Najnowsza kolekcja marki Belutti to okulary przeciwsłoneczne łączące w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania i niebagatelny, modny design. Zobacz całą kolekcję Belutti Sun Fashion 2015 i daj się ponieść letniemu szaleństwu!

Jak zapewnia producent, jakość okularów i poziom ochrony wzroku są dla marki Belutti kluczowe. Dlatego każda para korzysta z najnowszych dostępnych technologii produkcji szkieł – dość wspomnieć, że każdy z modeli jest wyposażony w filtry polaryzacyjne, UVA oraz UVB.

Postaw na kolor

Okulary przeciwsłoneczne to doskonały sposób na szybkie nadanie nawet najprostszej stylizacji odważnego pazura. Powinnaś więc mieć w zanadrzu przynajmniej jedne multikolorowe okulary przeciwsłoneczne na taką ewentualność.

Miętowy, fioletowy, marsala, chabrowy czy różowy to najmodniejsze kolory sezonu letniego 2015. Projektanci Belutti zadbali o to, by żadnego z tych kolorów nie zabrakło w najnowszej kolekcji. Kolorystykę uzupełnia niebanalny design, wnoszący dodatkową szczyptę niezobowiązującego szaleństwa do letnich stylizacji.

Nie oznacza to jednak, że marka zapomniała o klientach ceniących klasykę i formalny minimalizm. W letniej kolekcji Belutti Sun Fashion pojawiły się okulary w kolorze czarnym, brązowym czy w szylkretowych oprawkach.

Lustrzanki są na topie!

Lustrzanki, jeden z najmodniejszych rodzajów okularów przeciwsłonecznych tego sezonu, to niemała część kolekcji Sun Fashion. Technologia Revo poprawiająca jakość widzenia oraz soczewki polaryzacyjne sprawiają, że okulary tego typu nie męczą wzroku i nie utrudniają widzenia. Doskonały wybór dla fizycznie aktywnych!

Wielkość ma znaczenie… dla wzroku

Ostatnie kilka sezonów to dominacja okularów dużych, zasłaniających sporą część twarzy. Kilka z propozycji Belutti Sun Fashion 2015 to jednak ukłon w stronę osób noszących na co dzień okulary korekcyjne. Część modeli bowiem ma typowy rozmiar, pozwalający na założenie korekcyjnych soczewek przeciwsłonecznych – oczywiście i tutaj pojawia się komplet filtrów!

Więcej informacji na stronie www.belutti.com
Kontakt dla mediów: www.facebook.com/BeluttiEyewear