Holistyczna pielęgnacja SPA ma w tradycji profesjonalnej opieki nad skórą niepodważalną pozycję. Rozwijana i udoskonalana przez wieki, od początku czerpie siłę z harmonii natury. Dziś, za sprawą wciąż rozszerzanych możliwości biotechnologii, może w sposób komplementarny spełniać funkcje kosmetyki estetycznej.

Pielęgnacja SPA związana jest z ideą sanus per aquam, czyli poprawą zdrowia poprzez dobroczynne wykorzystanie wody pod różną postacią. SPA to również słowo-klucz w opisywaniu świata związanego z holistyką – to m.in. nazwa belgijskiego miasta słynącego z leczniczych gorących źródeł czy określenie pierwszego angielskiego kurortu. SPA to jednak przede wszystkim równowaga zdrowia fizycznego i psychicznego – tę nierozerwalną zależność rozwija obecnie filozofia wellness, która wzbogaca i rozszerza klasyczne znaczenie pielęgnacji sanus per aquam. Pojęcie wellness zostało wprowadzone w latach 50. ubiegłego wieku i służyło określeniu warunków doskonałego zdrowia jako harmonii dobrego samopoczucia fizycznego i duchowego. Rozwinięta w kolejnych latach idea well-being to kompleksowe spojrzenie na potrzeby ciała, skóry i poprawy kondycji psychicznej.

Inspirując się wyjątkowymi zasadami SPA & wellness oraz pozostając w zgodzie z osiągnięcia współczesnej kosmetologii Bielenda Professional stworzyła zabieg łączący właściwości funkcjonalne dla skóry i holistyczne dla ducha. Koncept Raspberry Body Program to zabieg zainspirowany terapiami medycznymi. Opiera się na idei pełnego oczyszczenia i odblokowania skóry oraz otoczenia jej płaszczem aktywnych składników. Kompleks otulający ciało ma zdolność penetracji w głąb skóry, zapewniając w ten sposób najbardziej efektywną, stopniową pielęgnację kosmetyczną. Wyjątkowy świat pielęgnacji SPA & wellness kreuje zmysłowo owocowy aromat owoców malin, który jest bazą wszystkich preparatów zabiegowych.

Bielenda Professional Raspberry Body Program to innowacyjne formuły stworzone przez laboratorium kosmetologiczne marki oraz autorski program pielęgnacji zapewniający najbardziej efektywne działanie wyszczuplająco-detoksykujące. Jest zabiegiem antycellulitowym i modelującym sylwetkę – pobudza rozpad komórek tłuszczowych i zapobiega gromadzeniu się nowych. Skutecznie łagodzi objawy cellulitu stymulując przepływ limfy. Głęboko oczyszcza skórę, wygładza ją i uelastycznia, działa antyoksydacyjnie. Swoje działanie opiera na nowoczesnych, naturalnych i sprawdzonych składnikach aktywnych. W preparatach linii zamknięte zostały najlepsze substancje zwalczające komórki tłuszczowe, wśród których wyróżnia się bio-kofeina z brazylijskiej guarany. Posiada ona silne właściwości wyszczuplający, ujędrniające i wygładzające skórę. Poprawia jej napięcie i ukrwienie, wspomaga procesy metaboliczne, oczyszcza z toksyn oraz dostarcza substancji odżywczych i nawilżających. Wykazuje działanie drenujące, ułatwia absorpcję zalegających płynów orz dotlenia komórki skóry.

Bio-kofeinę z brazylijskiej guarany uzupełnia kompleks najlepszych składników aktywnych: Carcinia Cambogia (hamuje odkładanie tłuszczu w komórkach, wyszczupla i modeluje ciało), Centella Asiatica (ujędrnia), ekstrakt z malin (odżywia i nawilża, zapewnia działania antyoksydacyjne), koenzym Q10 (dotlenia, neutralizuje wolne rodniki), ekstrakt z zielonej herbaty (wyszczupla i posiada właściwości detoksykujące), kwas hialuronowy (zapewnia optymalny poziom nawilżenia), olej perilla (ujędrnia, skutecznie redukuje cellulit). Kosmetyki nie zawierają parabenów, oleju parafinowego i PEG.

Ważną rolę w zabiegu Raspberry Body program odgrywa body wrapping – metoda otulania ciała w kokon składników aktywnych, który znacząco zwiększa ich działanie. To kompleksowe rozwiązania służące modelowaniu sylwetki, kształtowaniu doskonałej figury i ujędrnieniu ciała.

Linia Raspberry Body program składa się z pięciu preparatów zabiegowych: SPA & WELLNESS Malinowy peeling do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany, SPA & WELLNESS Malinowa maska do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany, SPA & WELLNESS 2 w 1 Malinowy koncentrat do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany, SPA & WELLNESS Malinowy olejek do kąpieli z BIO-Kofeiną z Guarany. Zabieg może być wykonywany manualnie lub z wykorzystaniem mezoterapii bezigłowej czy sonoferezy. Przeprowadzenie zabiegu przy zastosowaniu urządzeń umożliwia SPA & WELLNESS 2 w 1 Malinowy koncentrat do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany

 

konkurs bielenda

 

www.bielendaprofessional.pl