Kobiety Sukcesu - Wioleta Kelly

Nazywam się Wioleta Kelly i jestem doświadczoną stylistką wnętrz. Moim życiowym celem jest uratowanie świata… pokój po pokoju.
Nazywam się Wioleta Kelly i jestem doświadczoną stylistką wnętrz. Moim życiowym celem jest uratowanie świata… pokój po pokoju.

Nazywam się Wioleta Kelly i jestem doświadczoną stylistką wnętrz. Moim życiowym celem jest uratowanie świata… pokój po pokoju. Chcę abyś pokochała swoje wnętrza i abyś była z nich dumna! Chcę, abyś na samą myśl o powrocie z pracy do domu dostawała ciarek! Jestem tu by pomóc Tobie i Twojemu mieszkaniu.

Poprowadzę Cię za rękę przez cały etap dekorowania – od wyboru koloru farby, aż po ostateczne dekoracje, które sprawią, że Twój dom stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Dzięki kursowi projektowania wnętrz, który ukończyłam kilka lat temu, posiadam niezbędną wiedzę. Uczyłam się od najbardziej doświadczonych dekoratorów na świecie, w tym od Abigail Ahern czy Holly Becker. Wnętrza, które urządziłam po raz pierwszy były te w moim domu. Obecnie urządzam kilka pomieszczeń w ciągu miesiąca i zawsze staram się być kreatywna i otwarta na różne wyzwania. Wierzę, że nie musimy wydawać fortuny, aby pięknie mieszkać, a najważniejszym celem jest dla mnie zawsze zaoszczędzenie pieniędzy poprzez różnorodne projekty ‘zrób to sam’.

Od kilku lat prowadzę bloga InteriorsPL.com , w którym pomagam urządzać (dosłownie), doradzam, motywuję i inspiruję.

Moją dewizą życiową jest twierdzenie, że nie trzeba wydawać niewyobrażalnych sum, aby urządzić piękne mieszkanie (mój dom jest tego najlepszym przykładem). Wyrażam siebie przez kreatywne i wyjątkowe podejście do aranżowanej przestrzeni. To owocuje niebanalnymi wnętrzami, z których jestem dumna. Chcę zarazić moją pasją do wnętrz wszystkich wokół mnie, dlatego w każdy piątek pomagam czytelnikom mojego bloga zaaranżować ich wnętrza. Pozytywne reakcje osób, którym pomogłam przechodzą moje najśmielsze oczekwiania!

Od kilku lat mieszkam w Irlandii z moim mężem D. oraz dwójką uroczych psiaków. Jestem pollowegetarianinką, miłośniczką książek, amatorem-fotografem i uwielbiam komedie romantyczne. Wyznaję zasadę, że musisz być inna, aby stać się niezastąpiona :) Wierzę, że wszystko jest ze sobą połączone w naszym życiu i jedna rzecz zawsze będzie prowadzić do drugiej.

Dowiedz się więcej na temat serii Friday's Decor Doctor, w której Wioleta Kelly pomaga urządzać mieszkania swoich czytelników:
Friday's Decor Doctor na www.InteriorsPL.com

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Czystek – niepozorne zioło o ogromnych możliwościach
Preparaty pochodzenia roślinnego i ich zatajane właściwości....
wtorek, Maj 22, 2018 - 09:24
Tatuaż już nie na całe życie. Laser kontra niechciane ozdoby na skórze
Ozdobienie ciała tatuażem to nadal bardzo poważna decyzja, a...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 12:00
Materac do sypialni - jaki wybrać?
Od wystroju sypialni zależy wiele – jakość Twojego wypoczynk...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 11:29
Zacznij zarabiać - niepotrzebne rzeczy sprzedaj
Planujesz gruntowne porządki? Świetnie, pozbądź się niepotrz...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 09:41

  

Reklama