Poradnik dla tropicielek trendów i fanów wielkomiejskiego życia. Te drobnostki na pewno warto mieć w pod ręką.

Styl to sztuka, której uczymy się przez całe życie. Odnosi się nie tylko do zawartości twojej szafy, ale także sposobów urządzenia mieszkania, diety, miejsc, które regularnie odwiedzamy czy marek, które darzymy swoim zaufaniem. Z biegiem lat nasze preferencje oraz poglądy na życie ulegają lekkim zmianom. Zazwyczaj takie zmiany są wywołane podróżami, społecznymi tendencjami czy też wywarte przez nasze otoczenie. Mimo że swój własny unikalny styl życia każdy z nas powinien zdefiniować samodzielnie, istnieją małe elementy, które mogą dać kierunek i zainspirować. Dziś prezentujemy 7 małych drobnostek, które uczynią twoje życie bardziej stylowym. Sprawdź, czy masz już niektóre pozycje pod ręką.

Biżuteria na co dzień

Lekka, niepretensjonalna, pasująca na wiele okazji. W grę wchodzą np. małe kolczyki z perełkami, korale, ciekawe broszki czy folkowe bransoletki.

Ubranie, które ma swoją historię

Ludzie uwielbiają, gdy opowiadamy im historię. W zanadrzu szafy warto mieć kilka ciekawych i unikalnych elementów, które mają dla nas wyjątkowe znaczenie (np. nabyliśmy podczas podróży w dalekie kraje), a może ręcznie zdobiona torebka? Takie małe drobnostki uczynią, że zawsze będziesz miała temat do małego small-talku… nawet z najnudniejszym rozmówcą.

sukienka quiosque city blocksukienka quiosque cruising ladysukienka quiosque orange orientsukienka quiosque orient

Bluzki i T’shirty z printami

Moda na ciekawe nadruki na bluzkach nie mija! Uliczne wzorki, popkulturowe printy czy modne w ostatnich sezonach zwierzęce i kwieciste motywy. Printy dodazą zwykłej bluzce charakteru i podkreślą całość.

bluzka quiosque flower ladybluzka quiosque italian bikerbluzka quiosque mysticbluzka quiosque woman in city

Uniwersalna mała czarna

Często w natłoku spraw kompletnie nie mamy czasu, by zastanowić się nad swoimi codziennymi lookami. W szafie zapracowanych elegantek koniecznie musi znaleźć się miejsce dla małej czarnej sukienki. W zależności od dodatków i innych elementów uzupełniających, małą czarną możemy wykorzystać na wiele sposobów – do pracy, na imprezę czy też na co dzień.

Torebka do miejskiej dżungli

Uniwersalna i pojemna. Musisz tam pomieścić laptop, kosmetyczkę, przegryzkę na wolną chwilę, magazyn do czytania w metrze i kilka gadżetów. Można wybrać zarówno klasyczne torebki, jak i miejskie streetstyle’owe plecaczki.

torebka quiosque leomon shocktorebka quiosque sweet candy

Stylowe okulary

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko ochrona przed mocnym promieniem słonecznym, ale także część stylizacji. Śmiało możesz zakładać ten element również w deszczowe chmurne dni. Przy okazji, w 2015 roku modne są gogle z drewnianymi oprawkami, retro aviatory, a także model kocie oczy.

Ciekawy pokrowiec na laptop

Dużo spędzasz czasu w sieci, a może codziennie pracujesz za komputerem? Pokrowiec na laptop może świetnie podkreślić twój styl. Na rynku można znaleźć zarówno modele od znanych projektantów, jak i ciekawe pozycje z limitowanych kolekcji małych autorskich marek.

Więcej inspiracji do tworzenia pięknego stylu życia? Zacznij od ubrania i dodatków. W sklepie internetowym Quiosque możesz znaleźć kilka świetnych propozycji na start.