Wiosna w Top Secret – najnowsza kampania

Łóżko SETI, bukowe w białym wybarwieniu; producent: STWD; cena: od 1520 zł

Wiosenną kampanię marka Top Secret przygotowała w Paryżu. Autorką zdjęć jest specjalizująca się w fotografii „street fashion” Asia Typek („odkrycie roku” miesięcznika ELLE w 2015).

Nowa kolekcja Top Secret w obiektywie tej znanej już w świecie fotografki nabrała charakteru mody codziennej jednocześnie intrygującej. Stylizacje są naturalne, inspirują do własnej interpretacji i poszukiwań. Zdjęcia z kampanii są jedynie namiastką całości. Wiosenna kolekcja marki jest jak zwykle bardzo zróżnicowana, daje możliwość budowania sylwetek w różnych stylach i na wiele okazji. Mocne, modne akcenty ubioru zarówno w kolorze, formie jak detalach można komponować z bardziej bazowymi elementami garderoby. Są nawiązania do obecnego w najnowszych trendach nostalgicznego romantyzmu czy fascynacji „dzikim zachodem”. Falbany w nowej interpretacji widzimy np. w żakiecie typu Chanel w kratę błękitno-czerwoną, oraz swetrach i sukienkach. Romantyczne sukienki w drobne kwiatki mają bufiaste rękawy, wiązania, koronkowe wstawki. Proste formy wykończone są często taśmami, ściągnięciami i kontrastują ze zwiewnymi romantycznymi falbanami i ubraniami i charakterze rockowym.

Wiosna w Top Secret  - najnowsza kampania

Świeżego charakteru kolekcji dodają printy: kratki, kwiaty, nadruki w drobną łączkę oraz hafty i aplikacje od folkowych, florystycznych po rockowe napy i ćwieki, czy gwiazdy inspirowane motywem amerykańskiej flagi. Nowe ożywiające kolory to żółć, limonka i turkus.

Zarówno w linii city jak i casual marki Top Secret ważnym tematem są okrycia. Uwagę zwraca ciekawy granatowy płacz z aplikacjami w owady, płaszcze w wiosennych ożywiających kolorach zielonym, żółtym, czerwonym, w kratę , niebieski płaszcz z dołączonymi elementami (naszywkami) do osobistej customizacji, bardzo spektakularny srebrny płaszcz, miętowy nowoczesny płaszcz z pasem, parki, kurtki z ciekawymi detalami ( falbanki) kurteczki puchowe i z ekoskóry.

Wiosna w Top Secret  - najnowsza kampania

Kolejne mocne elementy kolekcji to bardzo szeroka oferta jeansów (ozdobione dżetami, metalowymi oczkami, wystrzępieniami) i koszul w różnorodne printy ( owady, robaki, usta i serca na Walentynki , instrumenty muzyczne).

W męskiej kolekcji Top Secret przeważają lekkie casualne sylwetki. Jest dużo dzianin, bluz, okryć, swetrów, koszul które z denimowymi i pięciokieszeniowymi spodniami budują codzienne stylizacje. Urozmaiceniem są ciekawe detale: duże kieszenie, taśmy, naszywki i ogromny wybór t-shirtów w oryginalne printy w motywy typograficzne czy abstrakcyjne zdjęcia. Charakterystycznym motywem graficznym jest też kamuflaż moro w odświeżonym ujęciu. W kolejnej odsłonie stylu casual występuje paleta jasnych, opranych, przepalonych słońcem tkanin i dzianin w odcieniach błękitu, różu i zieleni zestawionych z granatem i kolorem indygo. Sylwetki złożone są z bawełnianych spodni i mocno opranego denimu.

Wiosna w Top Secret  - najnowsza kampania

W miękkiej odsłonie stylu smart city proste, eleganckie męskie sylwetki podane w są nieformalny sposób. Szeroka oferta koszul obejmuje printowane mikrowzory, spodnie chinos oraz nieoprany, klasyczny denim. Sylwetkę uzupełniają strukturalne marynarki oraz wiosenne płaszcze i duża oferta koszulek polo. Charakterystycznym motywem graficznym są tu klasyczne paski przełamane wzorem Missoni.

Wiosna w Top Secret  - najnowsza kampania