Sezon wiosna-lato 2014 już trwa, warto więc poszukać modnych dodatków na polskim rynku. Najmodniejsze biżuteryjne trendy, promowane przez czołowych projektantów, możesz swobodnie łączyć z różnymi stylizacjami, warto więc zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie modne designerskie dodatki!

W ofercie www.mybaze.com znajdziesz unikatową biżuterię, doskonale oddającą najnowsze modowe nurty. Prezentujemy kilka modowych trendów, których odbicie znajdziesz w biżuterii dostępnej na MyBaze.

Złote łańcuszki

grana1

1. Naszyjnik gruby łańcuch od grana
2. BRANSOLETKA od grana
3. Kolia ze śląskim węglem od HandMade-ja
4. Bransoletka „Golden Chain”od HERSTORY Design
5. Bransoleta Neon Koral + Mat Gold od Mitsu

Olivier Rousteing wykorzystał w pokazie Balmain złotą biżuterię złożoną z łancuchów. Złote oczka, plecione złote taśmy i złote bransolety złożone z ogromnych oczek złotego łańcucha dopełniły stylizacji proponowanych przez tego projektanta.

Biżuteria wiosna-lato 2014 zaproponowana przez naszych, rodzimych projektantów na krok nie ustępuje temu trendowi. Bez trudu znajdziesz bransoletki i naszyjniki z grubych, płaskich oczek, plecione kolie (czy to z czystego złota czy z wisiorkami z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a nawet intrygujący kontrast – kolię ze złotej plecionki udekorowanej śląskim węglem), czy pozłacane rzemyki i taśmy.

Projektanci sięgnęli również po połączenie złotych łańcuszków i malowanego metalu – od czarnego i srebrnego, po kolory pastelowe – złota bransoletka z miętowymi oczkami łańcuszka to doskonały przykład, jak zaintrygować swoją stylizacją!

Artystyczne bransolety

grana2

1. Naszyjnik skórzany szary LOOPed od Mikashka
2. Pierścionek zegarkowy od SCRADEUS
3. Wood&Amber Naszyjnik od Maszyneria
4. Bransoletka love od grana

Phoebe Philo i Céline do swojego pokazu zaprosili kreatywnych biżuteryjnych wirtuozów, którzy stworzyli małe dzieła sztuki. Biżuteria zaproponowana na tych pokazach nie pozwala przejść obok siebie obojętnie – wykorzystano wszystkie materiały i technologie, których próżno szukać w klasycznym przemyśle jubilerskim. Tworzywa sztuczne, drewno i metal połączone zostały w stylu bardziej przypominającym rzeźby niż dodatki do stylizacji.

W tym trendzie polscy projektanci górują nawet nad światowymi, prezentowanymi na największych wybiegach. Od kilku sezonów śmiało eksperymentują z formami, materiałami, sposobami wytwarzania biżuterii i szukają nowych, niespotykanych nigdzie indziej rozwiązań. Wszystko to sprawiło, że biżuteria wiosna-lato 2014 w polskim wydaniu prezentuje się oszałamiająco!

Chokery

grana3

1. Naszyjnik beżowo-fioletowy od Violetaccessories
2. Naszyjnik od grana

Saint Laurent wie, co najlepiej podkreśli elegancką wieczorową stylizację – potężny choker z drobnych koralików to śmiały element, znacząco wyróżniający nawet najprostszą stylizację. Choć projektant zaproponował model srebrny o mocnej, nieregularnej fakturze, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wykorzystała podobny gadżet w mniej stonowanym kolorze. Ważne, żeby było grubo, błyszcząco i niepowtarzalnie!

Bransoleta wojownika

grana4

1. Komplet bransolet skórzanych złoto/graf. od Mikashka
2. BLACK REACT-recycling bracelet / ćwieki od ANOMALIA
3. X Brown od LILITH STORE
4. BRANSOLETKA od grana
5. WARRIOR BLACK GIRL – 03 od made by tejwan
6. BRANSOLETA GLAM od MADCATSHOP

Sarah Burton, specjalistka do spraw dodatków u samego Alexandra McQueena zaproponowała bransolety żywcem zdjęte z antycznych ateńskich wojowników. Biżuteria wiosna-lato 2014 w wydaniu McQ to grube, proste bransolety – metalowe i skórzane, z niewidocznymi zapięciami, brakiem ozdób, zakrywające całe przedramię.

Ofera MyBaze.com i w tym temacie zachwyca różnorodnością – znajdziesz i klasyczne bransolety na zapięcie, bransolety typu cuff, jak i modele z subtelnymi ćwiekami i plecionkami. Cokolwiek wybierzesz, będzie modnie!