesna aranżacja wnętrz – królem sezonu zostaje skóra! (fot. fotolia)

Planujesz kupno mieszkania i zastanawiasz się jak je urządzić? Do wyboru jest wiele materiałów, umożliwiających wyjątkową aranżację wnętrza. Płytki ceramiczne, drewno, kamień – to wszystko już było! Nowością w wystroju wnętrz stanowi z kolei skóra. Naturalna, o odpowiedniej strukturze, nada pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Bezpieczny dom

21 Sierpień, 2014
Wakacje to dość atrakcyjny okres dla złodziei. I chociaż obecnie chyba każdy jest już ubezpieczony na taką okoliczność, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo zabezpieczyć dom na własną rękę. (fot. depositphotos)

Wakacje to dość atrakcyjny okres dla złodziei. I chociaż obecnie chyba każdy jest już ubezpieczony na taką okoliczność, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo zabezpieczyć dom na własną rękę.

Jak prawidłowo oświetlić nasze mieszkanie?

02 Lipiec, 2014
Jak prawidłowo oświetlić nasze mieszkanie? (fot. depositphotos)

Odpowiednio oświetlone pomieszczenia nie tylko są bardziej przytulne i efektowne, ale również optycznie większe. Oczywiście nie istnieją ścisłe wytyczne, którymi należy się kierować podczas oświetlenia naszego domu, dlatego najczęściej jest to dużym wyzwaniem.

8 sposobów na skuteczne sprzątanie domu

06 Kwiecień, 2014
Utrzymanie domu w czystości, bez względu na to jaka jest jego powierzchnia, i ile osób w nim zamieszkuje, zawsze stanowi bardzo duże wyzwanie, tym bardziej, że często można odnieść wrażenie, że nie ma sposobu na skuteczne, a tym bardziej szybkie sprzątanie.  Jeśli Ty też tak myślisz, to oznacza to, że nie znasz prostych, a zarazem niezwykle skutecznych sposobów na wysprzątanie domu. (fot. depositphotos)

Utrzymanie domu w czystości, bez względu na to jaka jest jego powierzchnia, i ile osób w nim zamieszkuje, zawsze stanowi bardzo duże wyzwanie, tym bardziej, że często można odnieść wrażenie, że nie ma sposobu na skuteczne, a tym bardziej szybkie sprzątanie. Jeśli Ty też tak myślisz, to oznacza to, że nie znasz prostych, a zarazem niezwykle skutecznych sposobów na wysprzątanie domu.

Prezenty na parapetówkę – co wybrać?

14 Październik, 2013
Jakie prezenty na parapetówkę zrobią wrażenie, a który gadżet może się okazać nietrafiony? Przedstawiamy nasze propozycje na ciekawe, nietypowe i najstosowniejsze prezenty na parapetówkę. (fot. oddsock/flickr)
Parapetówka to pierwsza impreza w nowym domu – nic więc dziwnego, że zaproszeni na parapetówkę goście chcą dać gospodarzom niebanalne prezenty. Jakie prezenty na parapetówkę zrobią wrażenie, a który gadżet może się okazać nietrafiony? Przedstawiamy nasze propozycje na ciekawe, nietypowe i najstosowniejsze prezenty na parapetówkę.

Zalałaś sąsiadowi mieszkanie? Ups...

04 Wrzesień, 2013
Wiele z nas mieszka w budynkach wielorodzinnych. Zapewne wiele z nas przekonało się, jak ogromne straty spowodowało zalanie mieszkania. (fot. depositphotos)

Wiele z nas mieszka w budynkach wielorodzinnych. Zapewne wiele z nas przekonało się, jak ogromne straty spowodowało zalanie mieszkania. Zarówno dla sprawcy zalania jak i dla samego poszkodowanego. Oprócz wymiany mebli i sprzętu gospodarstwa domowego masz do czynienia również z ogromnym „mokrym” bałaganem.

Subscribe to mieszkanie
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Jak zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry?
Latem promieniowanie słoneczne, klimatyzacja i częsty kontak...
piątek, Czerwiec 22, 2018 - 11:09
Funkcjonalne meble wypoczynkowe – dla kogo?
Dobór odpowiednich mebli wypoczynkowych do salonu może nastr...
piątek, Czerwiec 22, 2018 - 09:05
Owocowe balsamy do rąk
Unikalna seria kremów do rąk, która wykorzystuje skuteczne,...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 12:26
Ekspres gastronimiczny — tradycyjny ciśnieniowy kolbowy czy może automatyczny?
Polacy uwielbiają kawę i co ważne — ta miłość jest coraz wię...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 10:51

  

Reklama