Moda na buty nude to rozwiązanie idealne dla każdej kobiety! I chociaż wydaje ci się, że w sumie to nic ciekawego, po prostu zwykłe buty, do tego w odcieniach beżu. A jednak! Mają wiele zalet, niewidocznych na pierwszy rzut oka!

Przede wszystkim – pasują do wszystkiego i do każdej sylwetki. Ich kolor nieprawdopodobnie współgra z odcieniem nóg, sprawiając tym samym ich optyczne wydłużenie. Szpilki w odcieniu cielistym są eleganckie, jednocześnie pasują do stroju biurowego jak i do wieczorowej kreacji.

Jeśli zamierzasz kupić buty nude na ten sezon, musisz rozpatrzeć kilka aspektów. Po pierwsze – jak często zamierzasz je nosić? Jeśli bardzo często – zainwestuj w buty z naturalnej skóry, nie będą ci się pocić nogi i będziesz mogła nosić je na gołe stopy.

Dobierając odcień butów weź pod uwagę karnację swojej skóry oraz postaraj się przewidzieć, jak mocno się opalisz. Istotne jest, aby odcień butów nadmiernie nie różnił się od odcienia skóry. Jeśli chcesz maksymalnie wydłużyć nogi – wybierz model butów z noskami w szpic. Najmodniejsze w tym sezonie będą modele „peep toe” – czyli takie, które mają odkryte palce. Obcasy nie powinny być przesadnie wysokie, powinny być przede wszystkim wygodne! W sklepach dostaniesz sandały, platformy i koturny – dla każdego coś wygodnego:)