Ostatnim krzykiem mody są azteckie motywy – azteckie wzory (wywodzące się z nieśmiertelnego boho) takie jak paski, romby czy zygzaki – w różnych wersjach kolorystycznych. Bogate wzory i kolory można łączyć z dowolnymi stylami – azteckie motywy dzięki swojej wielobarwności i różnorodności wzorów świetnie pasują do rozmaitych wzorów, choć i wyeksponowane jednolitymi kolorami powalają. Jeśli jesteś odważna – azteckie wzory w modzie są dla Ciebie stworzone!

Pamiętaj – motywy azteckie powinny występować jako jeden element stroju!
Jeśli postanowisz ubrać spódnicę w azteckie motywy, dobierz do niej bluzkę w jednolitym kolorze. Możesz założyć również ciekawy naszyjnik z koralików, piór czy kamieni. Duża torba czy oryginalne buty dopełnią stylizację.

Azteckich motywów możesz szukać na butach, torbach, bluzkach, spodniach, legginsach. Od ciebie zależy, czy postawisz na jeden, oryginalny akcent, czy postanowisz bawić się modą i połączysz azteckie romby z futrem i piórami.

Użycie elementu ubioru z azteckim wzorem jest dobrym sposobem na bycie modnym i oryginalnym. Mnogość kolorów i wzorów nie jest łatwa w łączeniu z innymi, ale też styl boho na wiele ci pozwoli. W tym przypadku granica dobrego smaku nie jest sztywno określona.