związek

Jak zachować zdrowy rozsądek w miłości?

13 Lipiec, 2014
Stajesz się zaborcza, zazdrosna i niestabilna emocjonalnie, jednym słowem Twoje zachowanie jest irracjonalne. Jak tego uniknąć? Jak cieszyć się stanem zakochania nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku? (fot. depositphotos)

Zakochanie to chyba jedno z najprzyjemniejszych uczuć. To ono sprawia, że jesteś szczęśliwa tak, że masz ochotę góry przenosić, a życie nabiera niepowtarzalnych barw. Z drugiej strony może być bardzo niebezpieczne. Zatracasz się w uczuciu, uzależniasz się i obsesyjnie koncentrujesz się na partnerze.

Czego pragnie mężczyzna? Jak znaleźć receptę na idealny związek?

28 Listopad, 2013
O ile dawniej kochało się partnera, z którym się żyło, o tyle dzisiaj chce się żyć z partnerem, którego się kocha. (fot. depositphotos)

Która z kobiet nie chciałaby mieć idealnego związku? Związku partnerskiego, który będzie pełny miłości i zrozumienia? W dzisiejszych czasach partnerstwo zyskało nowy sens. Nie potrzebujemy partnera żeby żyć, lecz potrzebujemy partnera żeby móc kochać.

Nietypowy związek?

10 Październik, 2013
Biorąc pod uwagę statystyki, każda kobieta chce żeby jej mężczyzna był od niej wyższy. A każdy mężczyzna chce żeby jego kobieta była szczupła, zgrabna.... Czy na pewno? (fot. depositphotos)

Biorąc pod uwagę statystyki, każda kobieta chce żeby jej mężczyzna był od niej wyższy. A każdy mężczyzna chce żeby jego kobieta była szczupła, zgrabna.... Czy na pewno?

Toksyczny związek

15 Lipiec, 2013
Miał być księciem z bajki, a Ty jego księżniczką. Nic nie zapowiadało, że ten związek zmieni się w koszmar. W toksyczny związek może się wplątać każda z nas. Osoby które są szczególnie wrażliwe bywają  bardziej podatne na manipulacje partnera. Musisz zatem uważać, żeby nie zmarnować życia, masz je tylko jedno...  (fot. depositphotos)

Miał być księciem z bajki, a Ty jego księżniczką. Nic nie zapowiadało, że ten związek zmieni się w koszmar. W toksyczny związek może się wplątać każda z nas. Osoby które są szczególnie wrażliwe bywają bardziej podatne na manipulacje partnera. Musisz zatem uważać, żeby nie zmarnować życia, masz je tylko jedno...

Sprzeczka. I co dalej?

10 Lipiec, 2013
Nieporozumienia w związkach się zdarzają i nie są one czymś złym. Pomagają oczyścić atmosferę i poprawiają relacje w związku. Oczywiście jest to możliwe w przypadku kłótni podczas której potrafisz we właściwy sposób przedstawić swój punkt widzenia. (fot. depositphotos)

Nieporozumienia w związkach się zdarzają i nie są one czymś złym. Pomagają oczyścić atmosferę i poprawiają relacje w związku. Oczywiście jest to możliwe w przypadku kłótni podczas której potrafisz we właściwy sposób przedstawić swój punkt widzenia. Tylko jak znaleźć ten właściwy sposób...?

Kiedy zdecydować się na dziecko – Twój świadomy wybór

13 Czerwiec, 2013

Jako mała dziewczynka z pewnością niejednokrotnie bawiłaś się lalkami, opiekowałaś się nimi, przebierałaś, woziłaś w wózku niczym „mała mama”. Praktycznie już wtedy zaszczepiana była w Tobie potrzeba bycia matką. Taka już jest rola kobiet. Natura zaprojektowała nas tak, aby być przykładną żoną i szczęśliwą matką gromadki dzieci, a przynajmniej jednego dziecka. Co jeśli w dorosłym życiu matka natura zrobi Ci psikusa i nie obudzi się w Tobie potrzeba macierzyństwa? Czy to oznacza, że musisz tolerować niezbyt przychylne uwagi otoczenia? Czy może powinnaś ulec presji i zdecydować się na dziecko?

Kobieta w domu, mężczyzna pracuje

11 Maj, 2013
Jeszcze nie tak dawno najbardziej popularny model rodziny – kobieta zajmuje się dziećmi i domem, natomiast mąż pracuje. A jak jest teraz, czy taki model rodziny jeszcze się sprawdza? Czy taki układ partnerski uwłacza godności kobiety? (fot. depositphotos)

Jeszcze nie tak dawno najbardziej popularny model rodziny – kobieta zajmuje się dziećmi i domem, natomiast mąż pracuje. A jak jest teraz, czy taki model rodziny jeszcze się sprawdza? Czy taki układ partnerski uwłacza godności kobiety?

Daj szansę miłości...

08 Marzec, 2013
Rozstania są bolesne, ale pamiętajmy: każde rozstanie, każdy koniec - to szansa na początek czegoś nowego... (fot. depositphotos)

Rozstania nigdy nie należą do łatwych. Nawet jeśli w głębi duszy wiesz, że Pan „K” który właśnie stoi przed Tobą i pakuje walizkę, to nie ta sama osoba, którą poznałaś parę lat wcześniej. Patrzysz na niego i wiesz, że jedyną mądrą rzeczą, którą możesz teraz zrobić to pozwolić mu odejść. Przecież i tak chemia, która kiedyś między Wami była, dzięki której czułaś że żyjesz dawno się ulotniła.

Subscribe to związek
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Plecaki młodzieżowe - wybieramy najlepszy plecak dla nastolatka
Wybór plecaka dla nastolatka może okazać się o wiele trudnie...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 14:05
Elegancki i trwały efekt makijażu ust ze szminką Color Riche L'Oreal Paris
Kobiety kochają szminki i jest to w stu procentach trafne st...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 13:09
Jak wybrać wygodne buty na obcasie na każdą okazję?
Obcasy chyba nigdy nie wyjdą z mody. Znakomicie wysmuklają n...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 12:33
Praga dla aktywnych turystów – jak na sportowo spędzić czas w stolicy Czech?
Pobyt w Pradze ma zwykle swoje punkty obowiązkowe, jak space...
wtorek, Lipiec 17, 2018 - 11:01

  

Reklama