Wypad na basen? Do ogrodu bliżej! Nie trzeba nigdzie jeździć, o ile posiadamy lub zamierzamy nabyć basen ogrodowy, a wybór jest ogromny.

Tego typu produkty – w zależności oczywiście od modelu – różnią się kolorystyką, wielkością, parametrami technicznymi, ale wszystkie prezentują się znakomicie. Mają poza tym różne właściwości i zalety, toteż każdy znajdzie to, co będzie mu w zupełności odpowiadało. Jedną z możliwości wyboru jest basen intex, który występuje w wersji rozporowej lub stelażowej.

Rozporowe baseny

Okrągłe lub owalne baseny rozporowe intex rozkładają się pod wpływem napierającej na ich ściany wody. Produkt posiada poza tym specjalny kołnierz, dzięki któremu można bardzo szybko go rozłożyć. Instalowanie basenu intex nie wymaga dodatkowych narzędzi poza tymi znajdującymi się w zestawie. Wyprodukowany z wytrzymałego PCV wyrób jest bardzo dobrej jakości i spełnia wszystkie standardy. Oprócz samego basenu w zestawie – niezależnie od kształtu basenu – znajduje się pompa (z dołączonym filtrem), drabina, mata pod basen oraz zabezpieczająca go na przykład przed liśćmi pokrywa.

Stelażowe baseny

O ile basen rozporowy Intex jest najczęściej okrągły, o tyle baseny stelażowe mają przede wszystkim prostokątny kształt. Oczywiście dostępne są wśród nich także baseny okrągłe, a ich wykorzystanie zależy z jednej strony od wielkości powierzchni, jaką dysponujemy, z drugiej natomiast od rodzaju upodobań.

Podobnie jak baseny rozporowe maja niemal identyczne wyposażenie, ponieważ są to wyroby markowe, o bardzo wysokiej jakości wykonania. Zasługą producenta jest troska o każdy najmniejszy szczegół, o czym świadczy chociażby dołączanie do zestawu łatek zabezpieczających baseny. Uszkodzenie ich może zdarzyć się wskutek nieuwagi lub niewłaściwej eksploatacji, co udało się producentowi przewidzieć. 

Intex baseny to produkty nowoczesne, wykorzystujące najlepsze, innowacyjne technologie. Są przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych – od maluchów zaczynając, a na dojrzałych osobach kończąc. Dzięki tym basenom możemy zapewnić sobie doskonały wypoczynek i relaks we własnym ogrodzie chociażby. 

Są marką samą w sobie, ponieważ należą do bardzo popularnych i poszukiwanych produktów. Wyróżnia je przede wszystkim trwałość, staranność wykonania, niekwestionowana jakość z jednej strony, z drugiej natomiast sprawianie użytkownikom radości i frajdy, szczególnie, gdy w kąpieli uczestniczą dzieci. Czas spędzony w basenie intex to jeden z najpiękniejszych sposobów na zacieśnianie rodzinnych więzi.