Dobrze dobrany blond podkreśli każdą urodę i nada zmysłowego i kobiecego wyglądu każdej z nas. To nie prawda, że blond pasuje tylko niektórym paniom. Sekret olśniewającej blond fryzury tkwi po porostu w odpowiednim doborze odcieni do typu urody kobiety. Kolor blond to zbyt szerokie pojęcie, które należy doprecyzować zanim zdecydujemy się na farbowanie. Szeroką gamę odcieni blondów oferuje marka Garnier, której linia Olia sprosta nawet najbardziej wymagającym kobietom.

Farby – blondy w ciemnych odcieniach

Ciemny blond będzie pasował kobietom o ciemnych i jasnych kolorach oczu i średnio opalonej skórze. Dzięki stonowanym kolorom farb, kontrast między skórą a włosami nie będzie nazbyt wyeksponowany.

  • Beżowy ciemny blond – to kolor blondu o naturalnym i świetlistym odcieniu, który doskonale nadaje się dla Pań chcących zachować ciepły i delikatny wizerunek. Kolor włosów blond, po zastosowaniu tej farby, nie zawiera odcienia żółtego, co sprawia, że efekt nie jest przesadzony. Ten odcień blondu sprawdza się na każdą porę roku, a dodatkowo zapewnia maksymalne pokrycie siwych włosów.
  • Ciemny blond – ten odcień blondu zapewnia nieco ciemniejszy i jeszcze bardziej naturalny efekt niż w przypadku beżowego blondu. Farba nie zawiera żółtych tonów, a jedynie delikatnie podkreśla blond włosy. Kolor doskonale nadaje się dla szatynek i brunetek, które pragnął lekko rozjaśnić swoje włosy.

wszystkie odcienie blondu garnier 1

Włosy blond – odcienie złociste i klasyczne

  • Złocisty popielaty blond – to kolor, który zasługuje na uwagę pań pragnących blondu o świetlistym refleksie.  Połączenie chłodnych i złotych refleksów miękko ociepla jasny blond, delikatnie eliminując niepożądany miedziany połysk.
  • Złocisty jasny blond – ten odcień włosów blond jest dedykowany kobietom chcącym osiągnąć promienny efekt, dzięki prostym, złocistym refleksom. Jasny, słoneczny blond będzie pasował kobietom o każdym kolorze oczu i jasnej karnacji.
  • Blond – to klasyczny kolor blondu, który zapewnia naturalny efekt bez dodatkowych refleksów. Farba o odcieniu blond to bezpieczna propozycja dla naturalnych blondynek, które pragną jedynie podkreślić swoją słowiańską urodę.

wszystkie odcienie blondu garnier 2

Jasne i popielate odcienie blondu

  • Perłowy bardzo jasny blond – to kolor blondy, który jest zdecydowanie najbardziej delikatny w całej kolekcji Garnier Olia. Czysty i jasny odcień blondu zapewnia intensywny połysk i promienny blask. Najbardziej pasuje jasnym blondynkom i niebieskich i zielonych oczach.
  • Bardzo jasny blond – to czysty i zimny blond, który nadaje się zarówno do uzyskania jasnych refleksów, jak i koloryzacji całości włosów. Kolor jest dedykowany paniom o jasnej karnacji.
  • Jasny blond – farba blond w tym odcieniu nie zawiera żółtych tonów i nadaje włosom naturalny wygląd. Jasny blond dedykowany jest kobietom, które pragną ujednolicić swój kolor blondu, bez dodatkowych refleksów. Kolor wychodzi świetlisty i bardzo lśniący.
  • Bardzo jasny popielaty blond – to zdecydowanie najchłodniejszy odcień w całej kolekcji. Czysty, jasny i połyskliwy, zapewnia efekt mroźnego, popielatego koloru, który podkreśli każdą urodę.

wszystkie odcienie blondu garnier 3

Maksymalne pokrycie siwych włosów z odcieniami blondu Garnier Olia

Linia Garnier Olia zapewnia nie tylko szeroki wybór kolorów farb, lecz także maksymalne pokrycie siwych włosów. Ten dodatkowy atut sprawia, że farby o blond odcieniach Garnier nadają się zarówno dla kobiet młodych, jak i dojrzałych. Blond to odcień włosów pożądany przez wiele kobiet na całym świecie, który nie jest jednak prosty do osiągnięcia. Dobrze dobrany blond zapewni piękny i kobiecy wygląd każdej kobiecie. Tworząc kolekcję blondów, marka Garnier zadbała o każdy typ damskiej urody i pozwoliła na dokonanie trafnych wyborów z pośród szerokiej gamy farb.