seks

To już koniec? Przedwczesny wytrysk to też choroba!

12 Styczeń, 2017
To już koniec? Przedwczesny wytrysk to też choroba! (fot. depositphotos)

Twój facet szybko kończy? Nie tylko Twój! Szacuje się, że przedwczesny wytrysk dotyka co trzeciego mężczyznę, co oznacza, że co trzecia kobieta słyszy to samo! Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku i jak można do leczyć?

Polskie ars amandi − co Polki pragną zmienić w swoim życiu seksualnym? − czyli o trudnej sztuce kochania

08 Wrzesień, 2016
Polskie ars amandi − co Polki pragną zmienić w swoim życiu seksualnym? − czyli o trudnej sztuce kochania (fot. depositphotos)

69 proc. badanych kobiet chce zmian w swoim życiu seksualnym. Jakich? Najchętniej widziane przez kobiety są: częstsze kontakty seksualne, więcej eksperymentów oraz wydłużenie i ulepszenie gry wstępnej – takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez TNS Polska w ramach kampanii „Nie łykam, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji”.

Podczas stosunku czujesz ból?

25 Lipiec, 2016
Podczas stosunku czujesz ból?- powodem może być suchość pochwy (fot. depositphotos)

Naukowo ból podczas stosunku określany jest mianem dyspareunii. To przykra dolegliwość, której może towarzyszyć wiele objawów takich jak: krwawienie po stosunku, osłabienie pożądania, czy brak podniecenia. To zaburzenia w Twoim organizmie może przyczynić się nawet do tego, że zaczniesz odczuwać niechęć do współżycia.

Podkręć przyjemność… Na dłużej!

24 Czerwiec, 2016
Podkręć przyjemność… Na dłużej! (fot. mat. prasowe)

Czego poszukujemy w związku? Badania wskazują, że… romantyzmu1! I choć wbrew pozorom, nie zaczyna się on w sypialni, lecz poza nią – warto poznać techniki, które sprawią, że seks stanie się jeszcze intensywniejszy, dłuższy i przyjemniejszy. Dla wspólnej przyjemności, która podkręci Waszą relację!

Co robić, gdy twój partner ma problemy z erekcją?

02 Czerwiec, 2016

Zmysłowa bielizna, blask świec i urozmaicona gra wstępna nie zawsze są gwarancją nocy pełnej uniesień. Jeśli twój partner znów miał kłopoty z erekcją, a ty doszukujesz się ich przyczyn u siebie, wiedz, że źródło waszych problemów może leżeć zupełnie gdzie indziej.

Nie tylko punkt G. Co wiesz o punktach A i U?

08 Kwiecień, 2016
Nie tylko punkt G. Co wiesz o punktach A i U? (fot. depositphotos)

Namierzyłaś swój punkt G? To nie jedyne miejsce na mapie ciała, które powinnaś znać. Odkryj swoje czułe punkty A oraz U! Zagadnienia związane z kluczowymi dla seksualnych doznań punktami tłumaczy Fun Factory.

Tabletki antykoncepcyjne – nie tylko na zapobieganie ciąży

25 Wrzesień, 2015
Tabletki antykoncepcyjne – nie tylko na zapobieganie ciąży (fot. depositphotos)

Do czego służą tabletki antykoncepcyjne chyba wyjaśniać nie trzeba. Jednak poza główną funkcją zapobiegania ciąży, właściwie dobrane hormonalne tabletki antykoncepcyjne mogą pomagać w łagodzeniu dolegliwości zupełnie niezwiązanych ze współżyciem. Zobacz, na co mogą pomóc!

O rozwiązłości kobiet i mężczyzn

14 Wrzesień, 2015

Popęd płciowy jest głównym czynnikiem odpowiadającym za zachowania seksualne. W tym zakresie istnieje wiele różnic indywidualnych - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Przede wszystkim kobiety szukają kontaktu seksualnego rzadziej niż mężczyźni - oczywiście są to tylko dane statystyczne, w praktyce bywa różnie. W ostatnich czasach wiele zmieniło się też pod względem obyczajowości. Kiedyś seks traktowany był jako temat tabu, a kobiety milczały na temat swojego życia seksualnego. Jednym z pierwszych badań nad seksualnością ludzi było Badanie Kinseya z 1948 roku (Zachowanie Seksualne Mężczyzn) oraz z 1953 roku (Zachowania Seksualne Kobiet). Wg Kinseya, wyniki badań wskazywały, że monogamia i wierność małżeńska nie są tak powszechnie stosowane jak w latach 50. uważano. Chociaż wysnute w badaniu teorie zostały skrytykowane z początkiem XXI wieku na podstawie rzekomo niestarannych technik badawczych w nim wykorzystanych, ludzie przestali traktować temat seksu po macoszemu. Lata 60. przyniosły tzw. seksualną rewolucję, która zapoczątkowała zmiany w obyczajowości i stylu życia kolejnych pokoleń.

Seks bez zabezpieczenia - jakie może mieć skutki dla zdrowia intymnego kobiety?

04 Wrzesień, 2015
Seks bez zabezpieczenia - jakie może mieć skutki dla zdrowia intymnego kobiety? (fot. fotolia)

Prezerwatywy to łatwo dostępna i skuteczna metoda antykoncepcyjna, która dodatkowo znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów ze zdrowiem intymnym u kobiet. Mimo to wiele Polek będących w stałym związku decyduje się na inne metody zapobiegania nieplanowanej ciąży. Czy rezygnacja z antykoncepcji mechanicznej to zawsze dobry pomysł?

Chcesz mieć lepszy seks? Ćwicz!

12 Czerwiec, 2015
Chcesz mieć lepszy seks? Ćwicz! (fot. depositphotos)

Sprawność seksualna ma silny związek ze sprawnością fizyczną. Jeśli chcesz wzmocnić swoje seksualne doznania, ćwicz odpowiednie partie ciała. Podpowiadamy jak.

Polacy w sypialni – rutyna czy fantazja?

01 Czerwiec, 2015
Polacy w sypialni – rutyna czy fantazja? (fot. mat. prasowe)

Po sukcesie książek i filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" można by przypuszczać, że Polacy życzliwym okiem patrzą na rozmaite łóżkowe zabawy. Jednak badania przeprowadzane przez seksuologów jasno dowodzą, że teoria teorią, a praktyka idzie zupełnie innym kursem... Z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Seksu (7 czerwca) zaglądamy pod kołdry!

Pierwszy raz w sklepie erotycznym

18 Maj, 2015
Pierwszy raz w sklepie erotycznym. (fot. depositphotos)

Pierwsza wizyta w sklepie erotycznym jest dla każdej pary wydarzeniem niezwykłym – ewentualne zakupy powinny być uzgodnione wcześniej, po dokładnym omówieniu oczekiwań i pragnień partnerów. Sklep erotyczny bowiem to coś więcej niż sex shop skryty w ciemnym zaułku…

Subscribe to seks
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Zabiegi po ciąży na twarz i ciało
Świeżo upieczone mamy z pierwszych stron gazet zachwycają sm...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 13:26
Depilacja laserowa - czy warto ją wykonać?
Wiesz, ile czasu i pieniędzy poświęcasz każdego miesiąca na...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:31
Podręczniki szkolne i lektury - nowe czy używane?
Co roku każdy rodzic uczących się dzieci staje przed dylemat...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:10
5 akcesoriów, które zamienią łazienkę w domowe SPA
Domowa łazienka nie musi być duża i specjalnie zaaranżowana,...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 08:09

  

Reklama