Czy należysz do wielbicieli sportów wodnych i przez cały rok nie możesz się doczekać swoich ulubionych letnich aktywności? A może twoje dzieci już od pierwszego dnia nad morzem czy jeziorem nie dają się wyciągnąć z wody? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy cię wiadomość, że dla wszystkich aktywnych plażowiczów Decathlon przygotował specjalną ofertę ubrań Tribord, które zapewniają ochronę przed promieniami UV i pozwalają beztrosko cieszyć się słońcem i sportem przez całe wakacje.

Oferta Decathlonu jest skierowana zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych plażowiczów, którzy lubią aktywnie spędzać czas nad wodą. Kolekcja obejmuje szeroki wybór topów UV i T-shirtów UV, dla dzieci i dorosłych, a także kombinezony dla małych dzieci, których niedojrzała skóra wymaga szczególnej ochrony.

Wszystkie modele są wykonane ze specjalnego szybkoschnącego tworzywa z UPF 50+, które zatrzymuje co najmniej 95% promieni UV i chroni przed podrażnieniami. Ubrania zabezpieczają skórę również w wodzie, gdzie promieniowanie jest najsilniejsze. Dodatkowo antypiaskowe tworzywo ogranicza zatrzymywanie piasku między włóknami materiału, a tym samym zapobiega otarciom. Komfort noszenia zapewniają również płaskie szwy i dopasowany krój. Projektanci zadbali także, aby ubrania były łatwe do prania i spakowania – w wybranych modelach system zwijania w kulkę.

W kolekcji znajdują się również modele topów dla osób intensywnie uprawiających sporty wodne, np. surfing. Chronią one przed podrażnieniami od deski surfingowej, a w wyższych modelach specjalne tworzywo ALGOA (czyli połączenie poliamidu i elastanu z membraną, opracowane przez markę Tribord) zmniejsza uczucie freezingu, czyli zimna po wyjściu z wody. Można je też zakładać pod piankę. Wszystkie modele w kolekcji mają 2 lata gwarancji.