partnerstwo

Czego pragnie mężczyzna? Jak znaleźć receptę na idealny związek?

28 Listopad, 2013
O ile dawniej kochało się partnera, z którym się żyło, o tyle dzisiaj chce się żyć z partnerem, którego się kocha. (fot. depositphotos)

Która z kobiet nie chciałaby mieć idealnego związku? Związku partnerskiego, który będzie pełny miłości i zrozumienia? W dzisiejszych czasach partnerstwo zyskało nowy sens. Nie potrzebujemy partnera żeby żyć, lecz potrzebujemy partnera żeby móc kochać.

Jestem singielką z wyboru

16 Wrzesień, 2013
Coraz więcej kobiet decyduje się na życie w pojedynkę. Mają super pracę, dobre zarobki, życie kręci się tylko wokół nich. Nie mają zamiaru wiązać się „z byle kim”. Otaczają się przyjaciółkami, które są, także wolne, szukają wspólnych zainteresowań i utwierdzają się w tym, że dokonały właściwego wyboru. (fot. depositphotos)

Coraz więcej kobiet decyduje się na życie w pojedynkę. Mają super pracę, dobre zarobki, życie kręci się tylko wokół nich. Nie mają zamiaru wiązać się „z byle kim”. Otaczają się przyjaciółkami, które są, także wolne, szukają wspólnych zainteresowań i utwierdzają się w tym, że dokonały właściwego wyboru.

Konkubinat - życie w nieformalnym związku

14 Wrzesień, 2013
Najważniejsza w życiu jest miłość. Każdy chce kochać i być kochanym, ale nie każdy chce formalizować związek. Coraz więcej Polaków (około 22%) wybiera życie z partnerem na tak zwaną „kocią łapę”. Czy jest to związane z modą, czy wygodą? A może jest to „forma przejściowa” przed zawarciem związku małżeńskiego? Najważniejsze jest to, żeby taki rodzaj związku odpowiadał obu stronom. (fot. fotolia)

Najważniejsza w życiu jest miłość. Każdy chce kochać i być kochanym, ale nie każdy chce formalizować związek. Coraz więcej Polaków (około 22%) wybiera życie z partnerem na tak zwaną „kocią łapę”. Czy jest to związane z modą, czy wygodą? A może jest to „forma przejściowa” przed zawarciem związku małżeńskiego? Najważniejsze jest to, żeby taki rodzaj związku odpowiadał obu stronom.

Seks po porodzie, czyli drugi "pierwszy raz"

05 Sierpień, 2013
Poród to wielkie przeżycie dla kobiety. I psychiczne i fizyczne. Nierzadko jest to bardzo bolesne doświadczenie, pozostawiające po sobie traumę. Do tego dochodzi codzienne zmęczenie, niedospanie, baby blues... Jak się odnaleźć w nowej sytuacji i jak nie zgubić swojej kobiecości? (fot. depositphotos)

Poród to wielkie przeżycie dla kobiety. I psychiczne i fizyczne. Nierzadko jest to bardzo bolesne doświadczenie, pozostawiające po sobie traumę. Do tego dochodzi codzienne zmęczenie, niedospanie, baby blues... Jak się odnaleźć w nowej sytuacji i jak nie zgubić swojej kobiecości?

Kiedy zdecydować się na dziecko – Twój świadomy wybór

13 Czerwiec, 2013

Jako mała dziewczynka z pewnością niejednokrotnie bawiłaś się lalkami, opiekowałaś się nimi, przebierałaś, woziłaś w wózku niczym „mała mama”. Praktycznie już wtedy zaszczepiana była w Tobie potrzeba bycia matką. Taka już jest rola kobiet. Natura zaprojektowała nas tak, aby być przykładną żoną i szczęśliwą matką gromadki dzieci, a przynajmniej jednego dziecka. Co jeśli w dorosłym życiu matka natura zrobi Ci psikusa i nie obudzi się w Tobie potrzeba macierzyństwa? Czy to oznacza, że musisz tolerować niezbyt przychylne uwagi otoczenia? Czy może powinnaś ulec presji i zdecydować się na dziecko?

Rendez Vous – nadchodzi nowa era?

14 Maj, 2013
"Ssilent speed dating”. Takie spotkania odbywają się praktycznie na tych samych zasadach jak przy szybkich randkach jednak... zamiast tracenia energii na zadawanie standardowych pytań panuje CISZA... (fot. depositphotos)

Każdy singiel zapewne wie co oznacza zwrot „speed dating”. „Speed dating” czyli szybka randka. Idea szybkich randek, na które moda przywędrowała do nas z zza oceanu, jest już całkiem popularna także w Polsce. Masz zaledwie kilka minut na poznanie nowej osoby, po czym organizator daje znak, że musisz się przesiąść do sąsiedniego stolika. Fajna sprawa, zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za klubowymi klimatami. Przecież i tak, nawet wtedy, gdy planujesz „super wyjście” do klubu to nie masz gwarancji, że poznasz kogoś interesującego.

Szukanie miłości w Internecie

19 Kwiecień, 2013
Większość osób namawia Cię na internetowe portale randkowe, a Ty za każdym razem wyśmiewasz ten pomysł i twierdzisz, że tam znajdziesz samych zboczeńców, pedofilii i gwałcicieli. Nic bardziej mylnego, ponieważ coraz częściej słyszy się o udanych i szczęśliwych związkach osób poznanych przez internet.

W Twoim otoczeniu nie ma odpowiedniego mężczyzny w którym mogłabyś się zakochać i nic nie wskazuje na to, aby ktoś taki pojawił się na Twoim horyzoncie? Nie obracasz się w innym towarzystwie niż Twoi rodzice i przyjaciele z dziećmi. Uważasz, że Tobie samej nie wypada nigdzie wyjść oraz twierdzisz, że miłość prędzej czy później znajdzie każdego. Z pewnością tak jest i może faktycznie istnieje przeznaczenie, ale dlaczego sobie nie pomóc. Dlaczego przez swoje lenistwo i zasiedzenie w domu pozbawiać się pewnych przyjemności?

Aseksualizm

13 Kwiecień, 2013
Aseksualizm to trwałe nieodczuwanie pociągu fizycznego wobec innych osób. Nie należy aseksualizmu mylić z absencją seksualną, czyli ze świadomym powstrzymywaniem się od aktywności seksualnej pomimo odczuwania pociągu seksualnego. (fot. otjep/sxc.hu)

Aseksualizm to trwałe nieodczuwanie pociągu fizycznego wobec innych osób. Nie należy aseksualizmu mylić z absencją seksualną, czyli ze świadomym powstrzymywaniem się od aktywności seksualnej pomimo odczuwania pociągu seksualnego.

Czego nie lubią mężczyźni?

05 Kwiecień, 2013
To co kobietom może wydawać się seksowne i podniecające, to mężczyźni mogą odbierać zupełnie inaczej. Niewłaściwe i nieumiejętne stosowanie „kobiecych sztuczek” może wywołać u mężczyzn odwrotną reakcje niż może się Tobie wydawać. Poznaj 10 rzeczy, które mogą drażnić Twojego partnera. (fot. depositphotos)

To co kobietom może wydawać się seksowne i podniecające, to mężczyźni mogą odbierać zupełnie inaczej. Niewłaściwe i nieumiejętne stosowanie „kobiecych sztuczek” może wywołać u mężczyzn odwrotną reakcje niż może się Tobie wydawać. Poznaj 10 rzeczy, które mogą drażnić Twojego partnera.

Jak rozmawiać z partnerem o seksie?

16 luty, 2013
Seks to niełatwy temat do rozmowy. Jak o nim rozmawiać z partnerem? Jak mówić o swoich potrzebach? W jaki sposób rozpocząć takie rozmowy? Jak sprawić, aby rozmowa o seksie zbliżyła do siebie dwoje ludzi i nie pogorszyła ich relacji? (fot. depositphotos)

Seks to niełatwy temat do rozmowy. Jak o nim rozmawiać z partnerem? Jak mówić o swoich potrzebach? W jaki sposób rozpocząć takie rozmowy? Jak sprawić, aby rozmowa o seksie zbliżyła do siebie dwoje ludzi i nie pogorszyła ich relacji?

Subscribe to partnerstwo
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Plecaki młodzieżowe - wybieramy najlepszy plecak dla nastolatka
Wybór plecaka dla nastolatka może okazać się o wiele trudnie...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 14:05
Elegancki i trwały efekt makijażu ust ze szminką Color Riche L'Oreal Paris
Kobiety kochają szminki i jest to w stu procentach trafne st...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 13:09
Jak wybrać wygodne buty na obcasie na każdą okazję?
Obcasy chyba nigdy nie wyjdą z mody. Znakomicie wysmuklają n...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 12:33
Praga dla aktywnych turystów – jak na sportowo spędzić czas w stolicy Czech?
Pobyt w Pradze ma zwykle swoje punkty obowiązkowe, jak space...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 11:01

  

Reklama