sprzątanie

Odkurzacz workowy czy bezworkowy? Wybieramy odkurzacz do domu

27 Styczeń, 2017
Odkurzacz workowy czy bezworkowy? Wybieramy odkurzacz do domu (fot. fotolia)

Nowoczesne odkurzacze mogą nie tylko odkurzać podłogę, ale też uprać dywan czy wyczyścić zasłonę. Najprostszy podział urządzeń dzieli je na modele workowe i bezworkowe. Zobacz, na czym polega ich działanie i wybierz najlepszy odkurzacz dla siebie.

Idealna pani domu w 3 krokach

11 Styczeń, 2017
Idealna pani domu w 3 krokach (fot. fotolia)

Jednym z najczęściej podejmowanych postanowień noworocznych jest, obok odchudzania, zaprowadzenie porządku w domu i w kuchni. Oto kilka pomysłów, które pomogą ci wraz z nowym rokiem stać się idealną panią domu.

Pozamiatane.pl – portal w służbie czystości

25 Listopad, 2016

Szukając serwisu sprzątającego bądź gosposi, która pomoże nam uporządkować mieszkanie, być może natknąłeś się na serwis pozamiatane.pl. Jest to nowość na rynku, która bardzo szybko zdobywa kolejnych klientów. Nic dziwnego - każdemu zależy aby jego dom czy mieszkanie zostało wysprzątane przez zaufane osoby - a takie właśnie skupia ten portal. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Prosta strategia sprzątania

08 Wrzesień, 2016
Prosta strategia sprzątania (fot. depositphotos)

Prowadzenie kalendarza i zapisywanie planów na dany dzień nikogo już dziś nie dziwi. Z miesiąca na miesiąc doskonalimy umiejętności organizowania życia zawodowego. Czas przenieść to na grunt prywatny.

Mycie podłóg bez tajemnic

08 Wrzesień, 2016
Mycie podłóg bez tajemnic (fot. depositphotos)

O tym, jak wielkie znaczenie w postrzeganiu estetyki pomieszczenia ma czysta podłoga, wie każdy z nas. Niestety wielokrotnie nie potrafimy właściwie o nią dbać. Sięgamy po różne produkty nie myśląc o ich właściwościach i przeznaczeniu. Każde podłoże potrzebuje innej, specyficznej dla niego ochrony i pielęgnacji. Oto kilka sposobów na to, by podłogi w twoim domu były zadbane.

Łazienka na błysk z Leifheit!

11 Sierpień, 2016

Wydawałoby się, że łazienka skazana jest na bycie największym siedliskiem bakterii w całym mieszkaniu, jednak paradoksalnie zadbana łazienka to najbardziej sterylne pomieszczenie w całym domu.

Mały i wydajny odkurzacz – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

04 Marzec, 2016
Mały i wydajny odkurzacz – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Skutecznie działający odkurzacz wcale nie musi być duży i ciężki. Dzięki zaawansowanym technologiom można obecnie zakupić modele, które są kompaktowe i jednocześnie wydajnie odkurzają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Jeżeli również poszukujesz takiego sprzętu, sprawdź z nami, na co zwrócić uwagę przy jego doborze!

Czy warto być perfekcyjną panią domu?

02 Grudzień, 2015
Czy warto być perfekcyjną panią domu? (fot. fotolia)

Wyobraź sobie sytuację: wchodzisz do mieszkania po zwyczajnym dniu, pełnym obowiązków - dzieci do przedszkola, Ty do pracy. Po pracy odebrać dzieci, zrobić zakupy. Wracasz do domu, kładziesz się na kanapie i… nic nie musisz więcej robić… Bo oto dzieci zajmują się swoimi zadaniami, obiad ugotowany, pranie zrobione, naczynia umyte, kurze wytarte, słowem – wszystko lśni. Znasz to? My też nie ;)

Czyszczenie mebli skórzanych

22 Kwiecień, 2015
Czyszczenie mebli skórzanych nie należy do zadań prostych. Nie wystarczy woda, wilgotna ściereczka ani zwykły detergent. Sprawdź, jak powinno przebiegać domowe czyszczenie mebli skórzanych! (fot. dpeositphotos)

Czyszczenie mebli skórzanych nie należy do zadań prostych. Nie wystarczy woda, wilgotna ściereczka ani zwykły detergent. Sprawdź, jak powinno przebiegać domowe czyszczenie mebli skórzanych!

Jaki odkurzacz wybrać?

27 Grudzień, 2014
Obecnie mamy do wyboru nie tylko kilka rodzajów końcówek do odkurzacza, ale też różny system filtracji oraz określony typ odkurzacza, od którego zależy, w jaki sposób usuwany jest kurz i zanieczyszczenia. Jaki więc odkurzacz wybrać do domu? (fot. depositphotos)

Wydawać by się mogło, że odkurzacz służy do sprzątania. Jednak, gdy stajemy już przed konkretnym wyborem, okazuje się, że odkurzacz ma tak wiele parametrów, o których jeszcze niedawno byśmy nie pomyśleli. Kiedyś wystarczył jeden worek na zanieczyszczenia, a o filtrze nikt nie słyszał. Obecnie mamy do wyboru nie tylko kilka rodzajów końcówek do odkurzacza, ale też różny system filtracji oraz określony typ odkurzacza, od którego zależy, w jaki sposób usuwany jest kurz i zanieczyszczenia. Jaki więc odkurzacz wybrać do domu?

Czysty dom, czyli co robić żeby przyjemnie mieszkać

19 Lipiec, 2014
Każdy z nas chce, żeby jego dom świecił czystością. W takim domu, który jest czysty i schludny o wiele przyjemniej się mieszka.  Dlatego każdy domownik powinien się starać, żeby utrzymywać czystość i porządek. Znacznie łatwiej jest sprzątać dom, mieszkanie, w którym każda rzecz ma swoje miejsce i zawsze jest tam odkładana (oczywiście przez osobę, która jej używała). (fot. depositphotos)

Każdy z nas chce, żeby jego dom świecił czystością. W takim domu, który jest czysty i schludny o wiele przyjemniej się mieszka. Dlatego każdy domownik powinien się starać, żeby utrzymywać czystość i porządek. Znacznie łatwiej jest sprzątać dom, mieszkanie, w którym każda rzecz ma swoje miejsce i zawsze jest tam odkładana (oczywiście przez osobę, która jej używała).

Być perfekcyjną panią w swoim domu

17 Lipiec, 2014
W obecnych czasach jest moda na bycie dobrym we wszystkim. Począwszy od godzenia obowiązków w domu z rozwojem kariery, poprzez utrzymywanie idealnego porządku w samochodzie, w którym wozisz 4 dzieci po idealny porządek w domu. (fot. depositphotos)

W obecnych czasach jest moda na bycie dobrym we wszystkim. Począwszy od godzenia obowiązków w domu z rozwojem kariery, poprzez utrzymywanie idealnego porządku w samochodzie, w którym wozisz 4 dzieci po idealny porządek w domu.

Subscribe to sprzątanie
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Jak zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry?
Latem promieniowanie słoneczne, klimatyzacja i częsty kontak...
piątek, Czerwiec 22, 2018 - 11:09
Funkcjonalne meble wypoczynkowe – dla kogo?
Dobór odpowiednich mebli wypoczynkowych do salonu może nastr...
piątek, Czerwiec 22, 2018 - 09:05
Owocowe balsamy do rąk
Unikalna seria kremów do rąk, która wykorzystuje skuteczne,...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 12:26
Ekspres gastronimiczny — tradycyjny ciśnieniowy kolbowy czy może automatyczny?
Polacy uwielbiają kawę i co ważne — ta miłość jest coraz wię...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 10:51

  

Reklama