Światowy lider opalania natryskowego! Korzystają z niego hollywoodzkie gwiazdy takie, jak: Paris Hilton, Jeniffer Lopez, Mariah Carey… Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV. Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Teraz piękną, brązową opaleniznę możesz uzyskać już w ciągu 5 – 10 minut.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta. Preparaty używane do zabiegu są w 100% naturalne – zawierają w swoim składzie najczystszy i najwyższej jakości czynnik kosmetyczny DHA (dihydroxyacetone) -który posiada ECO CERTYFIKAT.

Są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Przed aplikacją preparatu opalającego należy:

  • wykonać peeling całego ciała
  • nie zaleca się aplikowania preparatów nawilżających, dezodorantów i perfum
  • odzież powinna być luźna i ciemna
  • Czas utrwalania opalenizny to 5 – 12 godzin. Po upływie określonego czasu można swobodnie wziąć prysznic .

Trwałość zależy od kilku czynników:

  • odpowiedniego przygotowania skóry (w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała)
  • od poziomu nawilżenia skóry
  • od pielęgnacji po zabiegu ( zaleca się intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, które przedłuży efekt)
  • należy również unikać długich, gorących kąpieli oraz preparatów złuszczających naskórek.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem. Teraz możesz cieszyć się pięknie opalonym ciałem przez najbliższe 7 – 10 dni!

Czas trwania: 5-10 min
Cena: 80 zł
Częstotliwość: dowolna

Autor:
Karolina Malissa
tel. 509 347 637
Pruszcz Gdański