uczucia

Co Polacy lubią robić na pierwszej randce? Sprawdź skąd pochodzą Walentynki i co o randkowaniu sądzą Polacy

13 luty, 2017

Święto Zakochanych, które obchodzimy 14 lutego, trafiło do nas z Zachodu, a swoją największą popularność osiągnęło w latach 90 XX wieku. Dzięki badaniu opinii marki herbat TET możemy poznać aktualne postawy Polaków związane z tym romantycznym świętem. Ale skąd w ogóle wzięły się Walentynki?

Samotni rodzice chodzą na randki w ciemno

17 Październik, 2016
Samotni rodzice chodzą na randki w ciemno (fot. depositphotos)

Randki w ciemno to ostatnio najczęstszy sposób poznawania singli. Szczególnie często na randkę z nieznajomym/ z nieznajomą wybierają się samotni rodzice jako single z portali randkowych, gdyż dla nich to najłatwiejsza forma zawierania nowych miłosnych znajomości.

Podczas stosunku czujesz ból?

25 Lipiec, 2016
Podczas stosunku czujesz ból?- powodem może być suchość pochwy (fot. depositphotos)

Naukowo ból podczas stosunku określany jest mianem dyspareunii. To przykra dolegliwość, której może towarzyszyć wiele objawów takich jak: krwawienie po stosunku, osłabienie pożądania, czy brak podniecenia. To zaburzenia w Twoim organizmie może przyczynić się nawet do tego, że zaczniesz odczuwać niechęć do współżycia.

Podkręć przyjemność… Na dłużej!

24 Czerwiec, 2016
Podkręć przyjemność… Na dłużej! (fot. mat. prasowe)

Czego poszukujemy w związku? Badania wskazują, że… romantyzmu1! I choć wbrew pozorom, nie zaczyna się on w sypialni, lecz poza nią – warto poznać techniki, które sprawią, że seks stanie się jeszcze intensywniejszy, dłuższy i przyjemniejszy. Dla wspólnej przyjemności, która podkręci Waszą relację!

Kiedy singielka nie chce już być singielką…

10 Czerwiec, 2016

Singiel i singielka to dwa określenia, które dopiero niedawno zostały dołączone w struktury języka polskiego i stały się ogólnie zrozumiałe, a już powoli zaczyna się swoisty proces ich dezaktualizacji. Postawa życiowa, do której się odnosiły, staje się bowiem nieuchronnie czymś nie do końca pożądanym, chociaż cały czas jeszcze można się spotkać z przejawami jej idealizacji. Samo nazewnictwo było zresztą także przejawem idealizacji opisywanej postawy.

Co robić, gdy twój partner ma problemy z erekcją?

02 Czerwiec, 2016

Zmysłowa bielizna, blask świec i urozmaicona gra wstępna nie zawsze są gwarancją nocy pełnej uniesień. Jeśli twój partner znów miał kłopoty z erekcją, a ty doszukujesz się ich przyczyn u siebie, wiedz, że źródło waszych problemów może leżeć zupełnie gdzie indziej.

Walentynki last minute? Sprawdź, dokąd warto wybrać się w podróż

01 luty, 2016
Walentynki last minute? Sprawdź, dokąd warto wybrać się w podróż (fot. depositphotos)

Zamiast romantycznych kolacji czy słodkich upominków, z okazji Walentynek coraz chętniej wybieramy się w podróże, bardzo często organizując je spontanicznie, z niewielkim wyprzedzeniem. Ostatni rok przyniósł prawdziwy boom – na wyjazd w czasie święta zakochanych zdecydowało się o ponad 100% więcej Polaków niż w 2014 roku, wynika z analizy serwisu FRU.PL. Dokąd lecieć, by nie nadszarpnąć zbytnio budżetu i jednocześnie zafundować bliskiej osobie prawdziwą niespodziankę?

Ty pragniesz się wyspać, a on trenuje do maratonu….czyli krótki poradnik - jak się nie rozstać po wspólnie spędzonych wakacjach?

16 Lipiec, 2015
Ty pragniesz się wyspać, a on trenuje do maratonu….czyli krótki poradnik - jak się nie rozstać po wspólnie spędzonych wakacjach? (fot. depositphotos)

Przyszło lato, a Ty zaplanowałaś perfekcyjny wyjazd ze swoim ukochanym. Cieszysz się na samą myśl o urlopie we dwoje, bo na co dzień nie macie chwili dla siebie. Widzisz szansę na odświeżenie Waszego uczucia i relaks, który pozwoli przymknąć oko na sprawy, z którymi zmagacie się na co dzień. Z drugiej jednak strony boisz się sytuacji, kiedy będziecie non stop razem. Czy nie zabraknie tematów do rozmowy, czy uda się pogodzić temperamenty i znaleźć kompromis w formie wypoczynku...

Polacy w sypialni – rutyna czy fantazja?

01 Czerwiec, 2015
Polacy w sypialni – rutyna czy fantazja? (fot. mat. prasowe)

Po sukcesie książek i filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" można by przypuszczać, że Polacy życzliwym okiem patrzą na rozmaite łóżkowe zabawy. Jednak badania przeprowadzane przez seksuologów jasno dowodzą, że teoria teorią, a praktyka idzie zupełnie innym kursem... Z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Seksu (7 czerwca) zaglądamy pod kołdry!

Wyłącz telefon i przeżyj z partnerem Światowy Dzień Przytulania!

08 Maj, 2015
Wyłącz telefon i przeżyj z partnerem Światowy Dzień Przytulania! (fot. depositphotos)

Badania przeprowadzone przez Durex RealFeel w Polsce pokazują, że dotyk odgrywa w związku kluczową rolę. Wpływa nie tylko na jego trwałość i jakość, ale także na… życie seksualne partnerów. Nic dziwnego, skoro prawie 8 na 10 mieszkańców naszego kraju kojarzy dotyk z bliskością i intymnością. Pamiętajmy o tym zwłaszcza 10 maja, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Przytulania.

Zostałam zdradzona. Jak mam teraz żyć?

26 Listopad, 2014
Będąc w związku partnerskim nie myślisz o tym, że twój kochający partner mógł dopuścić się zdrady. Słyszysz tu i tam, że twoja koleżanka została zdradzona, ale jesteś pewna, że tobie to nie grozi. Do męża masz pełne zaufanie, poza tym nie daje ci żadnych powodów do zazdrości. Żyjesz cały czas przekonana o tym, że wasze małżeństwo jest idealne. Takie rzeczy dzieją się innym nie tobie. (fot. depositphotos)

Będąc w związku partnerskim nie myślisz o tym, że twój kochający partner mógł dopuścić się zdrady. Słyszysz tu i tam, że twoja koleżanka została zdradzona, ale jesteś pewna, że tobie to nie grozi. Do męża masz pełne zaufanie, poza tym nie daje ci żadnych powodów do zazdrości. Żyjesz cały czas przekonana o tym, że wasze małżeństwo jest idealne. Takie rzeczy dzieją się innym nie tobie.

Wazektomia – skuteczna męska antykoncepcja

14 Sierpień, 2014
Wazektomia jest w Polsce obecna od 10 lat. Choć sama metoda nie jest skomplikowana, bardzo skuteczna i bezpieczna dla zdrowia, nadal wiemy o niej niewiele. Na czym polega wazektomia, jedna z nielicznych metod męskiej antykoncepcji? (fot. mat. prasowe)

Wazektomia jest w Polsce obecna od 10 lat. Choć sama metoda nie jest skomplikowana, bardzo skuteczna i bezpieczna dla zdrowia, nadal wiemy o niej niewiele. Na czym polega wazektomia, jedna z nielicznych metod męskiej antykoncepcji?

Subscribe to uczucia
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Depilacja laserowa - czy warto ją wykonać?
Wiesz, ile czasu i pieniędzy poświęcasz każdego miesiąca na...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:31
Podręczniki szkolne i lektury - nowe czy używane?
Co roku każdy rodzic uczących się dzieci staje przed dylemat...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:10
5 akcesoriów, które zamienią łazienkę w domowe SPA
Domowa łazienka nie musi być duża i specjalnie zaaranżowana,...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 08:09
Na czym polega społecznościowa wymiana walut?
Wymieniając złotówki na euro czy franki szwajcarskie coraz c...
środa, Lipiec 18, 2018 - 09:21

  

Reklama