Marzy Ci się idealne piękno? Biżuteria może być dziełem sztuki – i to na każda okazję, nie tylko jako uzupełnienie wieczorowych, wysublimowanych kreacji. Latem bransoletki należą do ulubionych akcesoriów kobiecych – eksponowanych na odsłoniętych ramionach i przegubach. Blask srebra idealnie harmonizuje ze skórą lekko zbrązowiałą od słońca.

Modna bransoletka na co dzień i „od święta”

Modna bransoletka, odpowiednio skomponowana z pozostałymi elementami garderoby i dodatkami stanowi idealny wybór na każdą porę dnia i każdy rodzaj spotkania – od nieformalnych i towarzyskich po służbowe i „biurowe”. Srebro przyciąga uwagę, a drobne szczegóły – jak dodatki skórzane czy nietuzinkowe kamienie – nadają jej czaru i czynią bardzo kobiecą. Dzięki nim Twoja skóra nabiera blasku – z równym wdziękiem srebrne detale odbijają i światło słońca, i sztuczne – lamp. Radosny, wakacyjny charakter podkreślają też ciekawe serduszka, kwiatuszki czy subtelna zabawa kolorem, zwłaszcza fragmentów wykonanych ze skóry.

Jeśli cenisz klasykę i wyrafinowane gusta, sięgnij po bransoletki, które sprostają najwyższym oczekiwaniom. Unikaj tanich podróbek – szlachetność oryginału bywa bezcenna. Co najmniej kilka interesujących propozycji można znaleźć np. w ofercie Pandory. Każdy pojedynczy artykuł ma w sobie to „coś”, opiera się na niezmiennym od tysięcy lat ideale piękna: harmonii, ładzie i idealnych proporcjach.

Cudna biżuteria jest w zasięgu ręki każdej z nas i, co ważne, na każdą kieszeń. Jeśli należysz do fanek czarujących bransoletek – możesz gromadzić ulubione przedmioty do woli. Ich kolejną, tym razem praktyczną, zaletę stanowi niewielki rozmiar: nie zajmą dużo miejsca w Twojej szufladzie.

Bransoletka – ulubiona ozdoba od wieków

Wiesz, że ta popularna i modna ozdoba znana jest od starożytności? Dawniej miała magiczne znaczenie – stanowiła amulet, który miał chronić jej właścicielkę. Dziś pełni wyłącznie funkcje ozdobne – pewnie sięgasz po nią zarówno na co dzień, jak i na szczególne, niezapomniane okazje. Wszystkich propozycji nie sposób opisać – projektanci wykorzystują najrozmaitsze surowce i materiały – od złota, platyny przez szkło, stal szlachetną… Szlachetny powab srebra i jego nietuzinkowych połączeń urzeka wiele kobiet – zwłaszcza gdy można bawić się designem i dodawać czy odejmować kolejne, interesujące charmsy. Tą nieskomplikowaną metodą odmienisz wygląd bransoletki w parę sekund i nadasz jej charakteru, który idealnie skomponuje się z aktualną kreacją. Puść wodze fantazji i twórz własne formy oraz kształty ozdób na rękę.

Niby drobny dodatek – bransoletka, lecz to właśnie niewielkie akcesoria nadają ton całej kompozycji i ubraniowej – są specyficzną wizytówką Twojego gustu i indywidualnego smaku. To one „czynią stylizację wyjątkową i niepowtarzalną” – jak zwykł mawiać Yves Saint Laurent. Dobierz wyroby jubilerskie, które harmonizują z Twoim stylem. W bogatej ofercie Pandory znajdą się pomysły i propozycje dla minimalistek, wielbicielek bardziej urozmaiconych ozdób oraz dla pań, które biegają w bransoletkach na plaży czy do biura. W każdym pojedynczym artykule i najmniejszym detalu znać rękę rzemieślnika-artysty, która odcisnęła wyraźne piętno w odkrywczych, nieszablonowych wzorach.