Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

Marka stawia na dość uniwersalny przekaz. Obszerna i różnorodna kolekcja Wiosna 19 adresowana jest niemal do wszystkich, a kluczem jest dostosowanie stylizacji do osobowości i wyrażenie strojem własnego ja.

        Bardzo istotny jest mix printów i form. Łączymy romantyczne kwiaty z kratami, paskami, formą sportową, lampasami. Zgodnie ze światowymi trendami są też kreatywne druki i motywy artystyczne,  nawiązujące do manifestu indywidualizmu i bardzo modne druki patchworkowe (sukienki w modnej długości midi). Efekt patchworku uzyskany jest też kontrastowymi stylizacjami nadruków kwiatowych z kratami, paskami.

Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

         W stylizacjach pojawia  się żółty, ostry róż, ( również w wersji błyszczącej !) czerwień, czerwień łączona z różem, paleta kolorów ziemi i przypraw: wszystkie must have sezonu SS19. Wyraźny jest w kolekcji motyw czerwonych dalii i stokrotek, oba na ciemnych tłach. Garnitur w kolorowe kwiaty z kolekcji Top Secret to kolejny must have sezonu SS19.

Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

           Projektanci Top Secret postawili też na  różnorodność w  formach ubrań. Zwiewne romantyczne spódnice i  sukienki, mają,  zgodnie z trendami, szerokie lub nakładane falbany i  elementy plisowane. Plisy zastępują też czasem wszechobecne w poprzednim sezonie falbany, np. przy rękawach czy kołnierzach. W kontraście do miękkich linii otulających sylwetkę, widzimy proste, minimalistyczne  kroje ubrań. Rozpinane sukienki z dużymi nakładanymi kieszeniami inspirowane są,   jak na wybiegach, strojami roboczymi i „praktycznym” podejściem do mody. W ten nurt wpisują się też  szerokie spodnie  przed kostkę z pasem i wiązaniem w talii, kombinezon. Camelowy trencz, sukienka w kolorze ochra to kwintesencja stylu.  Inne mocne akcenty sezonu widoczne w krojach  to bufiaste i kimonowe rękawy  czy asymetryczne plisowane spódnice.  

Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

         W wykończeniu ubrań i w dodatkach widać nawiązania do robiących furorę rzemieślniczych technik tkania i zdobienia, nurtu hand made: niedoprzędy, strukturalne tkaniny, przeploty, haft richelieu, ażury w swetrach,  torba-siatka, okrągły koszyk to bardzo stylowe akcenty. Do tego, konieczny w tym sezonie, zawiązany w talii pasek!

Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

            Jeansowa kolekcja Top Secret pełna jest printów, haftów, patchworków. Dominuje kolor klasycznego indygo, z dodatkiem jasnego różu, a w szerokiej ofercie spodni, również spranych, z elementami pozornego niewykończenia, pojawiają się inspiracje nawiązujące do mody lat 80.i 90.

Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

            W linii  męskiej też istotny jest kolor. W  blokowych połączeniach pojawia się żółty, czerwony i pomarańczowy, elektryczny niebieski.  Duże znaczenie odgrywają printy: od komiksowych, po  artystyczne,  jak ręcznie malowane farbami, mikropriny, wzory kwiatowe, kraty.      

Kolor i mix wzorów czyli wiosna w Top Secret

          Uroki Walencji , gdzie odbyła się sesja zdjęciowa, posłużyły za scenografię do najnowszej kampanii wizerunkowej marki Top Secret. Hiszpańska architektura podkreśliła formę i kolor kwiatowych sukienek. 

        Autorką zdjęć jest  jedna z najzdolniejszych młodych polskich fotografek Gosia Turczynska. Gosia pracuje dla największych polskich marek i międzynarodowych magazynów, m.in. VOGUE, ELLE, GLAMOUR. W jej portfolio znajdują się też portrety gwiazd, ludzi świata sztuki i kultury. Video do kampanii nakręcił znany w branży mody  Adam Tarasiuk.

           Top Secret odpowiada na potrzebę indywidualizmu w  momencie kiedy w modzie mamy niemal wszystko, a  kluczem do sukcesu  jest znalezienie własnego stylu. Na wiosne zgodna z trendami uniwersalna kolekcja „do noszenia”,  pełna ciekawych detali i możliwości stylizacyjnych.