Agnieszka Szulgo, młoda projektantka ze Szczecina, zaprezentowała limitowaną kolekcję jesienno-zimową Little Parisienne. Sprawdź, co zaproponowała nasza projektantka!

Kobieta jest zaproszeniem do szczęścia

Powyższa sentencja autorstwa Charlesa Boudleaire’a stała się punktem wyjściowym dla najnowszej kolekcji Agnieszki Szulgo. Jak sama dodaje: „ To dobrze ubrana kobieta dopiero jest zaproszeniem do szczęścia”. Bo właśnie dobrze ubrana kobieta, pewna swojej urody, wyjątkowości pozbywa się kompleksów i może odczuwać pełną satysfakcję w każdej sytuacji życiowej. Kiedy kobieta czuje się piękna naprawdę jest piękna!

Francuzki odkryły to już dawno temu stąd ten słynny ich charmé, wrodzony wdzięk, lekkość, fantazja, zmysłowość. Taką właśnie kobietę pragnie stworzyć budując swoje kreacje – Little Parisienne. Stroje uszyte z nietuzinkowych materiałów, innowacyjne i niepowtarzalne, fascynujące połączenia żakardów i jedwabiu sprawiają, że kolekcja idealnie pasuje do eleganckich kobiet, pewnych siebie i swojej kobiecości.

Kim jest Agnieszka Szulgo?

Agnieszka Szulgo od dziecka marzyła o tym, by zostać projektantką mody. Podczas licznych podróży (projektantka odwiedziła między innymi Paryż, Wiedeń, Wenecję) szukała inspiracji do debiutanckiej kolekcji. Gdy urzekł ją Paryż jasnym było, że kolekcja będzie nietuzinkowa jak i samo miast!

W nietuzinkowy talent projektantki uwierzyła między innymi znana dziennikarka i prezenterka  Dorota Gardias, która podczas pokazu Paprocki&Brzozowski pojawiła się w jednej jej z kreacji.

Witaj w Little Parisienne w świecie kobiety spełnionej, pewnej siebie, przebojowej, ale też wrażliwej, subtelnej i romantycznej. To Ty właśnie będziesz „Zaproszeniem do szczęścia”!

Fotograf: Adam Fedorowicz
Modelka: Oliwia Wiktoria Dolińska
Make-up: Aleksandra Szulgo
www.facebook.com/agnieszkaszulgo
www.agnieszkaszulgo.com