prezent

Sklejanie plastikowych modeli - pasja, która uczy cierpliwości i dokładności

25 Listopad, 2016

Modelarstwo to hobby, które umożliwia tworzenie swoich własnych, niepowtarzalnych replik słynnych samochodów, czołgów, statków, okrętów wojennych, samolotów, bombowców i wielu innych znanych pojazdów. To pasja rozwijająca również liczne zdolności, którą dzieli coraz większa liczba zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jak jednak wybrać swój pierwszy model do sklejania i rozpocząć swoją przygodę z modelarstwem?

Dzień chłopaka – prezenty dla motocyklisty

29 Wrzesień, 2015
Dzień chłopaka – prezenty dla motocyklisty (fot. depositphotos)

Jeśli Twój partner jest motocyklistą, doskonale wiesz, że to dla niego o wiele więcej niż środek lokomocji. Z okazji dnia chłopaka zafunduj swojemu mężczyźnie prezent, którym będzie mógł pielęgnować swoją miłość do maszyn!

Jak wybrać portfel damski – poradnik kupującego

29 Wrzesień, 2014
Chcesz kupić portfel damski i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? A może szukasz prezentu dla koleżanki i uznałaś, że zakup portfela będzie dobrym wyjściem? Sprawdź, jakie są najważniejsze cechy i dokonaj właściwego wyboru. (fot. depositphotos)

Chcesz kupić portfel damski i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? A może szukasz prezentu dla koleżanki i uznałaś, że zakup portfela będzie dobrym wyjściem? Sprawdź, jakie są najważniejsze cechy i dokonaj właściwego wyboru.

Jaki prezent kupić chłopakowi na imieniny?

28 Kwiecień, 2014
Każdego roku gdy nadchodzi dzień imienin naszego chłopaka zaczynamy się zastanawiać czym go zaskoczyć w tym roku. Jaki prezent kupić , jak zorganizować ten dzień/wieczór w taki sposób aby był zadowolony, szczęśliwy i żeby wiedział, że jego druga połówka go kocha? Oto garść pomysłów na imieninowy prezent. (fot. depositphotos)

Każdego roku gdy nadchodzi dzień imienin naszego chłopaka zaczynamy się zastanawiać czym go zaskoczyć w tym roku. Jaki prezent kupić , jak zorganizować ten dzień/wieczór w taki sposób aby był zadowolony, szczęśliwy i żeby wiedział, że jego druga połówka go kocha? Oto garść pomysłów na imieninowy prezent.

Ciekawe pomysły na prezent dla chłopca

25 Styczeń, 2014
Wszyscy wiemy jak wymagającymi odbiorcami są dzieci. Producenci starają się sprostać ich oczekiwaniom. Jednak ostateczną decyzję podejmuje dorosły. Warto więc przyjrzeć się zabawkom uważnie i dokonać rozsądnego wyboru. (fot. depositphotos)

Wszyscy wiemy jak wymagającymi odbiorcami są dzieci. Producenci starają się sprostać ich oczekiwaniom. Jednak ostateczną decyzję podejmuje dorosły. Warto więc przyjrzeć się zabawkom uważnie i dokonać rozsądnego wyboru.

Fotoalbum – elegancja w prezencie

24 Październik, 2013
Są takie okazje i okoliczności, kiedy zwykły prezent inspirowany sprawdzonym kanonem pomysłów jak krawat, biżuteria, kwiaty czy słodycze po prostu wydaje się nieodpowiedni. Dla szczególnie bliskich nam osób, na szczególnie okazje, np. te zdarzające się raz w życiu jak osiemnaste urodziny czy ślub zawsze staramy się wymyślić coś specjalnego. Nie jest to jednak proste. Świetnym rozwiązaniem może okazać się fotoalbum. (fot. depositphotos)

Są takie okazje i okoliczności, kiedy zwykły prezent inspirowany sprawdzonym kanonem pomysłów jak krawat, biżuteria, kwiaty czy słodycze po prostu wydaje się nieodpowiedni. Dla szczególnie bliskich nam osób, na szczególnie okazje, np. te zdarzające się raz w życiu jak osiemnaste urodziny czy ślub zawsze staramy się wymyślić coś specjalnego. Nie jest to jednak proste. Świetnym rozwiązaniem może okazać się fotoalbum.

Doskonały prezent dla najlepszej przyjaciółki

31 Sierpień, 2013
Nawet kiedy osoba obdarowywana to nasza najlepsza przyjaciółka (więc  znamy ją przecież bardzo dobrze), wybranie prezentu, który ucieszyłby ją najbardziej, staje się często nie lada wyzwaniem.  (fot. depositphotos)

Okazji, na które wręczamy najbliższym prezenty jest w naprawdę bardzo wiele: urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, śluby... Nawet kiedy osoba obdarowywana to nasza najlepsza przyjaciółka (więc znamy ją przecież bardzo dobrze), wybranie prezentu, który ucieszyłby ją najbardziej, staje się często nie lada wyzwaniem. Jak zatem poradzić sobie z dobraniem tego, co najlepiej trafiłoby w jej gust?

Jaki prezent wybrać dla starszej osoby?

27 Sierpień, 2013
Zrobienie przyjemnej niespodzianki starszej osobie nie jest trudne, warto jednak wziąć pod uwagę kilka kwestii... (fot. depositphotos)

Każdy z nas lubi dostawać upominki. Ich trafny wybór świadczy o tym, że darczyńca dobrze nas zna i przy wyborze bierze pod uwagę nasze upodobania. Nie wszyscy jednak jesteśmy mistrzami w kupowaniu prezentów – czasem brak nam weny, czasami mamy różnego rodzaju dylematy. Zrobienie przyjemnej niespodzianki starszej osobie nie jest trudne, warto jednak wziąć pod uwagę kilka kwestii...

Subscribe to prezent
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Plecaki młodzieżowe - wybieramy najlepszy plecak dla nastolatka
Wybór plecaka dla nastolatka może okazać się o wiele trudnie...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 14:05
Elegancki i trwały efekt makijażu ust ze szminką Color Riche L'Oreal Paris
Kobiety kochają szminki i jest to w stu procentach trafne st...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 13:09
Jak wybrać wygodne buty na obcasie na każdą okazję?
Obcasy chyba nigdy nie wyjdą z mody. Znakomicie wysmuklają n...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 12:33
Praga dla aktywnych turystów – jak na sportowo spędzić czas w stolicy Czech?
Pobyt w Pradze ma zwykle swoje punkty obowiązkowe, jak space...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 11:01

  

Reklama