Kolekcja 3i na nadchodzący sezon jesień-zima 2016/17 została zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnego klienta. Obuwie 3i wyróżnia przede wszystkim najwyższa jakość. Zostało ono wykonane ze światowej klasy włoskich oraz brazylijskich skór.

Wygoda klienta jest pierwszorzędnym kryterium w procesie tworzenia kolekcji. Nowa oferta 3i to również ukłon w stronę panujących na rynku mody trendów. Obuwie cechuje niespotykany dotąd design łączący klasykę z nutą ekstrawagancji, która została uwydatniona poprzez nietypowe połączenia faktur, wyraziste printy z motywem zwierzęcym, geometryczne wycięcia oraz finezyjne dodatki. Jednym z wiodących elementów pojawiających się w kolekcji jest imitacja skóry węża.

W kolekcji na sezon jesień – zima 2016/17 dominują przede wszystkim ciepłe tonacje, czyli delikatny beż, wyrazisty brąz, intensywne bordo. Niemniej jednak, w palecie kolorystycznej ważną rolę odgrywa czerń, będąca niezwykle uniwersalną barwą, która sprawdza się w każdych warunkach i pasuje do eleganckich stylizacji na tę chłodniejszą połowę roku.

Produkty marki 3i łączą w sobie wszystkie cechy, które są pożądane przez osoby żyjące w tempie dyktowanym przez współczesne miasto. Precyzyjne wykończenie zarówno torebek jak i butów, dobór najwyższej jakości materiałów w procesie produkcji czynią z 3i firmę, dla której satysfakcja klienta ma kluczowe znaczenie i która stawia jego potrzeby w centralnym punkcie zainteresowań. Obuwie, torebki oraz aktówki 3i są skierowane do osób, które pragną podkreślić swój własny, indywidualny styl poprzez oryginalne oraz starannie dopracowane akcesoria. Kolekcja będzie dostępna w salonach stacjonarnych w Galerii Mokotów, Arkadii i Złotych Tarasach oraz sklepie internetowym www.3i-store.com na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.
www.3i-store.com