związki

Ty pragniesz się wyspać, a on trenuje do maratonu….czyli krótki poradnik - jak się nie rozstać po wspólnie spędzonych wakacjach?

16 Lipiec, 2015
Ty pragniesz się wyspać, a on trenuje do maratonu….czyli krótki poradnik - jak się nie rozstać po wspólnie spędzonych wakacjach? (fot. depositphotos)

Przyszło lato, a Ty zaplanowałaś perfekcyjny wyjazd ze swoim ukochanym. Cieszysz się na samą myśl o urlopie we dwoje, bo na co dzień nie macie chwili dla siebie. Widzisz szansę na odświeżenie Waszego uczucia i relaks, który pozwoli przymknąć oko na sprawy, z którymi zmagacie się na co dzień. Z drugiej jednak strony boisz się sytuacji, kiedy będziecie non stop razem. Czy nie zabraknie tematów do rozmowy, czy uda się pogodzić temperamenty i znaleźć kompromis w formie wypoczynku...

Zostałam zdradzona. Jak mam teraz żyć?

26 Listopad, 2014
Będąc w związku partnerskim nie myślisz o tym, że twój kochający partner mógł dopuścić się zdrady. Słyszysz tu i tam, że twoja koleżanka została zdradzona, ale jesteś pewna, że tobie to nie grozi. Do męża masz pełne zaufanie, poza tym nie daje ci żadnych powodów do zazdrości. Żyjesz cały czas przekonana o tym, że wasze małżeństwo jest idealne. Takie rzeczy dzieją się innym nie tobie. (fot. depositphotos)

Będąc w związku partnerskim nie myślisz o tym, że twój kochający partner mógł dopuścić się zdrady. Słyszysz tu i tam, że twoja koleżanka została zdradzona, ale jesteś pewna, że tobie to nie grozi. Do męża masz pełne zaufanie, poza tym nie daje ci żadnych powodów do zazdrości. Żyjesz cały czas przekonana o tym, że wasze małżeństwo jest idealne. Takie rzeczy dzieją się innym nie tobie.

5 facetów, których wybiera 90 proc. Polek

16 Październik, 2014
ZaadoptujFaceta.pl, sklep z mężczyznami, na podstawie zainteresowań swoich klientek przygotował pięć najpopularniejszych typów miejskich facetów, jakie mogą nabyć Polki. (fot. depositphotos)

Przestrzeń miejska zmienia się nie tylko na poziomie nowych kawiarni czy barów. Zmiany widać też, gdy spojrzymy na to, kto w te miejsca przychodzi. Bywalcy wymuskani jak nowe fasady kamienic w centrum albo nonszalanccy jak knajpy nad Wisłą…

Afrodyzjaki w diecie – noc idealnie doprawiona

17 Wrzesień, 2014
Gdy w związku nie układa się najlepiej, a Wy coraz rzadziej macie ochotę na intymne chwile, zacznij działać – łatwo zadbać, by afrodyzjaki w diecie pojawiały się często. Przyprawy działające pobudzająco znajdziesz w każdym sklepie, a ich działanie zaskoczy Cię wielokrotnie! (fot. mat. prasowe)

Gdy w związku nie układa się najlepiej, a Wy coraz rzadziej macie ochotę na intymne chwile, zacznij działać – łatwo zadbać, by afrodyzjaki w diecie pojawiały się często. Przyprawy działające pobudzająco znajdziesz w każdym sklepie, a ich działanie zaskoczy Cię wielokrotnie!

Kobieca przyjaźń – tajemnica niezgłębiona

10 Czerwiec, 2014
Kobieca przyjaźń jest czymś niesamowicie ciekawym i tajemniczym. Bo jak wytłumaczyć choćby ten fakt, że kobieta bardziej cierpi po kłótni z przyjaciółką niż po rozstaniu z facetem? (fot. depositphotos)

Kobieca przyjaźń jest czymś niesamowicie ciekawym i tajemniczym. Bo jak wytłumaczyć choćby ten fakt, że kobieta bardziej cierpi po kłótni z przyjaciółką niż po rozstaniu z facetem? Przyjaźń między kobietami ma ogromną wartość, nikt cię tak nie zrozumie jak druga kobieta, która przecież boryka się z dokładnie takimi samymi emocjami.

Andrzejki - noc singli

29 Listopad, 2013
Andrzejki - noc singli

Zakochani mają swoje święto 14 lutego – Walentynki. Ale mało kto wie, że single też mają swój dzień, a nawet noc, którą obchodzą wyjątkowo hucznie. To tradycja dużo starsza od lutowego święta miłości, którą jednak dziś mało kto kojarzy z singlami lub jakbyśmy dawniej to ujęli – pannami i kawalerami. O korzeniach Andrzejek - „nocy singli" rozmawiamy z twórcą portalu www.StrefaSingla.pl – Przemysławem Kamińskim.

Cienie i blaski bycia singlem

31 Październik, 2013
Singiel – samotny, rozczarowany związkami i skoncentrowany na karierze? A może spontaniczny, szczęśliwy i korzystający z życia?  (fot. depositphotos)

Singiel – samotny, rozczarowany związkami i skoncentrowany na karierze? A może spontaniczny, szczęśliwy i korzystający z życia? Zapytaliśmy użytkowników portalu www.StrefaSingla.pl o to, co najbardziej podoba im się w byciu singlem oraz o największe wady tego stylu życia.

Konkubinat - życie w nieformalnym związku

14 Wrzesień, 2013
Najważniejsza w życiu jest miłość. Każdy chce kochać i być kochanym, ale nie każdy chce formalizować związek. Coraz więcej Polaków (około 22%) wybiera życie z partnerem na tak zwaną „kocią łapę”. Czy jest to związane z modą, czy wygodą? A może jest to „forma przejściowa” przed zawarciem związku małżeńskiego? Najważniejsze jest to, żeby taki rodzaj związku odpowiadał obu stronom. (fot. fotolia)

Najważniejsza w życiu jest miłość. Każdy chce kochać i być kochanym, ale nie każdy chce formalizować związek. Coraz więcej Polaków (około 22%) wybiera życie z partnerem na tak zwaną „kocią łapę”. Czy jest to związane z modą, czy wygodą? A może jest to „forma przejściowa” przed zawarciem związku małżeńskiego? Najważniejsze jest to, żeby taki rodzaj związku odpowiadał obu stronom.

Rozwód. Moda czy lenistwo?

17 Sierpień, 2013
Wspólne bytowanie to nie tylko czułe słówka i sama sielanka. Pojawiają się nowe obowiązki, różnego typu przeszkody życia codziennego. (fot. depositphotos)

Początki każdego związku, wyglądają prawie tak samo. Najpierw się poznajecie, następnie zakochujecie. Na samą myśl o ukochanej osobie serce mocniej ci bije, jesteś szczęśliwa, a w żołądku czujesz przysłowiowe motylki. I nic w tym momencie cię nie obchodzi. Wiesz, że to jest po prostu to, na co tak długo czekałaś.

Jak znaleźć faceta?

26 Lipiec, 2013
Niestety w znalezieniu partnera nie pomogą Ci ani przesiadywanie w domu, ani babskie wieczory. Szczęściu musisz pomóc Ty sama i to czym prędzej. Musisz pójść o krok dalej. (fot. depositphotos)

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym dlaczego wszyscy naokoło mają już stałych partnerów, a Ty nadal jesteś singlem?

Sprzeczka. I co dalej?

10 Lipiec, 2013
Nieporozumienia w związkach się zdarzają i nie są one czymś złym. Pomagają oczyścić atmosferę i poprawiają relacje w związku. Oczywiście jest to możliwe w przypadku kłótni podczas której potrafisz we właściwy sposób przedstawić swój punkt widzenia. (fot. depositphotos)

Nieporozumienia w związkach się zdarzają i nie są one czymś złym. Pomagają oczyścić atmosferę i poprawiają relacje w związku. Oczywiście jest to możliwe w przypadku kłótni podczas której potrafisz we właściwy sposób przedstawić swój punkt widzenia. Tylko jak znaleźć ten właściwy sposób...?

Mój książę...

01 Lipiec, 2013
Choć mówią, że idealny facet nie istnieje, a księcia można spotkać tylko w bajkach, każda z kobiet ma nadzieję, że znajdzie tą wymarzoną, drugą połówkę. Mądry, zaradny, kulturalny, a najlepiej, aby był także przystojny i szaleńczo w Tobie zakochany. Marzenia... (fot. depositphotos)

Choć mówią, że idealny facet nie istnieje, a księcia można spotkać tylko w bajkach, każda z kobiet ma nadzieję, że znajdzie tą wymarzoną, drugą połówkę. Mądry, zaradny, kulturalny, a najlepiej, aby był także przystojny i szaleńczo w Tobie zakochany. Marzenia...

Subscribe to związki
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Jak i do czego podawać czerwone wino?
Wina czerwone to najpopularniejsze wina wśród owocowych napo...
poniedziałek, Marzec 19, 2018 - 12:29
Typer - czy to zawód dla kobiety?
Nowym zawodem, który cieszy się coraz większym zainteresowan...
poniedziałek, Marzec 19, 2018 - 09:06
Dlaczego Twoje dziecko powinno pić wodę?
Woda jest zdecydowanie najważniejszym z surowców zawierający...
piątek, Marzec 16, 2018 - 13:14
Projektowanie wnętrza, a brak czasu - jak sobie z tym poradzić
W twoim domu każdy z członków rodziny powinien mieć swoje mi...
piątek, Marzec 16, 2018 - 10:00

  

Reklama