Pojawił się niemal 50 lat temu  i narobił sporego zamieszania.  Łączy w sobie cechy kremu nawilżającego i lekkiego podkładu. Koi, nawilża, ukrywa niedoskonałości  pozostawiając cerę o naturalnym, zdrowym wyglądzie. Odkąd krem BB zaistniał  na dobre na rynku, kobiety coraz częściej zapominają o istnieniu tradycyjnych podkładów.  

Pierwotnie główną rolą kremu BB (beauty balm and blemish balm) było  łagodzenie podrażnień skóry, przyśpieszanie procesu gojenia i maskowanie zaczerwień skóry po różnorodnych zabiegach laseroterapii.

W latach 80-tych zyskał niezwykłą  sławę w Azji – Azjatki uzyskiwały dzięki niemu efekt nieskazitelnej, porcelanowej cery. Do dziś krem cieszy się ogromną popularnością nie tylko w tamtych rejonach, ale również w Europie.

Krem wielofunkcyjny który łączy elementy zarówno lecznicze jak i estetyczne, nie tylko koryguje i rozświetla cerę, ale również chroni przed szkodliwymi czynnikami promieniowania słonecznego. 

Obecnie rynek beauty oferuje szereg kremów BB różnych marek – jedne lepiej kryją, inne nawilżają lub lepiej łagodzą zaczerwienienia.  Najważniejszą cechą idealnego kremu BB jest skrupulatne zintegrowanie czynników dających poczucie komfortu zarówno w sferze nawilżania, jak i krycia.

Marka Embryolisse stawia na idealne połączenie pielęgnacji oraz makijażu. Krem BB upiększa dzięki  mineralnym pigmentom odbijającym światło, które idealnie dopasowują się do odcienia każdej skóry. Maskuje rozszerzone pory i niedoskonałości cery. Silnie nawilża dzięki kwasowi hialuronowemu, który dodatkowo wygładza i ujędrnia. Dzięki przeciwutleniaczom oraz filtrom UVA i UVB zapobiega wszelkim oznakom starzenia się skóry, zapewniając efekt nieskazitelnej cery „bez makijażu” – rozświetlonej, jednolitej i jedwabistej.

Krem BB stanowi idealną alternatywę do tradycyjnego podkładu, pozostawiając cerę świeżą, wygładzoną, dotlenioną  i rozświetloną.

bb krem

                                            BB KREM SPF20 30ml, 125 PLN

www.embryolisse.pl