Sezon weselny trwa w najlepsze, a wielu z nas zastanawia się, co podarować Młodej Parzy, by prezent był niezapomniany. Często zdarza się bowiem, że chcielibyśmy obdarować nowożeńców czymś więcej niż zasobną kopertą. Niestety wybór idealnego prezentu jest niełatwy.

Jeśli mamy taką możliwość, warto zapytać samych zainteresowanych o idealny według nich podarunek. Radą służą także świadkowie, którzy z pewnością są przygotowani na takie pytania. Ponadto niektóre Pary Młode korzystają z możliwości umieszczenia w Internecie listy prezentów, jaka jest dostępna do dyspozycji (i edytowania) gości. Jeśli jednak musicie wybrać upominek samodzielnie, przedstawiamy sprawdzone pomysły.

Koperta dla młodych inwestorów

Zasobna koperta to jeden z najpopularniejszych i de facto najlepszych prezentów na ślub. Wiele młodych małżeństw staje przecież w obliczu kolejnych wyzwań, jakimi są zakup domu lub mieszkania, narodziny dziecka czy kupno samochodu. Wszystko to sprawia, że zastrzyk gotówki z pewnością zostanie doceniony przez nowożeńców. Warto dodać, że pieniądze to również bezpieczny prezent – wręczając Państwu Młodym kopertę mamy pewność, że podarunek będzie udani, ponieważ nowożeńcy sami spożytkują otrzymaną gotówkę.

Zestaw garnków Philipiak

Garnki Phililipiak przydadzą się nie tylko osobom, które w kuchni czują się jak ryba w wodzie. Będą odpowiednim prezentem dla każdej pary planującej urządzanie domu czy mieszkania. Zestaw naczyń będzie dużym odciążeniem finansowym dla nowożeńców, a ponadto będzie służył im przez długie lata. Warto wiedzieć, że garnki Philipiak (szczegóły na stronie http://www.najwyzszajakosczycia.pl/o-marce-philipiak) są wykonywane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która ma właściwości bakteriobójcze i antyalergiczne, dlatego z powodzeniem można przygotowywać w nich posiłki dla dzieci, co również doceni Para Młoda.

Wycieczka marzeń dla niespokojnych duchów

Jeśli Państwo Młodzi słyną z szalonych podróży, warto podarować im wycieczkę do wymarzonego, choć nieodwiedzonego dotychczas przez nich miejsca. Zadbajmy o to, by w pakiecie znalazło się wszystko to, co potrzebne, czyli bilety lotnicze, noclegi i przewodnik, w którym nowożeńcy znajdą ciekawe informacje na temat wycieczki. Jeśli możliwości finansowe nam na to pozwalają, postarajmy się o wyżywienie i dodatkowe atrakcje dla Pary Młodej (być może niedaleko są organizowane rejsy statkiem lub przejażdżka kolejką górską?).

Kosz piknikowy dla rodziny z psem

Kosz piknikowy z wyposażeniem to nieco skromniejszy, jednak wciąż bardzo efektowny prezent. Przyda się szczególnie młodej rodzinie z psem, która często wybiera się na wycieczki na łono natury. Nowożeńcy docenią też ten podarunek, gdy na świat przyjdzie dziecko i będą mogli organizować długie wypady do parku czy lasu, mając zawsze pod ręką to, co najbardziej potrzebne.

Wrażenia dla dwojga

Para Młoda, która słynie z szaleństwa z pewnością doceni podarunek w postaci… niezapomnianych emocji. Wiele firm oferuje zakup voucherów pozwalających na niebanalne spędzenie wolnego czasu. W ofercie są m.in. loty paralotnią, skoki na bungee, nurkowanie w niezwykłych miejscach i wiele, wiele innych. Taki podarunek z pewnością pozostanie w pamięci Państwa Młodych na długo.

Wybór idealnego podarunku ślubnego to niełatwe zadanie, jednak z pomocą świadków i list prezentów, z pewnością uda wam się wybrać idealny upominek. Pamiętajcie jednak, by dostosować swój wybór do swoich możliwości finansowych oraz do gustu Pary Młodej. Dzięki temu każdy z was będzie zadowolony.