Cieplejsza, dla wielu zdecydowanie lepsza pora roku, zbliża się wielkimi krokami. W jakich butach przyjdzie tym razem? Zobaczcie przegląd trendów wśród butów na wiosnę i lato 2013.

  1. Nie tylko szpilki

   Modne będą nie tylko szpilki ale także buty na obcasie – słupku. Grubym, bardzo stabilnym i wygodnym. Nie muszą być wysokie, liczy się kształt!

  2. Z przeźroczystymi elementami

   Przejrzystości są seksi. Prześwitywać może cały but, lub tylko jego część, np. obcas lub paski stosowane w sandałach.

  3. Z błyszczących materiałów

   Błyszczące tkaniny opanowały kolekcję domu mody Burberry. Choć metaliczne materiały modne był już pod koniec ubiegłego lata, wracają z podwójną mocą. Odważnym proponujemy buty wykonane w całości z mieniącego się tworzywa, mniej odważnym – modele z błyszczącymi „noskami”.

  4. Colorblocking, czyli geometryczny miks kolorów

   Colorblocking polega na bardzo wyraźnie zarysowanym podziale kolorów. Najczęściej widzimy tę tendencję w szpilkach, gdzie obcas jest w innym kolorze niż pozostałe elementy buta. „Blokowane” mogą być intensywne kolory ale również świeże, wiosenne pastele.

  5. Zoom na wzór

   Zwłaszcza wzór ściągnięty z gada. Na przykład z węża. Ale nie takiego prawdziwego. Wszelkie panterki i zeberki też będą na topie.

  6. Klasyka zawsze w cenie

   Klasyka zawsze będzie w modzie, bo małą czarną kochają wszyscy. Gładkie wzory, neutralne barwy – nude, brązowy i czarny – nigdy nie powinny zniknąć z naszej szafy. Zwłaszcza jeśli klasyka połączona jest z modnymi elementami, np. błyszczącymi czubkami.

Projektanci butów Marco Shoes w swojej najnowszej kolekcji wiosna-lato 2013 połączyli najlepsze światowe trendy. Świeże, delikatne, pastelowe barwy okruszyli blaskiem lakierowanej skóry.

Pastelowe kolory, błyszczące dodatki, ale również klasyczne wzory, brązy i czerń – to wszystko znajdziemy w najnowszej kolekcji Marco Shoes na wiosnę i lato 2013. Projektanci postawili nie tylko na światowe trendy, ale przede wszystkim na jakość i wygodę.

Buty wykonane są ze skóry naturalnej, także lakierowanej, weluru koziego z dodatkiem nadal modnych dżetów i wzoru wężowej skóry. Na kolekcję składają się wysokie, seksowne szpilki, niższe słupki, a także balerinki na minimalnym, 2 cm obcasie. Króluje klasyczna biel z dodatkiem pastelowego różu i błękitu, uwielbiany kolor nude, brązy oraz czerń. Ceny od 219 do 229 zł.

Tekst: Agnieszka Guła / PRomoveo.pl