nogi

Drętwienie kończyn może być objawem poważnych schorzeń

24 Wrzesień, 2015
Drętwienie kończyn może być objawem poważnych schorzeń (fot. depositphotos)

Zaczyna się niepozornie. Na końcu placów nóg i rąk, od czasu do czasu, czujesz dziwne mrowienie czy pieczenie. Później to uczucie przybiera na sile. Dochodzą obrzęki, coraz silniejsze bóle, ograniczenia ruchowe. To objawy charakterystyczne dla drętwienia kończyn - dolegliwości, która może sygnalizować bardzo dużo schorzeń - od błahych po naprawdę poważne.

Wszystko, czego twoje nogi potrzebują wiosną

04 Maj, 2015
Wszystko, czego twoje nogi potrzebują wiosną (fot. depositphotos)

Odsłaniamy? I to jeszcze jak! Słońce wyzwala w nas naturalny odruch eksponowania ciała, a w pierwszej kolejności pokazujemy nogi. Jeśli odpowiednio o nie zadbamy, zapewnimy sobie dobre samopoczucie na całe lato!

Jak optycznie wydłużyć nogi?

09 Maj, 2014
Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na to, by chociaż optycznie wydłużyć nogi. Jakie zatem ubrania i modowe triki pomogą nam uzyskać ten upragniony efekt? (fot. depositphotos)

Szczupłe i długie po samą szyję nogi – niestety większość z nas może o takich wyłącznie pomarzyć, bo w rzeczywistości posiada je tylko mały procent kobiet. Ale to, że los nie obdarzył nas figurą i wzrostem modelki, to jeszcze nie koniec świata, bowiem istnieje wiele sprawdzonych sposobów na to, by chociaż optycznie wydłużyć nogi. Jakie zatem ubrania i modowe triki pomogą nam uzyskać ten upragniony efekt?

Żylaki - leczenie i zapobieganie

21 Kwiecień, 2014
Żylaki to bardzo często występująca dolegliwość, która zazwyczaj dotyczy kobiet. Kobiety nie tylko są na nie bardziej narażone – dla nich żylaki są również zdecydowanie większym problemem niż dla mężczyzn. Widoczne „pajączki” to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny. (fot. depositphotos)
Żylaki to bardzo często występująca dolegliwość, która zazwyczaj dotyczy kobiet. Kobiety nie tylko są na nie bardziej narażone – dla nich żylaki są również zdecydowanie większym problemem niż dla mężczyzn. Widoczne „pajączki” to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny.

Opuchlizna nóg...

03 Czerwiec, 2013
Dlaczego? Problemem są spuchnięte nogi. Jeśli tylko zauważysz ten problem u siebie powinnaś natychmiast podjąć kroki w celu zdiagnozowania przyczyny. (fot. depositphotos)

Coraz większymi krokami zbliża się sezon letni. Zrzucasz kilogramy zimowych ubrań oraz ciężkie obuwie. Niestety dla części z Was zapewne nie jest to wcale powód do radości, a sama myśl o założeniu letniego obuwia przyprawia Was o ból głowy.

Jak dobrze dopasować dżinsy?

30 Styczeń, 2013
Dżinsy stały się tak powszechne, że obecnie są częścią stroju na co dzień, do pracy czy szkoły. Produkowane są w wielu różnych kolorach oraz fasonach, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie. (fot. depositphotos)

Dżinsy – choć doskonale je znamy, i od lat każda z nas posiada przynajmniej jedną parę - jednak czy wiemy jak powstały? Historia dżinsów sięga XIX wieku, kiedy to Levi Strauss postanowił wymyślić spodnie… dla górników i farmerów. Pierwotnie miały służyć jako spodnie robocze lub sportowe z bawełnianej tkaniny o skośnym splocie. Forma tych spodni okazała się tak doskonała, że dżinsy przetrwały w niemal niezmienionej postaci.

Subscribe to nogi
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Dobry wózek dziecięcy - najwyższa jakość i dobra cena
Wybór wózka dziecięcego nie jest prosty i nawet rodzice posi...
poniedziałek, Styczeń 22, 2018 - 08:43
Szkło hartowane do kuchni – co warto o nim wiedzieć?
Szkło hartowane jest coraz łatwiej dostępne, a co za tym idz...
piątek, Styczeń 19, 2018 - 11:24
5 fantastycznych prezentów dla Twojego dziecka
Szukasz idealnego prezentu dla Twojego dziecka, ale masz już...
piątek, Styczeń 19, 2018 - 10:09
Co to jest lipofilling?
Skóra każdej kobiety w niektórych miejscach zaczyna wraz z w...
piątek, Styczeń 19, 2018 - 08:05

  

Reklama