zęby

Co zrobić, aby lepiej wychodzić na zdjęciach? Poznaj 4 proste tricki!

30 Listopad, 2016
Co zrobić, aby lepiej wychodzić na zdjęciach? Poznaj 4 proste tricki!  (fot. depositphotos)

W erze fotografii cyfrowej oraz wszechobecnych smartfonów na zdjęciach uwieczniasz praktycznie każdą chwilę. Spontaniczne selfie jest świetną pamiątką, dlatego warto zadbać o to, aby wglądać na nim jak najlepiej. Pamiętaj - nie trzeba być modelką, aby dobrze wychodzić na zdjęciach! Oto kilka prostych tricków, stosowanych przez gwiazdy show biznesu, które sprawią, że i Ty z przyjemnością będziesz pozować przed obiektywem!

O czym należy pamiętać wybielając zęby

08 Lipiec, 2016
O czym należy pamiętać wybielając zęby (fot. shutterstock)

Każdy z nas marzy o białym uśmiechu. Niestety nie jest to taki bezpieczny zabieg jaki nam się wydaje. Niezależnie od tego, na jaką metodę wybielania zębów się zdecydujemy, musimy pamiętać, że zawarty w preparatach wybielających nadtlenek wodoru może, i najczęściej powoduje nadwrażliwość zębów. O czym więc należy pamiętać wybielając zęby?

Nielubiane zabiegi dentystyczne

14 Kwiecień, 2016
Nielubiane zabiegi dentystyczne (fot. depositphotos)

Nikt nie lubi chorować – jednak niektóre specjalizacje lekarzy są bardziej nielubiane od innych. Do tych najbardziej znienawidzonych i budzących koszmary należą z pewnością dentyści. Sprawdźmy, które z przeprowadzanych przez nich zabiegów pacjenci wspominają z największą niechęcią.

Wybielanie zębów – wczoraj i dziś

04 luty, 2016
Wybielanie zębów – wczoraj i dziś (fot. depositphotos)

Wybielanie zębów znane jest chyba każdej z nas. Jednak to, jak obecnie wygląda ten zabieg znacząco różni się od tego, co przechodziły pacjentki stomatologów kilkadziesiąt lat temu. Fabdent – gabinet stomatologiczny Warszawa przygotował krótką historię tego niezwykle popularnego zabiegu stomatologicznego.

Nić dentystyczna – jak jej prawidłowo używać?

01 Październik, 2015
Nić dentystyczna – jak jej prawidłowo używać? (fot. depositphotos)

Nić dentystyczna pojawia się w każdej łazience. Okazuje się jednak, że nie każda z nas używa jej w prawidłowy sposób, co może być niewystarczającą ochroną przed próchnicą i parodontozą. Zobacz, jak używać nici dentystycznej!

Specyfikacja protez szkieletowych czyli Kobieta wie więcej

21 Sierpień, 2015
Specyfikacja protez szkieletowych czyli Kobieta wie więcej! (fot. depositphotos)

Coraz więcej osób, nawet tych młodych, potrzebuje obecnie odpowiednich protez zębowych. Podstawowymi problemami przy doborze właściwego modelu okazują się zwykle wygląd oraz komfort użytkowania. Nikt przecież nie chce, by ktoś z jego znajomych zdawał sobie sprawę z tego, że musi korzystać z uzupełnienia protetycznego. Jeśli dany pacjent ma nosić ruchomą wersję, warto, by wypróbował protezy szkieletowe.

Na ratunek zdrowym zębom

29 Wrzesień, 2014
Zdrowe i mocne zęby to nie tylko brak konieczności płacenia dentystom i spędzania długich, ciężkich godzin na ich fotelu, nierzadko cierpiąc w bólach. To coś dużo więcej – zęby są bowiem połączone z całą zresztą naszego organizmu i ich uszkodzenia mogą prowadzić do próchnicy, zakażeń bakteryjnych i stanów zapalnych – co może szkodliwie wpływać na mięśnie serca, a nawet tkankę mózgową. (fot.  	gaba-dent.pl)

Zdrowe i mocne zęby to nie tylko brak konieczności płacenia dentystom i spędzania długich, ciężkich godzin na ich fotelu, nierzadko cierpiąc w bólach. To coś dużo więcej – zęby są bowiem połączone z całą zresztą naszego organizmu i ich uszkodzenia mogą prowadzić do próchnicy, zakażeń bakteryjnych i stanów zapalnych – co może szkodliwie wpływać na mięśnie serca, a nawet tkankę mózgową. Ładne, białe zęby to też nasza wizytówka – nie sposób być piękną kobieta mając widoczne ubytki.

Co najbardziej barwi zęby?

21 Sierpień, 2014
Utrzymanie śnieżnobiałego uśmiechu nie jest proste – codzienne szczotkowanie, regularne wizyty u dentysty i kosztowne zabiegi okażą się nic nie warte, jeśli w swojej diecie masz produkty, które powodują przebarwienia zębów. Poznaj listę produktów, które najbardziej barwią zęby. (fot. depositphotos)

Utrzymanie śnieżnobiałego uśmiechu nie jest proste – codzienne szczotkowanie, regularne wizyty u dentysty i kosztowne zabiegi okażą się nic nie warte, jeśli w swojej diecie masz produkty, które powodują przebarwienia zębów. Poznaj listę produktów, które najbardziej barwią zęby.

Skuteczne metody wybielania zębów

02 Czerwiec, 2014
Każda z nas marzy o nieskazitelnym, śnieżnobiałym uśmiechu – jednak samo szczotkowanie nie wystarczy. Jakie są skuteczne metody wybielania zębów i czy wybielanie jest dla Ciebie bezpieczne? Dowiedz się wszystkiego na temat hollywoodzkiego uśmiechu! (fot. depositphotos)

Każda z nas marzy o nieskazitelnym, śnieżnobiałym uśmiechu – jednak samo szczotkowanie nie wystarczy. Jakie są skuteczne metody wybielania zębów i czy wybielanie jest dla Ciebie bezpieczne? Dowiedz się wszystkiego na temat hollywoodzkiego uśmiechu!

Płyn do płukania jamy ustnej nie tylko na świeży oddech

24 Kwiecień, 2014
Płyn do płukania jamy ustnej nie tylko na świeży oddech (fot. depositphotos)
Płyn do płukania jamy ustnej to ważny krok w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Choć pozornie szczotkowanie zębów powinno zapewnić odpowiedni poziom higieny, to dopiero codzienne stosowanie nici dentystycznej oraz odpowiednio dobranego płynu do płukania jamy ustnej zapewni należytą ochronę i poczucie świeżości.

Dentofobia, czyli jak przełamać lęk dziecka do dentysty

29 Lipiec, 2013
Dentofobia, czyli lęk przed lekarzem stomatologiem, dotyka około 70% pacjentów. Zwykle ma swoje korzenie już w dzieciństwie.  (fot. depositphotos)

Dentofobia, czyli lęk przed lekarzem stomatologiem, dotyka około 70% pacjentów. Zwykle ma swoje korzenie już w dzieciństwie. Złe wspomnienia niestety nie mijają. Zadbaj o to, by twoje dziecko nie miało przykrych przeżyć w gabinecie stomatologicznym i na każdą kolejną wizytę szło z uśmiechem na twarzy.

Sposoby na bolesne ząbkowanie

09 Lipiec, 2013
Ząbkowanie niemowląt to proces trudny zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Ząbkowanie trwa dość długo, bo pierwsze ząbki mogą pojawić się już w 5 miesiącu życia, a ostatnie z 20 mlecznych ząbków wyrzynają się w okolicach 24 miesiąca życia. Jak poradzić sobie w trudnym okresie ząbkowania i jak ulżyć dziecku – dowiesz się o tym z artykułu. (fot. depositphotos)

Ząbkowanie niemowląt to proces trudny zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Ząbkowanie trwa dość długo, bo pierwsze ząbki mogą pojawić się już w 5 miesiącu życia, a ostatnie z 20 mlecznych ząbków wyrzynają się w okolicach 24 miesiąca życia. Jak poradzić sobie w trudnym okresie ząbkowania i jak ulżyć dziecku – dowiesz się o tym z artykułu.

Subscribe to zęby
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Czystek – niepozorne zioło o ogromnych możliwościach
Preparaty pochodzenia roślinnego i ich zatajane właściwości....
wtorek, Maj 22, 2018 - 09:24
Tatuaż już nie na całe życie. Laser kontra niechciane ozdoby na skórze
Ozdobienie ciała tatuażem to nadal bardzo poważna decyzja, a...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 12:00
Materac do sypialni - jaki wybrać?
Od wystroju sypialni zależy wiele – jakość Twojego wypoczynk...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 11:29
Zacznij zarabiać - niepotrzebne rzeczy sprzedaj
Planujesz gruntowne porządki? Świetnie, pozbądź się niepotrz...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 09:41

  

Reklama