1 września bezpowrotnie pożegnaliśmy wakacyjny czas, powoli przymierzając się do szkolnych mundurków. Z MOODO powakacyjna rzeczywistość szkolnych obowiązków i jesiennych nastrojów stanie się przyjemniejsza niż myślicie. W tym sezonie marka stawia czoło szkolnej rutynie i wraz z nową jesienną kolekcją proponuje linię BACK TO SCHOOL, z którą-09-nie musi być przecież ubrany w mundurek.

Marka wbrew szkolnej sztampie proponuje w tym sezonie owszem tradycyjne formy lecz w nowoczesnej odsłonie. Klasyczne formy spódnic zawdzięczają swój nowoczesny look łączonym fakturom, skórzanym akcentom lub rockowym zamkom. Modele spodni wzbogacono przetarciami, ozdobnymi przeszyciami w nowoczesnych formach ,,slim”. Koszule natomiast z założenia o klasycznej formie zyskały miejski, trendowy wymiar dzięki różnorodnym deseniom, motywom kwiatowym prowadząc nas przez rockowe klimaty czarno-białych krat po romantyczne i kwieciste tiule aż do grochów w stylu retro.

W kolorystyce kolekcji obok oficjalnego granatu, czerni i poprawnej bieli nie zabraknie również czerwonych, drapieżnych akcentów oraz dynamicznego kobaltu.

,,MOODOWY” dzwonek wzywa wszystkich tych, którzy właśnie stanęli przed dylematem wyboru swojej szkolnej garderoby. Stylizacje na 6-tkę czekają już na Was w salonach marki.

www.moodo.pl