porządki

Idealna pani domu w 3 krokach

11 Styczeń, 2017
Idealna pani domu w 3 krokach (fot. fotolia)

Jednym z najczęściej podejmowanych postanowień noworocznych jest, obok odchudzania, zaprowadzenie porządku w domu i w kuchni. Oto kilka pomysłów, które pomogą ci wraz z nowym rokiem stać się idealną panią domu.

Jak zachować porządek w szufladach w kuchni?

05 Grudzień, 2016
Jak zachować porządek w szufladach w kuchni? (fot. depositphotos)

Kuchnia to serce domu – i jako takie powinno pracować niczym dobrze naoliwiona maszyna. A nic nie utrudnia efektywnej pracy bardziej, niż bałagan. Zobacz, jak zadbać o porządek w szufladach i co zrobić, by spełniały swoją funkcję!

Prosta strategia sprzątania

08 Wrzesień, 2016
Prosta strategia sprzątania (fot. depositphotos)

Prowadzenie kalendarza i zapisywanie planów na dany dzień nikogo już dziś nie dziwi. Z miesiąca na miesiąc doskonalimy umiejętności organizowania życia zawodowego. Czas przenieść to na grunt prywatny.

Jak zadbać o czystość w kuchni

31 Sierpień, 2016

Sprzątanie to niemalże niekończący się proces. Wie o tym każdy miłośnik porządku. Prawdziwą zmorą dla czyściochów stanowi kuchnia. Podczas gotowania, smażenia, miksowania na płytkach, piekarnikach, mikrofalówkach i meblach kuchennych osiadają plamki trudnego do usunięcia brudu. Przyjemność jedzenia przygotowanych potraw trwa krótko, a zabrudzenia zostają.

Łazienka na błysk z Leifheit!

11 Sierpień, 2016

Wydawałoby się, że łazienka skazana jest na bycie największym siedliskiem bakterii w całym mieszkaniu, jednak paradoksalnie zadbana łazienka to najbardziej sterylne pomieszczenie w całym domu.

Herbaciane sztuczki - 5 nietypowych zastosowaniach herbaty w domu

08 Czerwiec, 2016
Herbaciane sztuczki - 5 nietypowych zastosowaniach herbaty w domu (fot. depositphotos)

Herbatę najczęściej kojarzymy z pysznym naparem, który swoim aromatem i smakiem uprzyjemni wolne popołudnie. Często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że liście herbaciane oraz torebki, w których się znajdują, mają również wiele innych, praktycznych zastosowań.

Mały i wydajny odkurzacz – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

04 Marzec, 2016
Mały i wydajny odkurzacz – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Skutecznie działający odkurzacz wcale nie musi być duży i ciężki. Dzięki zaawansowanym technologiom można obecnie zakupić modele, które są kompaktowe i jednocześnie wydajnie odkurzają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Jeżeli również poszukujesz takiego sprzętu, sprawdź z nami, na co zwrócić uwagę przy jego doborze!

Czysty dom, czyli co robić żeby przyjemnie mieszkać

19 Lipiec, 2014
Każdy z nas chce, żeby jego dom świecił czystością. W takim domu, który jest czysty i schludny o wiele przyjemniej się mieszka.  Dlatego każdy domownik powinien się starać, żeby utrzymywać czystość i porządek. Znacznie łatwiej jest sprzątać dom, mieszkanie, w którym każda rzecz ma swoje miejsce i zawsze jest tam odkładana (oczywiście przez osobę, która jej używała). (fot. depositphotos)

Każdy z nas chce, żeby jego dom świecił czystością. W takim domu, który jest czysty i schludny o wiele przyjemniej się mieszka. Dlatego każdy domownik powinien się starać, żeby utrzymywać czystość i porządek. Znacznie łatwiej jest sprzątać dom, mieszkanie, w którym każda rzecz ma swoje miejsce i zawsze jest tam odkładana (oczywiście przez osobę, która jej używała).

Wielkanoc to magiczny czas

17 Kwiecień, 2014
Wielkanoc to magiczny czas (fot. depositphotos)

Magiczne przygotowania do Świąt Wielkanocnych były już rozpoczynane dużo wcześniej. Z wielkiej wagi tych niby prostych i codziennych czynności zdawały sobie sprawę już nasze babcie i prababcie… W ich oczach przedświąteczne sprzątanie, to był cały rytuał, który miał wielkie znaczenie i wpływ na przyciągnięcie powodzenia i szczęścia do ich domu.

8 sposobów na skuteczne sprzątanie domu

06 Kwiecień, 2014
Utrzymanie domu w czystości, bez względu na to jaka jest jego powierzchnia, i ile osób w nim zamieszkuje, zawsze stanowi bardzo duże wyzwanie, tym bardziej, że często można odnieść wrażenie, że nie ma sposobu na skuteczne, a tym bardziej szybkie sprzątanie.  Jeśli Ty też tak myślisz, to oznacza to, że nie znasz prostych, a zarazem niezwykle skutecznych sposobów na wysprzątanie domu. (fot. depositphotos)

Utrzymanie domu w czystości, bez względu na to jaka jest jego powierzchnia, i ile osób w nim zamieszkuje, zawsze stanowi bardzo duże wyzwanie, tym bardziej, że często można odnieść wrażenie, że nie ma sposobu na skuteczne, a tym bardziej szybkie sprzątanie. Jeśli Ty też tak myślisz, to oznacza to, że nie znasz prostych, a zarazem niezwykle skutecznych sposobów na wysprzątanie domu.

Subscribe to porządki
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Plecaki młodzieżowe - wybieramy najlepszy plecak dla nastolatka
Wybór plecaka dla nastolatka może okazać się o wiele trudnie...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 14:05
Elegancki i trwały efekt makijażu ust ze szminką Color Riche L'Oreal Paris
Kobiety kochają szminki i jest to w stu procentach trafne st...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 13:09
Jak wybrać wygodne buty na obcasie na każdą okazję?
Obcasy chyba nigdy nie wyjdą z mody. Znakomicie wysmuklają n...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 12:33
Praga dla aktywnych turystów – jak na sportowo spędzić czas w stolicy Czech?
Pobyt w Pradze ma zwykle swoje punkty obowiązkowe, jak space...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 11:01

  

Reklama