LABELLAMAFIA to marka, która powstała w 2007 roku, w brazylijskim mieście Florianopolis. Jej założycielka, modelka fitness Alice Matos, od początku kierowała się jednym celem. Dotrzeć do silnych, pewnych siebie i swojej sensualności kobiet. Zjednoczyć je w obrębie wyjątkowej, międzynarodowej rodziny – czyli #HardCoreLadies.

Powstanie marki to doskonały dowód na to, że przekazywanie dobrej, sportowej energii nie ma granic. Ćwiczyć można praktycznie wszędzie. A dzięki multibrandowej platformie answear.com jest to jeszcze łatwiejsze.

full img 2685188
Co łączy te dwa brandy? Klientka LABELLAMAFIA daży do bycia najlepszą wersją
samej siebie. answear.com dąży do sprzedaży najlepszych i najbardziej wyselekcjonowanych marek. „Naszą ofertę zawsze staramy się wzbogacać o charakterystyczne marki, obok których nie da się przejść obojętnie. LABELLAMAFIA z jej odważnym, sensualnym designem, świetną jakością i wygodą użytkowania jest tego doskonałym przykładem. Początkowo marka miała być urozmaiceniem w naszej ofercie odzieży fitnessowej, ale szybko została zauważona i doceniona przez klientki poszukujące ciekawych produktów, których nie ma w innych popularnych sportowych brandach – o czym świadczą nasze statystyki sprzedaży. Obecnie, jesteśmy największym sklepem oferującym odzież i akcesoria LABELLAMAFIA w Europie.” – mówi Anna Jodłowska, Purchasing Director answear.com.

full img 2673272
Produkty marki Labellamafia dostępne są na www.answear.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj