Wieczór panieński

Przygotowanie do ślubu trwa w najlepsze, a co z wieczorem panieńskim? ... Kto go zorganizuje, kto wybierze miejsce itd...? Spróbujemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań z tym związanych. (fot. depositphotos)
Przygotowanie do ślubu trwa w najlepsze, a co z wieczorem panieńskim? ... Kto go zorganizuje, kto wybierze miejsce itd...? Spróbujemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań z tym związanych. (fot. depositphotos)

Przygotowanie do ślubu trwa w najlepsze, a co z wieczorem panieńskim? ... Kto go zorganizuje, kto wybierze miejsce itd...? Spróbujemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań z tym związanych.

Wieczór panieński powinna zorganizować świadkowa, żeby odciążyć przyszłą Pannę Młodą. Jeśli więc jesteś świadkową to właśnie do Ciebie należy to zadanie.

Z Panną Młodą uzgodnij termin imprezy, natomiast miejsce i reszta rozrywki niech będzie dla niej niespodzianką. Dobrze będzie jeśli będziesz mogła spotkać się z pozostałymi dziewczynami i omówić szczegóły wieczoru zabawy.

Zadania dla Panny Młodej

Dla Panny Młodej możesz przygotować specjalne zaproszenie, w którym umieszczone będą informacje w co ma się ubrać na wieczór i o której godzinie ma być gotowa na wyjście.

W momencie opuszczenia mieszkania wyruszycie na podbój miasta, a tam Waszym kontrolowanym „obciachem” możecie „zarazić” przypadkowych przechodniów - wszyscy muszą wiedzieć kto jest królową tego wieczoru!

W drodze na imprezę Młoda może dostać zadania do realizacji. Musi się wówczas wykazać odwagą w zagadywaniu obcych mężczyzn np. pytając o drogę do lokalu lub innym śmiałym wyczynem, a to wszystko pod Waszą kontrolą.

Kiedy Młodej uda się już dotrzeć do miejsca docelowej zabawy możecie zaprosić kogoś, kto przyniesie erotyczne gadżety i zaprezentuje je w ciekawy sposób. Wszytko zależy od Waszej organizacji, tolerancji i odwagi.

Gadżety na wieczór panieński

Do najbardziej popularnych gadżetów pojawiających się na wieczorze panieńskim należą: słomki w kształcie penisa, różowa limuzyna, tort w kształcie penisa itp. Dodatki i akcesoria z penisem to zazwyczaj motyw przewodni takiego wieczoru. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od dystansu i poczucia humoru Młodej.

Takie dodatki można kupić w sex shopie i sklepach on line. Tort można upiec samemu, albo zamówić w cukierni.

Pamiętaj jednak, że Panna Młoda nie powinna czuć się skrępowana i osaczona, w końcu ten wieczór należy do niej. Dlatego musisz wcześniej poznać jej gusta. Jak w każdej zabawie, tak i tutaj nie może zabraknąć umiaru i taktu.

Reguła dobrej zabawy jest prosta

Najważniejsza jest super zabawa, dlatego warto taką imprezę przemyśleć kilka tygodni wcześniej. A wszystko po to, żeby Panna Młoda była mile zaskoczona i żeby miała co wspominać, a nie żeby chciała wymazać z pamięci nieudaną imprezę.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Adaptacja przedszkolna – jak pomóc dziecku?
Wasza pociecha już niedługo pójdzie do przedszkola? Nie jest...
poniedziałek, Październik 15, 2018 - 11:53
Trendy w makijażu w sezonie jesień–zima 2018/2019
Beztroskie lato za nami, czas na złotą jesień oraz mroźną zi...
poniedziałek, Październik 15, 2018 - 09:54
Trzy stolice w 6 dni – niezapomniane podróże
Ach… gdyby tak było można zwiedzić Bratysławę, Budapeszt i W...
piątek, Październik 12, 2018 - 14:05
Jak skutecznie nawilżyć włosy i ciało jesienią?
Czy Ty też tak masz, że gdy tylko nadchodzą pierwsze chłodni...
czwartek, Październik 11, 2018 - 12:21

  

Reklama