Bluza to jeden z modniejszych elementów garderoby w tym sezonie. Do czego nosić bluzę?

Bluza glamour

Bluza to uniwersalna i bardzo wygodna część garderoby. Nie mam tu jednak na myśli zwykłej dresowej bluzy. Mówię o bluzie w stylu glamour, czyli takiej z okrągłym dekoltem, długimi rękawami i ściągaczami. Bluzie glamour charakteru nadają jednak różnego rodzaju aplikacje – kryształy, hafty, dżety, ćwieki i inne dodatki.

Do czego nosić bluzę?

  • Bluzę, wbrew pozorom, możesz połączyć ze szpilkami. Jest to obecnie najmodniejsze zestawienie. Pamiętaj jednak, aby wybrać lepiej bluzę bez kaptura.
  • Wybierając bluzę możesz ubrać się w stylu rockowym lub glamour. Wszystko zależy od tego jakie dobierzesz do niej dodatki.
  • Bluza świetnie sprawdzi się również w połączeniu z sukienką. Aby stworzyć bardziej stylowe zestawienie dobierz do niej czapkę z daszkiem.
  • Możesz stworzyć lekko zadziorną i elegancką stylizację łącząc bluzę z koszulą, profesorskimi okularami i szpilkami.
  • Chcesz stworzyć roc’n’rollową stylizację? Połącz bluzę z ciężkimi botkami lub kaloszami. Dodaj ciężką biżuterię i dodatki w panterkę – najlepiej torebkę lub rękawiczki.

Stylizacje z bluzą są zarazem sportowe i eleganckie

W takiej bluzie świetnie będziesz wyglądać zarówno w codziennych jak i w wieczorowych stylizacjach. Odzieżowe zestawienia z bluzą w tle sprawdzą się świetnie nawet jeżeli masz więcej niż 20 lat.